Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Здравейте,

    имам нужда от помощ за оглед на
    http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...000&f1=details
    Проблемът е, че освен техническа грамотност ми липсва и кола, моята е ударена. Ако има човек, който да ми помогне с огледа в рамките на тази седмица, до петък най-късно, ще бъда благодарен (и във финансов аспект, разбира се). В случай че никой няма време, то някой собственик на Гранд Витара бензин да каже какво най-вниматлено трябва да се оглежда.
    Предварително мерси - kazassov@gmail.com (постоянно съм пред мейла) или 0886 045 902

    Коментар


    • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Търся помощ при оглед преди покупка на Опел Фронтера 2000 г. Става въпрос за автокъща в Пловдив. Ако някой може да помогне ще падне голяма черпня
      Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Overland

      Коментар


      • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Здравейте,
        Искам да гледам няколко Дискавърита в София, този четвъртък. Ако някой може да ми помогне при огледа или евентуално с някой сервиз за бърз оглед и съвети(знам, че перфектна кола няма да намеря), за предстоящи ремонти, ще бъда особено благодарен.
        П.С. Отнася се и за Насов , в една друга тема предложи помощ...
        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        Съвет, щом си си избрал диско, пообиколи и разгледай още екземпляри да имаш база за сравнение. Ако наминеш да видиш и софийските, може да се видим и да помогна согледите, тъкмо ще видиш какво да гледаш.
        Хайде наслука и да знаеш, че е добре да си имаш едно 5к отгоре за непредвидени и задължителни разходи.
        телефона ми е 0889136111, в случай, че някой се отзове за помощ... Черпенето е гарантирано!!!
        Jeep Cherokee Limited 2.5 tdi + BF Goodrich All-terrain
        if there is no fishing and hunting in paradise, i'm not going...

        Коментар


        • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          здравейте нов съм и търся някой от Лом да погледне една KIA SPORTAGE да каже дали си струва да се разкарвам до там

          Коментар


          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Здравейте колеги,търся помощ за оглед на Фронтера в Пловдив,ако някой може да помогне да звънка.Поздрави
            (0+)
            Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

            Коментар


            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Здравейте колеги, новак съм както във форума, така и в 4х4 темата. Отскоро ме звъртя идеята да си вземе нещо високопроходимо за удоволствие в свободното време като втора кола. Харесал съм си Daihatsu Feroza, дори един конкретен, но нямам никакъв опит с такива машини и ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне в огледа или поне с полезни съвети. В София съм и бих се радвал също ако мога да направя едно кръгче с такова джипче на някой колега. Благодаря предварително.

              Коментар


              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Отбой. Днес разгледах един друг екземпляр Фероза, карах го, хареса ми и го капарирах. Като го взема и почна да то карам сигурно по-често ще се включвам из темите тук.

                Коментар


                • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  здравейте!дали има колега от сандански който може да хвърли едно око на едно дизелово чероки там... чудя се дали да се дигна да го гледам. ще почерпя с удоволствие. ако може -пуснете ми едно лично съобщение... или тука.

                  благодаря предварително!
                  Прикачени файлове
                  не бързам за никъде...
                  XJ 2.5TD '98

                  Коментар


                  • търси се колега в сандански да погледне една кола...

                    ако може някой да погледне една кола там, да завърти едно кръгче поне, да хвърли едно око на двигателя и купето и гумите да знам дали да ходя да я гледам вообще... много ще съм благодарен, ще почерпя подобаващо!
                    до тука попадам все на безумия някви, я хидравликата на съединителя не работи, я няма спирачки или е блокирал някой апарат и все някви такива.
                    извинявам се че отварям отделна тема, но няколко пъти търсих съдействие в различни теми и нямах късмет...

                    става дума за това:
                    Прикачени файлове
                    не бързам за никъде...
                    XJ 2.5TD '98

                    Коментар


                    • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Здравейте, колеги!
                      В силен размисъл съм за покупката на Тойота Хайлукс D4D, 2005 г.
                      Знам, че има много хора, които разбират от тези коли, има ли някой възможност да ми съдейства в огледа? Колата се намира в Булгарплод Слатина. Аз съм лаик по темата 4х4, макар да чета форума от повече от година. Ще съм благодарен, ако някой колега може да реагира бързо, защото е въпрос на време. Проблема е, че колата не може да се изкарва от паркинга, а трябва да се види на място. Тази сутрин запали, макар и трудно, но все пак не е била палена около месец, а температурата бе - 11 градуса. Отзад изпуши черен дим в началото, но после си пушеше белезникав, подобен на водна пара.
                      Благодаря предварително. Телефон: 0886500886 Красен Георггиев
                      Hyundai Santa Fe, 2.0 CRDi, 4WD, 2005
                      Toyota HJ 60, 4.0 Diesel, 1983
                      0886500886
                      LZ2TDK

                      Коментар


                      • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Здравейте!!търся помощ за оглед на едно Дискавъри 97гд дизел!колата е във перник!проблема е че съм от провинцията и вобще си нямам представа от джипки,аи нямам познат които има понятие и да доиде със мен за оглед!ще бъда благодарен ако някои ме посъветва или ми каже къде мога да я прегледам при условие че се навие собственика!това е тел.за връзка със мен!0899445654

                        Коментар


                        • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Здравейте.
                          Малко кофти се получава, че първият ми пост е свързан с търсене на помощ, но...случва се
                          От тази сряда започвам сериозно търсене на "джип". Имам впредвид:ще обиколя местата, където се предлагат машини, направили ми впечатлени.Първо даже ще посетя утвърден съфорумец, предлагащ нещо, което ме интересува.
                          Другата мащина, е тази: http://www.autohop.bg/cars-64090-Jeep-1996.html
                          Въпросът ми е следният:някой от членовете на подфорума JEEP, дали би се съгласил да ми помогне с огледа на 'зверчето"? Естествено, всички разходи, гориво и т.н, са за моя сметка.Ще бъда в София от петък нататък.
                          телефон за връзка с мен: 0888 376 134-Калоян.
                          пс.Извинете ме за дългият пост, но наистина имам нужда от помощ, ИСКАМ да се върна във Варна със СОБСТВЕН 4x4
                          Абе за к'во е цялата тупурдия, след 2 милиарда години Земята ще се взриви така или иначе.

                          Коментар


                          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
                            Здравейте!!търся помощ за оглед на едно Дискавъри 97гд дизел!колата е във перник!проблема е че съм от провинцията и вобще си нямам представа от джипки,аи нямам познат които има понятие и да доиде със мен за оглед!ще бъда благодарен ако някои ме посъветва или ми каже къде мога да я прегледам при условие че се навие собственика!това е тел.за връзка със мен!0899445654
                            а също и инфо за този
                            http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...092&f1=details

                            Коментар


                            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
                              а също и инфо за този
                              http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...092&f1=details
                              Този НЕ е модел от 2005г.

                              Коментар


                              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                и аз така мисля !!но поне да е 97гд!!и да е в добро състояние че пи омръзна да обикалям и да търся!а много ми се иска да имам Дискавъри!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X