Обява

Свий
Няма добавени обяви.

боядисване/пясъкоструйка джанти??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

    Колега , дай малко информация в Бургас къде има пясъкоструйка .... просветли ако обичаш новобранците в бранша

    Коментар


    • #17
      До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

      Първоначално публикуван от nindja Преглед на мнение
      Колега , дай малко информация в Бургас къде има пясъкоструйка .... просветли ако обичаш новобранците в бранша
      Здрасти нинджа
      Едната пясъкоструйка е до хотел Атлантик, там има и прахово боядисване и направо може всичко наведнъж да ти направят.А голямата пясъкоструйка е по пътя към Долно Езерово, в ляво до Сомат.Ако не те заведе някой едва ли ще се оправиш.Другия вариант е да питаш някой в района.Какво си решил да чистиш ?
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #18
        До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

        Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
        Ето една-две теми в които има места където песакоструят джанти и т.н. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...F1%F2%F0%F3%E8 , http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...F1%F2%F0%F3%E8 .

        Успех
        Мерси, погледнах ги..

        За съжалиние не мога да пиша всеки ден тук във форума..

        Сега един може би малко глупав въпрос за по-запознатите, но трябва ли да сваля всички джанти от колата когато ги минавам на пясъкоструйката??
        Предполагам - да, което прави цялата процедура малко сложна..
        [URL]http://www.myspace.com/sugarbrewband[/URL]

        Коментар


        • #19
          До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

          Първоначално публикуван от jagata Преглед на мнение
          Мерси, погледнах ги..

          За съжалиние не мога да пиша всеки ден тук във форума..

          Сега един може би малко глупав въпрос за по-запознатите, но трябва ли да сваля всички джанти от колата когато ги минавам на пясъкоструйката??
          Предполагам - да, което прави цялата процедура малко сложна..
          Даммм, най добре всичко да направиш на веднъж.Вкарай колата в гараж и я качи на трупчета
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #20
            До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

            Първоначално публикуван от jagata Преглед на мнение
            Мерси, погледнах ги..

            За съжалиние не мога да пиша всеки ден тук във форума..

            Сега един може би малко глупав въпрос за по-запознатите, но трябва ли да сваля всички джанти от колата когато ги минавам на пясъкоструйката??
            Предполагам - да, което прави цялата процедура малко сложна..
            Не само,трябва да махнеш и гумите от тях,демек на песъкоструя носиш голи джанти(винтилите и да не ги махнеш,ще ги отрежат).
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #21
              До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

              Днес минах от тук: http://www.nik-beta.com/

              Понеже ми е най-удобно като местоположение май.. човека каза 20 лв. на джанта пясъкоструя. Като цена ми звучи приемливо, въпреки че колегата Иван Горчев беше писал в една друга тема че лятото са му взели 10... все пак кризи, работи, хаха..

              Пясъкоструйчика каза че е по-добре да ида когато не вали, та ще поизчакам..

              Ще кача тука снимки когато стане работата
              [URL]http://www.myspace.com/sugarbrewband[/URL]

              Коментар


              • #22
                До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

                Преди около месец,при тези които на мен са ми подръка 15 цолови джанти,120 лв песъкоструи и прахово.Сам ли ще ги боядисваш?
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #23
                  До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

                  Няма да ги боядисвам аз че ще станат...

                  И моите са 15 цолови.
                  Колко би струвало да боядисат 4-те джанти? Хората с пясъкоструйката само ще ги изчистят..

                  taran, ти къде ги занесе?
                  [URL]http://www.myspace.com/sugarbrewband[/URL]

                  Коментар


                  • #24
                    До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

                    Първоначално публикуван от jagata Преглед на мнение
                    Няма да ги боядисвам аз че ще станат...

                    И моите са 15 цолови.
                    Колко би струвало да боядисат 4-те джанти? Хората с пясъкоструйката само ще ги изчистят..

                    taran, ти къде ги занесе?
                    На Банкянско шосе,но предполагам,ти е на другия край на София,предимството е,че песакоструя и праховото са на едно място,оставаш ръждивите джанти и ги взимаш готови за монтаж на гумите.Някъде имах визитка с телефон,ако не забравя ще я изровя,поне за цените да си направиш справка.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #25
                      До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

                      Да питам и аз... Казаха ми, че при прахово боядисване на алуминиеви джанти същите в последствие ставали "по-меки". Вярно ли е това? И второ с каква боя се боядисва прахово? В смисъл как можеш да си избереш цвят? Специална ли е боята за прахово боядисване? Каква е разликата между праховото и електро-статичното боядисване? Защото съм си харесъл за джантите един черен, може би мат, но е като търкан с много финна шкурка и се съмнявам, че се намира лесно. Та идеята е да си го поръчам по интернет и да закарам джантите с боята някъде.
                      Range Rover Sport 2.7

                      Коментар


                      • #26
                        До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

                        Първоначално публикуван от incomis Преглед на мнение
                        Да питам и аз... Казаха ми, че при прахово боядисване на алуминиеви джанти същите в последствие ставали "по-меки". Вярно ли е това? И второ с каква боя се боядисва прахово? В смисъл как можеш да си избереш цвят? Специална ли е боята за прахово боядисване? Каква е разликата между праховото и електро-статичното боядисване? Защото съм си харесъл за джантите един черен, може би мат, но е като търкан с много финна шкурка и се съмнявам, че се намира лесно. Та идеята е да си го поръчам по интернет и да закарам джантите с боята някъде.
                        Мисля,че прахово и електростатично боядисване,са едно и също нещо-просто въпросната боя е във вид на прах и от там и името.Иначе единия електрод е в/у детайлите,другия на пистолета,наелектризираната прах се полепва по детаилите и след това се пече.
                        При тези дето са ми под ръка,има мостри на цветовете с които работят,имат и черен мат,но незнам дали е с точно такъв ефект,за които говориш.
                        Лошото е че не открих визитката с телефона,а и не остана време да мина,да взема друга,та задачата остава за понеделник.
                        Съмнявам се какъвто и да е метал,да си промени качествата от 200-250 градуса по целзий.Имам приятели на които сме правили алуминиеви джанти на прахъво и още си ги карат,и да са станали по-меки,никой не е забелязал.
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #27
                          До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

                          Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                          .... с точно такъв ефект,за които говориш.
                          ...
                          Нещо подобно, черното изглежда като грунд.

                          Но тук все пак има някакъв отбясък, а черното, което видях просто "поглъщаше светлината", но беше на някаква странна машина, май от онези модели на хонда за щатите. Но много ми е важно да няма отрицателен ефект върху качествата на джантата.
                          Прикачени файлове
                          Range Rover Sport 2.7

                          Коментар


                          • #28
                            До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

                            Ето телефоните на Песъкоструя и праховото на Банкянско шосе-
                            0887 80 48 84
                            0888 45 98 17
                            0888 51 63 57
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • #29
                              До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

                              Благодаря колега taran !

                              Ще звънна и там за сравнение на цените. От друга страна и Банкя ми е вариант, е го де е Мало Бучино..

                              Весели празници!
                              [URL]http://www.myspace.com/sugarbrewband[/URL]

                              Коментар


                              • #30
                                До: боядисване/пясъкоструйка джанти??

                                Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                                И там и във Вагонния завод и в Зиеното,никъде не приемат
                                За вагоният завод ,а по точно "Тракция" АД можем да уредим нещо.Ако имаш нужда обади се;0889 20 17 06 Иван.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X