Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CJ-7 shto za ma6ina e tova?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CJ-7 shto za ma6ina e tova?

    zdraveite...az sam nov tuk i tragvam mnogo zle ...iskam da kaja 4e mi e izklu4itelno trudno da pisha na kirilica za koeto iskrenno se izviniavam i ako tova vi drazni pove4e niama da pisha-obeshtavam ...iskam da me razberete naistina..ako tova neshto triabvashe da go napisha s rodnata mi azbuka triabva da sedia s chasove pred komputara si ...ta da se varnem na temata po koiato iskam vasheto mnenie(ako me uvajite estestveno)...imam edna mashinka ot niakolko godini JEEP model 1982 CJ-7 kupih ia sluchaino...postegnah ia i ot godina ne sam ia karal..samo ia pripalvam otvreme na vreme...Ta sega kato otkrih tozi forum se zapalih mnogo po neia.Iskam da znam kakvo pritejavam..stava li za offroad ili e prosto kola za razhodki iz prirodata..???moga da ka4a niakolko snimki no ne znam kak vse oshte...dokolkoto znam dvigateliat e smenian v germania s 2.5 bil e po-goliam...skorosite sa rachni 5 speed...vsichko vatre e mnogo oprosteno i elementarno edinstvenata elektronika e radioto Choveka ot kogoto ia vzeh mi dade tehnicheska literatura na vsichki agregati v mashinata..prilejno podredeni sas shemi cherteji i snimki v edna debela papka..dade mi dopalnitelen mmek tavan i meki sgobiaemi vrati (chisto novi)...Ta po vaprosa s kupuvaneto i-vzeh ia zashtoto ia udarih(naistina smeshno no fakt) koeto mi kostvashe 1 godina restavracia..vkluchitelno i chakaneto na chasti 3 meseca ot USA...E ochakvam vachite kompetentni mnenia za tazi mashinka JEEP pridobita po tozi nelep i smeshen nachin ..inache naskoro si vzeh UAZ i triabva da vi kaja che sam dovolen kak se darja v lovniat sezon...niakoi moje i da ia e vijdal v mobile.bg ot tam si ia namerih...chervena s gumi regenerat neznam kakvi sa no v kat nauchih che sa regenerat..s hubav graifer..problema e che sa mu shiroki i kato sednem 7 choveka i opirat v kalnicite po presechen teren ...tova e za sega..oshte vednaj se izviniavam za latinskite bukvi
    ------------------------------------
    тел. O878 9ЧЧ 999

  • #2
    Щом искаш, пиши на латиница. Ама никой няма да си говори с тебе ... На родните им езици и азбуки говорим само с истинските чужденци.

    Коментар


    • #3
      zdrave da e

      e...zdrave da e ...vseki e ograni4en otkam vazmojnosti i umenia .. a na men mi kuca pisaneto na kirilica...no kakto i da e
      ------------------------------------
      тел. O878 9ЧЧ 999

      Коментар


      • #4
        Пиши с фонетика бе. По-лесно е. Аз вече се приспособих към писането наа кирилица и вече като ми требе латиница превключвам автоматично. Отне ми малко време де но вече съм екстра.
        Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

        Коментар


        • #5
          diavol koleda

          Първоначално публикуван от CJ_7
          e...zdrave da e ...vseki e ograni4en otkam vazmojnosti i umenia .. a na men mi kuca pisaneto na kirilica...no kakto i da e
          Приятелю не се стряскаи не е лошо че не можеш да пишеш на кирилица човек се учи и аз не можех за тази работа си има една екстра за хора кто мен и теб които са пишели и пишат на латиница казва се фонетична подредба на буквите с две думи пишеш с латинските букви на български има съсвсем дребни разлики като разположението на буквите ж,ш,щ,й,ь,ю,ч,я а именно те се намират на клавишите v,[,[,j,x,\,`,q, ако искаш качвам ти фонетичен кирилизатор на адрес http://htftp.offroad-bulgaria.com/ko...7%e0%f2%ee%f0/
          можеш да си го дръпнеш от там и ще видиш лесно е.А иначе колкото до твоита машина такива съм виждал в Турция,а по точно в Кушадасъ бил съм там два пъти има много такива машинки и си ги карат трябва да ти кажа че ми изглеждаха здраеви незнам но все си мисля че са хубави машини въпроса е има ли части за тях в БГ. Чао и пиши не се шашкаи пробваи с фонетиката
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #6
            Прави са пичовете,My friend,нe се сърди
            Като влезеш в американски форум прдставяш ли си да си пишеш мненията на английски,но с кирилица Хайде,напъни се и ще свикнеш.
            Аман от тоя SMS фешън
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7
              http://www.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=278
              Не виждам как някой може да се гордее, че не знае собствения си език. Засрами се бе момче.

              Коментар


              • #8
                CJ_7 Баща ми има същия джип като твоя самоче е 4.2 автомат 1980г. този джип според мен е много по добър от сякакви SUV-ове става за офролд ама ако искаш да го чупиш. Ето и малко снимки







                ...CJ7 това е джипа...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X