Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    nickbochev, благодарско много. Ще видя да се метна тази седмица.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Хм, за съжаление или не, човека с италианки бартер не прави. Поне да беше го написал в коментара. Може би трябваше да звънна преди да карам някой да си губи времето.

      Както и да е, още веднъж благодаря на nickbochev .
      Да се надяваме, че ще е полезно за някой друг.
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Имам нужда от помощ за първоначален оглед на една Тойота в Сливен. Става дума за обява в Мобиле с номер 11310403704976706. Автомобилът е Тойота Селика от 1979г и е нещо, към което имам силни сантименти, както и към 60-ката при джипките. Понеже колата си е направо в графата "ретро" ме интересува най-вече състоянието на салон и тенекии, както и да няма спукани/счупени светлини и стъкла, понеже никак не са лесни за намиране. Благодарностите ще бъдат от течно-гастрономичен характер
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Здравейте колеги!Търся някой от Варна да погледне един Нисан Терано.Джипът е бял с рег. В6030КХ.Лицето се казва Кирил Кирилов тел.0899820844.Има го в cars.bg

          Коментар


          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Първоначално публикуван от baichowata Преглед на мнение
            Здравейте колеги!Търся някой от Варна да погледне един Нисан Терано.Джипът е бял с рег. В6030КХ.Лицето се казва Кирил Кирилов тел.0899820844.Има го в cars.bg
            Колега с оглед не мога да ти помогна, но на първо четене по това което се вижда на снимките и описанието, ел.огледала и ел.стъкла няма.

            Коментар


            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Колеги някой да е гледал това Паджеро от Габрово,тъй като имам известен интерес ...

              За това става въпрос:........#@$&&$#@%^^&......

              п.п Интересно ми е само,че е с мотор 2.4.Има ли такъв мотор или просто аз не съм засичал такъв по обявите ?
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-10-11, 19:06. Причина: Линк към mobile.bg
              YAMAHA RAPTOR 700R

              Коментар


              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Първоначално публикуван от DiabloS Преглед на мнение
                п.п Интересно ми е само,че е с мотор 2.4.Има ли такъв мотор или просто аз не съм засичал такъв по обявите ?
                Че има - има, ама поддръжката му в България е малко приключение, както и на 2.6. Да не говорим, че и характеристиките му хич не са като за джипка - виж, за SpaceWagon/Runner е чуден.

                П.П. Толкова ли няма кой от Сливен да ми огледа Тойотката?
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                  Че има - има, ама поддръжката му в България е малко приключение, както и на 2.6. Да не говорим, че и характеристиките му хич не са като за джипка - виж, за SpaceWagon/Runner е чуден.
                  Благодаря ти колега И без това беше доста над бюджета ми и този отговор ме отказа тотално
                  YAMAHA RAPTOR 700R

                  Коментар


                  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Здравейте колеги!Някой от София, ако има време да погледне едно Терано, ще му бъда много благодарен.Намира се в автокъща Стил-авто улица Самоковско шосе 1.Има го и в сайтовете за автомобили. Тераното е дълга база,синьо,2000г.

                    Коментар


                    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                      Авто център" Голди"
                      Кв. Г. Баня.
                      Бул. " Никола Петков" № 54
                      Срещу комплекс "Глория Палас"
                      Раб. време от 9.00 до 18.30
                      тел. 957 61 09
                      0888 472 226
                      Мога да огледам превозното средство като ходова част, като компресия на двигателя . Мога да го за
                      кача на стенд и да кажа дали не е удряно, да направя реглаж на ходовата част и др.
                      Колега , на какъв стенд се закачва автомобила че ми е много интересно???
                      It's too bad that everyone who has a solution on everything is at home commenting on the internet.

                      Коментар


                      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Първоначално публикуван от teneketo Преглед на мнение
                        Колега , на какъв стенд се закачва автомобила че ми е много интересно???
                        В цитираното мнение има посочени средства за комуникация.
                        Отделно, може лесно да се види, че GOLDY-Владиан Христов последно е влизал тук на 03.05.10 г. в 09:02 ч., така че, отговор от него е твърде съмнителен.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Първоначално публикуван от baichowata Преглед на мнение
                          Здравейте колеги!Някой от София, ако има време да погледне едно Терано, ще му бъда много благодарен.Намира се в автокъща Стил-авто улица Самоковско шосе 1.Има го и в сайтовете за автомобили. Тераното е дълга база,синьо,2000г.
                          Ще се пробвам да отскоча по обяд до там да го погледна.
                          I'm not Lost, I'm Discovering !

                          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                          Коментар


                          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                            Ще се пробвам да отскоча по обяд до там да го погледна.
                            Колега,ходи ли да го видиш?

                            Коментар


                            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              минавах покрай къщата и понеже не го видях от пътя - не съм спирал, а за съжаление тази седмица времето ми е зле и не мога да отделя 1ч за да ги обходя по обстойно, че в офиса настанаха едни революции. Ако има някой на близо нека мине да огледа, ако не - другата седмица ще отида но с повече време.
                              I'm not Lost, I'm Discovering !

                              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                              Коментар


                              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Първоначално публикуван от teneketo Преглед на мнение
                                Колега , на какъв стенд се закачва автомобила че ми е много интересно???
                                Стенд за реглаж на предница има там-това е!!
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X