Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AVM Хъбове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: До: AVM Хъбове

    Зегерката си върви с джипката. Тя не е от комплекта на хъба, тъй че поне за това AVM не са виновни.

    Относно болтовете - не трябва да се прекалява със стягането, и трябва да им се правипо една профилактика веднъж годишно, и проблем с болтовете няма да имаш. А че са глупаво направени - факт.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #47
      От: До: AVM Хъбове

      А да, те вярно че слагат квито имат останали, кеф им торкс, кеф им шестограм ...
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #48
        От: До: AVM Хъбове

        Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
        Да ,ама аз в петък отивам в Родопите,и по разбираеми причини ,ми се ще хъбовете да ми работят.Независимо от внесеното количество.
        Особено след тези дълги слънчеви дни.

        Коментар


        • #49
          От: До: AVM Хъбове

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Особено след тези дълги слънчеви дни.
          Ми така де.То и шнорхел май ще ми трябва.
          Румен Николов

          0888 358 572

          Коментар


          • #50
            От: AVM Хъбове

            Изтърколи се една година,пак дойде времето за родопите 2 и аз отново съм без хъб.След като AVMа отказа преди месец,се наложи този път да бъде демонтиран с флекса и естествено вече е неизползваем.Разполагам с един китайски който за жалост не желае да проработи на моята кола.Та , МНОГО се нуждая от хъб.Ако някой има единична бройка моля да пише тук да измислим нещо,че другата седмица,трябва да тръгнем,а без предно накъде?Бюджет за комплект нови ,нямам.Ако се намери нещо втора ръка от исузу,можем да го обсъдим.Благодаря предварително.Контакт тук ,на л.с,или на телефона от подписа.
            А,автомобила е Опел Фронтера.
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • #51
              От: AVM Хъбове

              Мога да ти дам само един ако решиш обади се на 0899852338 ЯВор

              Коментар


              • #52
                От: AVM Хъбове

                "Пременил се Илия и кога се огледал ,пак в тия."
                Та и моята -същата.Въртях суках,и пак скочих на нови AVM.НО,вече имам опит,и зная какво счупи предишния хъб,и имам идея как да направим профилактиката по лесна.Или поне се надявам че съм разбрал слабостта им.Първо основно изискаване-здрав иглен лагер ,и никакви луфтове на остта.Второ-трябва да има смазване,добре е рядка грес,нямам проблем зимата.И трето-ПРОФИЛАКТИКА на половин година.Ама след половин година ония гадните ботове не се отвиват никак си.Какво направих.
                Стегнах ги с отвертка/за да не прекаля/.Отгоре им сложих пластелин/от оня дето децата в детската градина си развиват способносттите за моделиране/,и отгоре запечатах със силикон.Не напълних целия отвор със силикон ,щото почистването после може да се окаже ,задача по трудна от отвиването на самите болтове.
                Другото което забелязах при тези хъбове е ,че при монтажа се оказва ,че голямата зегерка НЕ става,и за да се фиксира оста трябва да се направи задължително една втулка ,за да се хване зегерката на каналите на по тънката част.В НИКАКЪВ,ама в никакъв случай ,не се заигравайте ,да отнемате метал от детайл на самия хъб,защото и без това контактната площ не е много голяма.
                Дали съм бил прав ще се разбере най -рано догодина,когато проверя състоянието на новия хъб ,и го сравня с другия който засега работи и няма да сменям.
                Тъй като не успях да сваля капачката да му сложа смазка.пробих отвор в пластмасовата част на врътката вкл/изкл,и вкарах една -две спринцовки трансмисионно масло.После запечатах отвора с маслоустойчив силикон.Засега това.
                Румен Николов

                0888 358 572

                Коментар


                • #53
                  От: AVM Хъбове

                  Въпросните болтчета,просто трябва да се поцинковат и няма да имаш проблеми с развиването им по-нататък...Аз лично бих поцинковал почти всичко,включително и корпуса.
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #54
                    От: AVM Хъбове

                    Дето се казва ,малко акъл ,ама на време да ти го да дадат.За левия хъб е късничко,и засега ще му следя развитието спрямо това ,което направих.Но за десния,когато му дойде време за смяна задължително ще поцинковам всичко и после ще сравняваме.Пиниза е че проклетите болтове са стоманени ,и идея си нямам как си взаимодействат с материала на капачката/за мен неизвестен-според корифеите -цам./Преди време ми се наложи да отрежа всичките си венили на гумите,щото красивите шестоъгълни фронтерски капачки бяха от "халумин" ,и след двугодишно взаимодействие с месинга на вентила се бе получила неразглобяема връзка.
                    Румен Николов

                    0888 358 572

                    Коментар


                    • #55
                      От: AVM Хъбове

                      За Гранд Витара 2001г. и на мен естествено ми трябват хъбове.Спрял съм се на AVM но намерих два модела,AVM 438 и AVM 538.
                      До колкото можах да разбера AVM 438 е с чугунено тяло а AVM 538 с алуминиево.
                      Някой да каже кой модел е по-добър ако има наблюдения.
                      Също така някой ако знае от къде могат да се вземат,ще съм му благодарен.
                      " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                      Коментар


                      • #56
                        От: AVM Хъбове

                        А защо не, едни оригинални за витара? Тез AVM-и с пластмасовия чаркояк нещо...
                        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                        Коментар


                        • #57
                          От: AVM Хъбове

                          Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                          А защо не, едни оригинални за витара? Тез AVM-и с пластмасовия чаркояк нещо...
                          И кои са оригиналните и къде да ги намеря?
                          " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                          Коментар


                          • #58
                            От: AVM Хъбове

                            Обади се на колегите Ivan Popov и Явор(Vromos).
                            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                            Коментар


                            • #59
                              От: AVM Хъбове

                              Поглед над AVM хъбаво нямам. Мисля че Явор Вромос им е представител.

                              На моята градн витара сложих ръчни Айшин от старата витара.
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • #60
                                От: AVM Хъбове

                                Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                                И кои са оригиналните и къде да ги намеря?
                                Разполагаме с хъбове като тези за първоначално вграждане произведени в Китай. Предлагам ги над 6 години и няма проблем с качеството им.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X