Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    вече е поръчана

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Здравейте
      Има ли някои идея къде може да се намери държа4 на перката на (BRACKET FAN) Cherokee 2,8 CRD 150 hp (2004)
      Коко масло е неонходимо за смяна на маслото на двигателя (10W40)

      Коментар


      • От: Части за Джийп / Систематизирано

        Колеги знаете ли ориентировъчна цена за датчика на АБС ? WJ v8

        Коментар


        • От: Части за Джийп / Систематизирано

          Първоначално публикуван от ilianjo Преглед на мнение
          Колеги знаете ли ориентировъчна цена за датчика на АБС ? WJ v8
          От 100 до 200 лева. Зависи от къде ще го поръчаш. Защо го търсиш? Аз имах проблем и открих къде съм го скъсал и се разминах само с 20 лева демонтаж и монтаж. Втора употреба е около 30лв.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Първоначално публикуван от zadgor Преглед на мнение
            Здравейте
            Има ли някоЙ идея къде може да се намери държаЧ на перката на (BRACKET FAN) Cherokee 2,8 CRD 150 hp (2004)?
            КоЛко масло е неоБходимо за смяна на маслото на двигателя (10W40)?
            За какъв "държач" става въпрос и на коя перка? За тази на радиаторите отпред ли, която се задвижва от многопистовия ремък? И после
            за самия Viscous Fan Clutch /Part Number: 55037733AD/

            или за основата с лагера, на която се монтира - Bracket /Part Number: 5142661AA or AB/ for the viscous fan clutch Jeep Liberty 2.8L CRD

            Колкото до маслото за двигателя - дават общо с това във филтъра да събира 6.1 литра, но обикновено стигат 5 литра и половина. Но това 10W40 дали е препоръчително за съвременен Common Rail турбодизел? Добре е да се използват качествени синтетични масла с вискозитет 5W-30, 5W-40, а за по-новите дават даже 0W-40
            Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
            First impression is not always true. Get inspired.
            Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
            Reading is sooo boring, unlike writing!

            Коментар


            • От: Части за Джийп / Систематизирано

              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
              От 100 до 200 лева. Зависи от къде ще го поръчаш. Защо го търсиш? Аз имах проблем и открих къде съм го скъсал и се разминах само с 20 лева демонтаж и монтаж. Втора употреба е около 30лв.
              Да проверим дали абс ми светка и прави проблем от датчика понеже беше мръсен или е от АБС, като го свалих видимо изглежда добре и като го замериха също ...

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                Здравейте колеги , търся задна спирачна лента и барабан за скоростна кутия 46RH Гранд Чероки 95 г . От Щатите съм намерил на няколко места , но търся някъде по от близо за да стане по бързо , че кутията е разхвърлих и стои заради тези две неща
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Пита ли ssspeed​Стоян ?
                  Еди Рангелов : 0885 088 444
                  Няма незаменими има незабравими хора !!!

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Търся компютър за двигателя на Cherokee XJ 98г. 2.5 бензин. Номера му е P56041 527AC
                    Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      Здравейте колеги
                      търся лагери и семеринги за задни пулуоски на Wrangler TJ 4.0 1999 моста е Dana 44
                      Ако някой знае от къде мога да купя ще съм благодарен
                      Suzuki Samurai 420i

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        Здравейте,някой дали знае номера на семеринга към предният кардан на раздатка 249 i. Джипа е гранд чероки 4 l бензин 1995г. Поръчах си от скорпион, тече повече от стария.
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          3946 Timken (Rockauto..).....
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            Здравейте, не знам дали пиша в правилната тема за което се извинявам предварително. Въпроса ми е за grand cherokee 2.5 tdi 97 година
                            Имам проблем с теч от маркуча на излишната нафта на 3ти цилиндър сменяхме го вече 5 пъти но на третия ден маркуча е разширен и теча започва на ново ако някои е имал такъв проблем или знае от какво може да е да помогне ще съм много благодарна

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              3946 Timken (Rockauto..).....
                              Благодаря Владо , това е за семеринга нали
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                Момчета , търся верига за раздатка NV249 Гранд Чероки 5.2 95 г . В Рок Ауто нищо не ми излиза , а и доста ще трябва да чакам , така че ще трябва да я търся в БГ . Ще звънна в Скорпиона и във Варна откъдето лентовата спирачка , но другаде не се сещам , някакви идеи ...
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X