Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    Някой може ли да ми каже дали въпросната умна дюза за Jeep Cherokee XJ 2.5 TDI е на BOSCH и ако да какъв ѝ е каталожният номер? Знам, че нова е безумно скъпа и искам да се поровя в нета да видя какво ще намеря преди да обикалям моргите, номера на частта е „4886 231AA“, но по него нищо смислено не откривам. Тука има някаква, която я дават за Chrysler Voyager и Dodge Caravan, които май са със същия VM двигател, но предполагам не става за XJ.

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Здравейте някой ако продава за Grand cherokee wj crd 2.7 2004 година от кръглите халогени да каже. Запазени и работещи търся. Благодаря!

      Изпратено от моят Lenovo S850 с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • От: Части за Джийп / Систематизирано

        Здравейте!
        Препоръчайте магазин с добри цени и наличност като RockAuto, но да е в ЕС, за да не се плаща мито и ДДС. В момента търся 4те ламбда сонди и разни други датчици (MAP, Температурен, IAC, датчик колянов и разпределителен вал и др.) за Grand Cherokee 4.7. Ако имате специално за тях предложение от къде да ги купя, може да предложите (може и БГ магазин да е).
        За ламбда сондите някакви предложения за марки? Чувал съм, че Denso са добър избор. Другите датчици мисля да са оригинални на Mopar.
        Благодаря предварително!

        Коментар


        • От: Части за Джийп / Систематизирано

          То ако е в ЕС ще е платено вече Мито и ДДС и цената ще е по-висока... не мисля че има алтернатива на Рокауто, особено в Европа!
          Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

          тел. 0897818449

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Първоначално публикуван от kmpan Преглед на мнение
            Здравейте!
            Препоръчайте магазин с добри цени и наличност като RockAuto, но да е в ЕС, за да не се плаща мито и ДДС. ...
            Както вече са ти казали, по европейските сайтове мито и ДДС са вече начислени и цените са по-високи. Вярно е, че нещата могат да ти дойдат директно, без да се занимаваш с митница, ама поне 2-та немски магазина, които поглеждам и ползвам от време на време, дават по-малко информация за продуктите и имат по-малък асортимент от Рокауто. При това, като че имат уклон към по-евтинките, т.е. по-китайски, части и трябва изрично да ги попиташ от кой производител е съответният артикул.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Части за Джийп / Систематизирано

              Ламбда сондите вече ги поръчах от рокауто. Един от проблемите е, че в рокауто почти всичко, което съм гледал е на алтернативни марки и много рядко има части на Mopar. Знам няколко сайта пак в USA, в които има мопарски части, но още не съм поръчвал от там. Ясно е, че ако частите вече са внесени в ЕС ще има начислени такси към крайната цена. Обаче има и друго - ако е голям вносител, ще внася с палети с ниска стойност за доставка на продукт, като ще купува частите и с отстъпки. Съответно ще може да предложи същите цени като в USA + включено към тях мито и ДДС, но доставката ще е от ЕС и ще е много по-ниска от тази от USA...
              Аз знам за един такъв вносител в UK, но точно тези датчици, които ми трябват в момента ги няма налични. Преди няколко месеца си поръчах от рокауто PCV и малко след това получих оферта точно от въпросния вносител и цената му беше 12.6 паунда с включена доставка срещу 18.85 долара от рокауто - хем по-евтино, хем от ЕС, как става това?

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                Ами тези пичове от ЮК продават главно китайски части...затова цената е същата като в рокауто. Не че там няма китайски, но са "маркови" китайци.
                Рокауто вече има топция да си предплатиш мита и ДДС с някои от доставките и да не се занимаваш с БГ идиоти.
                Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                тел. 0897818449

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Да, за тази поръчка си предплатих таксите, надявам се да не изискат отново нещо. Иначе за горния пример съм забравил да поясня - и за офертата от рок ауто и за тази от УК става въпрос за една и съща част, оригинална на Mopar. В магазина от УК ми предложиха по-ниска цена + доставка. Може да е единичен случай, не съм гледал цени на други части..

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Ползвай кода за отстъпка за RockAuto.com. Отстъпката не е голяма но на 300$ дискаунт от 5% пак са нещо.

                    Коментар


                    • От: До: Части за Джйип / Систематизирано

                      търся автоматична скоростна кутия за гранд чероки 5.2 бензин.

                      Коментар


                      • От: До: Части за Джйип / Систематизирано

                        Първоначално публикуван от long71 Преглед на мнение
                        търся автоматична скоростна кутия за гранд чероки 5.2 бензин.
                        0877277022 търсиш Митко

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Здравейте, търся кръгли халохени за grand cherokee wj 2.7 crd 2004 година. Ако някой продава запазени нека ми пише на лично.

                          Изпратено от моят Lenovo S850 с помощта на Tapatalk

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            Някой ако знае откъде мога да си намеря качествени предпазители за ZJ да казва, че търсих по ebay и само китайски ми излизат. По нашенските магазини е същото положение. В идеалния случай търся оригинални.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              Колега, аз живея в Германия и ако искаш мога да проверя цените за теб оттук. Аз лично имам нов WK2 и нямам нужда от части докато съм още 4 години почти в гаранция (макар че не се знае де). Пишете ми само парт номерата и аз по телефона ще се постарая да ги получа тия цени. Изпращането после до БГ е лесно. Тук до депото в Нюрнберг е 7 евро със застраховка до 500 Евро, а после Вие си го получавате в БГ и плащате на килограм.
                              JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                              Тел: +359 887 847261

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                Здравейте! Къде мога да намеря скоби против тракане на накладките ( 5093185AA) за Grand Cherokee WJ с Akebono предни апарати? В някои комплекти накладки ги има, но не ми харесват марките (Optimal, Blue Print). Или евентуално да ми препоръчате хубави накладки, които в комплекта имат и скобите? За момента съм се спрял на ATE дискове и TRW накладки (на АТЕ няма накладки за Акебоно или поне не намирам) и в комплекта няма такива скоби. Благодаря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X