Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Нужда от помощ при техн.оглед в Шумен на Jeep Cherokee2.

    Първоначално публикуван от Leam
    Харесал съм си едно Cherokee2.1TD 1993г. Доста е запазено на вид,всички екстри без ABS i SRS,,, НО : е в Шумен,Няма как продавача да я докара ж София..., а аз се оказа че нямам познати там...на 28.08 ще ходя да го гледам и евентуално да го купувам...>>>>ВСИЧКО СЪМ ПРОЧЕЛ ОТ ФОРУМА и РУСКИЯ САЙТ, говорих и с майстор на дизели.
    Бих бил много благодарен ако някой ми помогне с познат в този град при прегледа на индианеца...искам да му замеря компресия и т.н.

    Излишно е да ме разколебавате относно избора ми...влюбен съм отдавна в черокитата /карал съм ги/ и немога да спя даже...знете как е муха в главата

    Немога да си позволя още Гранд..всяко нещо с времето си

    Това е телефона ми 0888 712 710
    Благодаря предварително за вниманието!
    Пламен /Leam/
    Обади се на Стефан от Шумен, може да го намериш в темата за собственици на американски автомобили (както и всички останали образи с американци), той има Гранд, и свестен майстор в Шумен, ако е свободен може да помогне.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      Обади се на Стефан от Шумен, може да го намериш в темата за собственици на американски автомобили (както и всички останали образи с американци), той има Гранд, и свестен майстор в Шумен, ако е свободен може да помогне.
      Благодаря ти quadra!!! Ние днес се чухме със Стефан !!!

      Ако направя сделката, бих се радвал да се запознаем, а и да почерпя

      Коментар


      • #18
        Абе черпенето е последна работа, ти гледай работа да свършиш.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          Е и аз съм вече с Cherokee!

          Сърдечни Благодарности на Стефан, за оказаното съдействие и човешкото отношение !!! Изненада ме!!!
          Благодарности и на !quadra! за бързата и ефикасна намеса !!!

          Коментар


          • #20
            Браво, честито! Със здраве да го караш и много да те радва!
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              Може би тук е мястото да Благодаря на Геро, за помоща оказана ми при покупката на Тойотата (от Варна).
              Благодаря Геро!

              Коментар


              • #22
                Оглед на чироки 2.5

                Здравейте момчета, днес ще гледам едно чироки 2.5 бензин :

                Данни:
                Дата на производство - май 1994 г.
                Тип двигател - Бензинов
                Мощност (к.с.) - 122 к.с.
                Скоростна кутия - Ръчна
                Категория - Дълга база
                Пробег - 35000 км
                Цвят - Черен

                Особености:
                4x4
                Аларма
                Газова уредба
                Лети джанти
                Ролбари
                Серво управление
                Центр. заключване

                Днес сутринта говорих с човека и тази вечер ще го гледам, цената е 6.500 лв - двигателя е след основен ремонт . Какво мислите по въпроса ? Аз смятам ако няма проблеми да го взема за 6000 лв.

                П.С. Колко доло горе се очаква да му е разхода на газ при положение че е след основен ремонт ? И общо взето това проблем ли е ?
                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                Коментар


                • #23
                  РЕ:

                  Огледах джипа и се отказах, салона беше отврат, фаровете счупени, предното стъкло цялото напукано и още сумати неща за оправяне ....
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • #24
                    А това за стъклото е най-важното и ще ти кажа защо - Черокито е със самоносещо купе и като купето почне да издиша и хубавичко позагние и почва да чупи предните прозорци...
                    Правилно си направил, бягай далече от такива чирепи.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #25
                      Маи сЪм и аз за тази тема! Зимата доиде а аз още не сЪм си купил джипка. Цяло лято гледах ама не бях много сериозен.Сега съм си поставил за цел не ден по една да гледам минимнум.Днес гледах една Гкласа и чероки. Не бяха интересни.Ако чуете нещо казваите. По принцип нямам ограничение в бюджета ама не ми се дават много пари за джип. Обаче търся с 4 врати обезателно.

                      Коментар


                      • #26
                        Е, аз продавам моя, виж в темата за покупко-продажби.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #27
                          Да видях го , и имам го в предвид.....М/у другото сега излезна един 2,5 чероки в Бургас 94г за 6500. Утре ще му званна .....ама как не ми се ходи до Бургас

                          Коментар


                          • #28
                            Re: РЕ:

                            Първоначално публикуван от v0id
                            Огледах джипа и се отказах, салона беше отврат, фаровете счупени, предното стъкло цялото напукано и още сумати неща за оправяне ....
                            А....тва маи вече са го гледали

                            Коментар


                            • #29
                              Аз съм от Бургас , разбери къде е и ако искаш ще го видя, мога да направяи снимки, знам какво да снимам

                              Коментар


                              • #30
                                Re: РЕ:

                                Първоначално публикуван от superMAX
                                Първоначално публикуван от v0id
                                Огледах джипа и се отказах, салона беше отврат, фаровете счупени, предното стъкло цялото напукано и още сумати неща за оправяне ....
                                А....тва маи вече са го гледали
                                Явно са го гледали вече. става дума за същия джип. Иначе благодаря ! Ще го имаме напредвид за друг път!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X