Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    Колеги, дайте съвет, откъде мога да намеря читаво огледало/дясно за Grand ZJ, с подгряване, с моторче, стандартни ли са? Как действа защитата против заслепяване? Благодаря!

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Търся заден кардан за Гранд 5.9 ства от 5.2 след 1996г.
      0888635291

      Коментар


      • От: Части за Джийп / Систематизирано

        Кардан НЕ търся вече...монтиран.

        Коментар


        • От: Части за Джийп / Систематизирано

          Колеги, откъде ще е най добре да си купя щипки за корите на вратите на WJ? В балкан стар сякаш не ми се ходи, защото имам опасения че там бройката ще е 3-4 лева.
          Тия дни ще трябва да му заведа щета за пукнат заден десен стоп и пукната предна декоративна решетка ( цялата е хромирана ). За последните две май ще е най добре да търся втора ръка. Джипа е Ларедо, решетката от Лимитед става ли или имат някаква разлика? Някъде бях чел че при някои модели решетката е цяла заедно с бронята.
          Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 2002'
          Jeep Wrangler 2.5i 1996'

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Първоначално публикуван от pininfarina Преглед на мнение
            Колеги, откъде ще е най добре да си купя щипки за корите на вратите на WJ? В балкан стар сякаш не ми се ходи, защото имам опасения че там бройката ще е 3-4 лева.
            Тия дни ще трябва да му заведа щета за пукнат заден десен стоп и пукната предна декоративна решетка ( цялата е хромирана ). За последните две май ще е най добре да търся втора ръка. Джипа е Ларедо, решетката от Лимитед става ли или имат някаква разлика? Някъде бях чел че при някои модели решетката е цяла заедно с бронята.
            За щипките - питах в сервиза, където ми правиха разни тенекеджийски работи по колата (включително и подмяна на щипки по вратите). Не са изписвали специално щипки като артикули, т.е. са минали като консуматив. Казаха ми, че зареждат със разнообразни щипки от ЕМ Комплект. Най-добре вземи една и отиди в магазин на ЕМ Комплект (не знам дали има във Варна).
            Десен стоп имам. Бяха ми го сменили по щета, но се оказа, че канта му е по-различен от на левия и си го смених пак. Мога да ти го шитна на някаква добра цена.
            Suzuki GSXR
            VW Touareg
            Mitsubishi Pajero II

            Коментар


            • От: До: Части за Джйип / Систематизирано

              Здравейте от къде да си намеря датчик за скоростомера (електринен е) на скоростната кутия колата е JEEP Либерти 3.7л 2006г.

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                В рокауто е 37$ без доставката!

                AIRTEX / WELLS Part # 5S5449 {#52854001AA, SU3330}
                Auto Trans Speed Sensor (Output)
                $36.79
                Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                тел. 0897818449

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  А в България няма ли, не ми чака или втотр употреба пак не е проблем

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Аз поне нямам представа. От сащ ще дойде за седмица. Ако решиш ми звънни.
                    Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                    тел. 0897818449

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      Колеги, имам сериозен проблем и се нуждая от помощ. Имам Гран Чероки 5,9 лимитед 1998. Преди време се прецака дистанционното, имаше голяма консумация и батерията падаше за около 1 час. Колата също имаше консумация. Познах да я заключвам с ключ и в един момент отказа да пали. Гледаха я няколко специалисти и откриха че проблема е в Боди модула( намира се при бушоните). Трябва ми нов или 2 употреба.Втората употреба е по-добре защото няма нужда от програмиране. Доколкото знам само в Балкан стар ги програмират. Може ли някой да ми подскаже къде мога да намеря този боди модул, за моят модел.

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        Първоначално публикуван от Rusef Преглед на мнение
                        Колеги, имам сериозен проблем и се нуждая от помощ. Имам Гран Чероки 5,9 лимитед 1998. Преди време се прецака дистанционното, имаше голяма консумация и батерията падаше за около 1 час. Колата също имаше консумация. Познах да я заключвам с ключ и в един момент отказа да пали. Гледаха я няколко специалисти и откриха че проблема е в Боди модула( намира се при бушоните). Трябва ми нов или 2 употреба.Втората употреба е по-добре защото няма нужда от програмиране. Доколкото знам само в Балкан стар ги програмират. Може ли някой да ми подскаже къде мога да намеря този боди модул, за моят модел.

                        От кой град си колега? Тук във Варна има кой да ти го оправи на много приятна цена. Ако те интересува мога да ти дам координати.
                        Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 2002'
                        Jeep Wrangler 2.5i 1996'

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
                          Аз поне нямам представа. От сащ ще дойде за седмица. Ако решиш ми звънни.
                          много благодаря колега, разбрах че от ML ставал, да видим "майстора" какво ще надроби в понеделник. Ако не се оправи ще поръчаме от САЩ.
                          поздрави

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            Здравейте,търся си стоп машинка за Liberti 2,5CRD 2002 с ръчни,някой има ли идея къде да погледна или направо в БС.

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              Колеги!
                              Интересува ме от каде и на каква цена мога да закупя нова или втора ръка бензинова помпа за Jeep Cherokee Sport 2.5 i 96 година.
                              Ако някой може да помогне с информация ще съм благодарен защото аз нищо не разбирам от части и цени!

                              П.п. Джипа е със заводска газова уредба и не пали,върти но помпата не се чува да включва(работи)!
                              NO PAIN NO GAME!
                              Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                              gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                Първоначално публикуван от starnet Преглед на мнение
                                Здравейте,търся си стоп машинка за Liberti 2,5CRD 2002 с ръчни,някой има ли идея къде да погледна или направо в БС.
                                Миналата година имаше 2 броя Liberty в една морга на Ломско шосе след отбивката за Обеля (посока околовръстен път). Провери там....тук в тази тема имаше и телефони за контакт.
                                Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X