Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    Здравейте. Търся MAP сензор за WJ 1999 4.7

    Всички почти сайтове дадени по-нагоре ги прегледах, но не успях да открия нищо.

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
      Благодаря и за двата съвета. Амортисьорчета си намерих, а за маруча още не съм решил как да процедирам, но вероятно ще ги пробвам тези на бул. Сливница
      Вчера си закарах въпросния маркуч там, в момента изглежда като нов. Офертата им е 60лв за гайките от двете страни и 60лв за рециклиране на самия маркуч. При предварителното запитване казаха, че имат много богат опит с хидравликите за ГЧ. Въпреки това отрицателната страна е че не дават гаранция.

      ianevi2, съжалявам, но не знаех че лични има ограничение. Изчистих старите.

      Коментар


      • От: Части за Джийп / Систематизирано

        Здравейте,казвам се Максим Буханцов и бих искал да попитам :сменява ли се лагера на основата на виско перката на 2.5 crd,или се предлага само цялата основа като резервна част?

        Коментар


        • От: Части за Джийп / Систематизирано

          ianevi2, съжалявам, но не знаех че лични има ограничение. Изчистих старите.[/QUOTE]
          Няма проблем,важното е,че е станала работата!
          Лесно беше само вчера
          Jeep Cherokee - Liberty 3.7
          Fab Fours Legend
          Nissan Terrano II 2,4

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Първоначално публикуван от sauros Преглед на мнение
            Вчера си закарах въпросния маркуч там, в момента изглежда като нов. Офертата им е 60лв за гайките от двете страни и 60лв за рециклиране на самия маркуч. При предварителното запитване казаха, че имат много богат опит с хидравликите за ГЧ. Въпреки това отрицателната страна е че не дават гаранция.

            ianevi2, съжалявам, но не знаех че лични има ограничение. Изчистих старите.
            И аз да потвърдя че от четири обиколени фирми във Варна, само там успяха да ми го направят. В действителност е като нов и имат заготовки за този маркуч. Моя струваше 120лв. тъй като и меката част беше за смяна. Направо си беше нов "къстъм мейд" маркуч.
            Който се интересува, без да правя реклама, но да спестя обикаляне - фирмата е "Хидромарк", бул.Сливница 196.

            И още една подсказка - маркуч от 4.7 също става, но горе опира леко в тръбата на интеркулера и на радиатора. Или трябва да се вземат мерки да не протрие маркучите или да се огъне самия хидравличен маркуч, нооо трябва да се внимава че е алуминий и се пука лесно.
            "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

            Grand Cherokee Limited 2.7CRD

            Коментар


            • От: Части за Джийп / Систематизирано

              Момчета търся няколко болта.
              Трябва ми болт за тампона на двигателя; този който държи лапата към двигателя. По принцип са четири на брой, но при мен един липсва.
              И болтовете на паразитните ролки (гладките) че на мойте доволно са им развалили главите. Два броя.

              Не ми се е налагало, но освен по морги, такива неща могат ли да се намерят по магазите за авточасти?
              "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

              Grand Cherokee Limited 2.7CRD

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                Болтове има всякакви в специализираните магазини за крепежни елементи. Ако не си сигурен за вида и размера отиди със стария болт в магазина...
                Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Момци, крикът с лостовете и ключа за болтовете от WJ същия ли е като при ZJ? Нямам го целия комплект, а намирам такъв от WJ в нета и се чудя дали да го взимам.

                  http://www.charkolqk.com/index.php?r...oduct_id=19306

                  Другия вариант е да взема хидравличен крик от lidl 185мм до 360мм - http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action...etail&id=53971 и да си намеря само ключ, но не знам 360мм устройват ли ме? До колко е този на WJ? Или ще трябва да зи нося и трупче за всеки случай? Не съм с лифт все още.
                  R 727cc BB KIT
                  ZJ V8
                  WK2 V6

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Момчета кажете от къде да си взема читав семеринг за предния диференциал?
                    От Вест Ауто е пълен боклук!
                    От Скорпионите някой пробвал ли ги е?
                    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      По размер и в Хубата.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        Доста лев съм “налял“ при скорпионите и нямам забележка...карета, клапи, филтри, тампони и разни други ...
                        Yamaha XV1900-личен
                        Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                        JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                        Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Колеги, моля за помощ за оригинален номер на радиатора (кондензатора) на климатика за WJ/WG 2.7 CDI 2004 година че намирам два различни номера...
                          "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                          Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
                            Колеги, моля за помощ за оригинален номер на радиатора (кондензатора) на климатика за WJ/WG 2.7 CDI 2004 година че намирам два различни номера...
                            Под този номер може да се намери: 55116931AA
                            "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                            Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              Търся вътрешно дясно каре за Jeep Liberty 3.7 2003г

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                Пълен каталог от части за 2011 ДжейКей - http://www.gmb.be/CJD_parts/CD5/Catalogs/06-09/11jk.PDF

                                Не знам дали го има в систематизирана информация, някой Мод ако иска да го добави в темта на Елиан примерно за ДжейКей.

                                Ето линк в ДропБокс ако горния спре да работи понякое време -
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X