Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS от Китай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS от Китай

    Здравейте,имам GPS китайски без марка,с процесор SAMSUNG S3C2440A -4.3'',480/272 ,но има доста гъдели в него.Имам демо версия на iGO 2006 Beta която изглежда е свалена така на SD картата ,че работи добре без лимит на време,хваща 10 спътника,определя точно координатите ми с градуси,...но ми дава сигнал че няма връзка със сателита,което е много странно.Значи ме намира къде съм показвайки ме с цифрови градуси,но когато се стигне до тръгване по даден маршрут може да прави симулация,дори с глас,но изобщо не отчита къде съм аз в този маршрут,т.е. прави симулация наизуст , а не като GPS устройство,дали това се дължи на софтуера или на това че нямаме добра връзка със сателитите......Ако някой имал подобен проблем и го е разрешил по някъкав начин,моля да ми подскаже нещо.Благодаря.

  • #2
    До: GPS от Китай

    Аз също имам GPS от Китай. В общи линии е същия. Работи добре. Има IGO07 и българско меню, сложих му и български глас. Сега търся начин да му сложа IGO08(проблем с резолюцията не е на целия екран) и други карти. Но нещо не разбрах твоя въпроса. Все пак според мен е софтуера. Имаш ли българско меню?

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X