Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AVM Хъбове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: AVM Хъбове

    Здравейте! Да попитам нещо за тези хъбове и аз. Както винаги от както бащата има тази таратайка, като дойде зимата и му потрябва екстрата 4x4 нещо е прецакано Киа Спортидж, ръчни хъбове АВМ. На единия хъб се износиха шлиците - както на хъба, така и на карето. Сега ще се сменя каре и хъб. Та за тези хъбове подлежат ли на някакъв ремонт и има ли ремонтни комплекти за да не се налага да се сменя целия хъб. Друг въпрос - причината за износване на хъба? Колата е карана 4x4 няколко пъти - при нужда - закъсване в кал и такива дреболии. Не се ползва за екстремни офроуд приключения. Предимно по асфалт се кара. През другото време хъбовете и предаването и изключено. Та защо да го е** се разбиват шлиците. Беше разбит игления лагер - може ли това да е причината или да търсим друга - например не изключване на хъб или нещо такова.
    Благодаря ви предварително

    Коментар


    • #62
      От: AVM Хъбове

      Първоначално публикуван от Rampeidj Преглед на мнение
      Здравейте! Да попитам нещо за тези хъбове и аз. Както винаги от както бащата има тази таратайка, като дойде зимата и му потрябва екстрата 4x4 нещо е прецакано Киа Спортидж, ръчни хъбове АВМ. На единия хъб се износиха шлиците - както на хъба, така и на карето. Сега ще се сменя каре и хъб. Та за тези хъбове подлежат ли на някакъв ремонт и има ли ремонтни комплекти за да не се налага да се сменя целия хъб. Друг въпрос - причината за износване на хъба? Колата е карана 4x4 няколко пъти - при нужда - закъсване в кал и такива дреболии. Не се ползва за екстремни офроуд приключения. Предимно по асфалт се кара. През другото време хъбовете и предаването и изключено. Та защо да го е** се разбиват шлиците. Беше разбит игления лагер - може ли това да е причината или да търсим друга - например не изключване на хъб или нещо такова.
      Благодаря ви предварително

      Здрасти значи! Май не си прочел темата, да го е**!
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • #63
        От: AVM Хъбове

        Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
        Здрасти значи! Май не си прочел темата, да го е**!
        Благодаря за отговора колега Мисля, че доста подробно и внимателно прочетох темата Но заради този отговор го направих отново, още по - внимателно и не намирам отговора на моя въпрос. Може да е заради това, че съм недостатъчно технически грамотен. Извинявам се за това. Но все пак ще съм ви благодарен ако някой може и благоволи да отговори на некомпетентен човек като мен. Това не е заяждане - просто познанията ми по тези въпроси са ограничени и реших, че тук ще може някой да ми отговори.

        Коментар


        • #64
          От: AVM Хъбове

          И в постовете на колегата Румен Николов не намери отговор?!
          За мен отговора е в първите две изречения на пост номер 43, макар че и по-насетне доста подробно описва проблема с пластмасата, луфтовете и игленият лагер.
          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X