Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пич оправи ми УАЗката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Пич оправи ми УАЗката

    Споделете разхода на гориво с осмака.

    Коментар


    • До: Пич оправи ми УАЗката

      Сложих нови обициама не на мен, на УАЗката само с 3см.по дълги от оргиналните.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Пич оправи ми УАЗката

        Каква е разликата в поведението на джипа при тази промяна, че и аз така съм намислил да правя
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • До: Пич оправи ми УАЗката

          Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
          Каква е разликата в поведението на джипа при тази промяна, че и аз така съм намислил да правя
          За съжаление не съм я карал след монтажа но като цяло по добра стойка, и ги смених защото гумите ми закачаха във веждите въпреки рязанетослед монтажа вече не закачат с гуми 265/75/16.и не съм прекалявал с дължината защото на предният мост обиците са отзад и при по дълги ще натоваря карето на кардана.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Пич оправи ми УАЗката

            Търся такава ламарина,капак на скоростите Няма никъде здрави и такива който да ми харесатНаправо се е закъсалоЩе трябва да се поръчва от заводаАко някой знае къде има и се продават нови да казва, бирата и пържолите са от мен на некоя разходка.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Пич оправи ми УАЗката

              Браво колега много добър е станал Уаза, кога ще пуснеш клипче да чуем и видим този звяр.

              Коментар


              • До: Пич оправи ми УАЗката

                Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
                Търся такава ламарина,капак на скоростите Няма никъде здрави и такива който да ми харесатНаправо се е закъсалоЩе трябва да се поръчва от заводаАко някой знае къде има и се продават нови да казва, бирата и пържолите са от мен на некоя разходка.

                Карбон Плевен провери ли?
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • До: Пич оправи ми УАЗката

                  Мисля,че го има.

                  025113020
                  КАПАК ЛЮК ПОД СК.КУТИЯ 469 ДЕС
                  025113021
                  КАПАК ЛЮК ПОД СК.КУТИЯ 469 ЛЯВ

                  Питай Лиляна 0878 20 20 92
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар


                  • До: Пич оправи ми УАЗката

                    Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                    Мисля,че го има.

                    025113020
                    КАПАК ЛЮК ПОД СК.КУТИЯ 469 ДЕС
                    025113021
                    КАПАК ЛЮК ПОД СК.КУТИЯ 469 ЛЯВ

                    Питай Лиляна 0878 20 20 92
                    Преди време си купих от вас, дано да имате.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • До: Пич оправи ми УАЗката

                      След много отлагане и мързелуване от моя страна, се хванахме с Боби да направим предна броня (жената дава зор иска да я вода на расотка) задължително трябва да има много бира иначе не става

                      Каса бира и лист ламарина и се почнаМерене,рязане,бира и стана ето това

                      и нали си ми останаха едни халогени и трябваше да ги сложа някъде си изкривих с чука една тръба

                      и лебедка ще има някогано като гледам състезанията че са рали няма и да ми трябва

                      Почти готова и свърши бирата и спрех да бачкам без бира не мога

                      След боята изглежда още по добре, купих бира и се захванах с монтажаи се получи това

                      Чак и на мен ми харесва

                      И за финал един булдог не хапИ само така изглежда

                      Коментар


                      • До: Пич оправи ми УАЗката

                        колега браво много ми харесва бронята
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • До: Пич оправи ми УАЗката

                          Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
                          и лебедка ще има някогано като гледам състезанията че са рали няма и да ми трябва
                          Не са, не са! Ще ти трябва...
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • До: Пич оправи ми УАЗката

                            Дойде време да си направя и резервоарите,първоначално идеята беше да ползвам старите но се отказахОт старите останаха само гърловините.


                            и както си трябва с много бира и 2 кв.м ламарина се захванах да правя резервоари.Получиха се два, като истински станаха



                            вече поставени на мястото си


                            трябва само да им направя отдушник и са готови да се пълнят с бензин
                            Последно редактирано от buldog; 29-07-09, 20:04.

                            Коментар


                            • До: Пич оправи ми УАЗката

                              Браво! Колко литра предполагаш че са станали, а тройната седалка от какво е?

                              П.С. Защо не им пуснеш по една планка да ги прихванеш на колонката за капака и тази на калника, или друг е замисъла
                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар


                              • До: Пич оправи ми УАЗката

                                Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                                Браво! Колко литра предполагаш че са станали, а тройната седалка от какво е?
                                От новите УАЗки е седалката. Браво Емо, много красив УАЗ!
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X