Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за УАЗ във Варна?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за УАЗ във Варна?

    Здравейте,явно се оказва че двигателя ми е за ремонт!Случайно някой да знае, добър майстор или сервиз ,който се занимава с УАЗ във Варна или региона ? Оказа се голям проблем . Никой не иска и да чуе за руски джип!!!! Така че ако някой може да ми помогне,предварително благодаря !!!

  • #2
    До: Двигател за ремонт

    Прати го по пощата до Пловдив ще ти го направя за 200лв труд

    Коментар


    • #3
      До: Двигател за ремонт

      така е във ВарнаДруго е като те видят с някакво друго средно-сатистическо джипче и се започва веднага с четирицифрените суми.Съжалявам,че не мога да ти помогна, то и на мен ми се ще да има сервиз, който да мога да препоръчам...включително и на себе си

      Коментар


      • #4
        До: Двигател за ремонт

        Мдаааа,кофти работа.Изглежда повечето варналии предпочитат западните 4x4. Не знаят какво изпускат според мен но....Дано все някой помогне , че иначе сам ще го почвам.

        Коментар


        • #5
          Сервиз за УАЗ във Варна?

          здравейте, колеги. моля да ме насочите към сервиз където му разбират и ще ми обърнат внимание. става дума за поставяне на жило за километража гресиране, преглед и някоя дреболия евентуално реглаж на клапани спирачки и т.н. става дума за 469Б долни педали в много добро състояние с "волгов" мотор. благодаря предварително.
          "..there is no substitute for cubic inches.."

          Коментар


          • #6
            До: сервиз за УАЗ във Варна?

            автоцентър ДЕЛФИН,до затвора
            CAN-AM RENEGADE 800XR 0898580436 VW PASAT 2.0TDI,DSG,170+ЛЕКО ПИПНАТ[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              До: сервиз за УАЗ във Варна?

              Най-добре е да пробваш в сервиза на Сей-Хай. Хората там ремонтират Уазки от много време, освен това ремонтират само това.
              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
              NULLA TENACI INVIA EST VIA

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X