Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    Хайде и аз да попитам и някой да ме насочи, къде мига да намеря големия кръгъл тампон за скоростите на 3.1? Морга ули човек, преверих на няколко места, или го нямат или не е големия кръгъл, а и каталозите не го намират...
    R 727cc BB KIT
    ZJ V8
    WK2 V6

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Това го нема, 100 човека го търсиха, аз поне не съм успял да го намеря никъде.
      Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

      тел. 0897818449

      Коментар


      • От: Части за Джийп / Систематизирано

        Вакуумно кранче за климатика на 2.1ТD "88, къде да го диря ?

        Коментар


        • От: Части за Джийп / Систематизирано

          Да, рзбрах че е слаган смамо 99 и 2000 и то с друга планка. А за преправяне не може д става дума. Навсякъде ми намират другия от 3.1. Направооо не знам.
          R 727cc BB KIT
          ZJ V8
          WK2 V6

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Става от Мерцедес/беше писал КАРБУРАТОР/ .Сваляш и търсиш по модел.
            Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
            Grand 3.1TD
            0898 620 306 Стоян

            Коментар


            • От: Части за Джийп / Систематизирано

              Здравейте.
              Собственик съм на WJ 3.1 tdi джипката е в прилично състояния но забелязах да ми сълзи масло от така наречения _MAGNETIC IN-LINE FILTER_ МАГНИТЕН ФИЛТЪР НА СИСТЕМАТА-превода е гугълски става въпрос за една черна топка под водния радиатор и е част от системата по масло на АСК по точно на изход от радиатора , на лепенката която свалих от така нареченият магнит пише че трябва да се сменя на 12 месеца или 12000 мили-въпросът ми е имали я у нас тази част? може ли без нея?
              Надявам се да съм уцелил мястото за въпроси.Бъдете живи и здрави.Благодаря.

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                Ето го неоткриваемия: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0420.jpg
Прегледи:1
Размер:121.9 КБ
ID:5361972Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0421.jpg
Прегледи:1
Размер:93.1 КБ
ID:5361973Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0422.jpg
Прегледи:1
Размер:128.1 КБ
ID:5361974Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2893.jpg
Прегледи:1
Размер:73.5 КБ
ID:5361975
                Като part номер върху него е изписан: 53054629АА / 22139.
                ssspeed, можеш ли да намериш темата на карбуратора?
                R 727cc BB KIT
                ZJ V8
                WK2 V6

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Aми те са три модела:

                  1999г. :
                  http://www.usa-auto.ru/p57844C1999.html

                  2000г. :
                  http://www.usa-auto.ru/p65115C2000.html

                  2001г. :
                  http://www.usa-auto.ru/p72649C2001.html

                  На теб кой по-точно ти трябва. Може би по-година или по шаси трябва да търсиш.
                  Най ме е страх от хора без мечти...

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Ами моя е 99г и по схемите от трите сайта и от снимките в предния ми пост излиза, че е като този от сайта който си дал за 2001г. А и каталожните номера 53054629АА съвпадат с този от 2001г. Днес в ауто фокс ми намериха подобен на моя, та утре ще ходя да видя ще ли бъде същия. А по варианта по шаси го изключвам, защото за 1 гума 10х10, над 500 лева не ми се или по- точно НЯМА да дам! Иначе мерси все пак, че ме ориентира макар и да не мога да си обясня това разминаване в годините, а и горната планка на тампона не е същата като моята. На моята има една стърчилка с гумичка накрая, която на схемата на планката не я виждам.
                    Последно редактирано от baha; 02-04-12, 23:26.
                    R 727cc BB KIT
                    ZJ V8
                    WK2 V6

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      Първоначално публикуван от kiss9402 Преглед на мнение
                      Вакуумно кранче за климатика на 2.1ТD "88, къде да го диря ?
                      Нещо по въпроса ?

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        http://www.quadratec.com/products/52012_03.htm никой ли няма идея къде да го взема това чудо??? само заради тази пружина не мога да зглобя съиденителя

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                          Ето го неоткриваемия: [ATTACH=CONFIG]436106[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]436107[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]436108[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]436109[/ATTACH]
                          Като part номер върху него е изписан: 53054629АА / 22139.
                          ssspeed, можеш ли да намериш темата на карбуратора?
                          Колега намери ли въпросния тампон? Ако не си го намерил ето малко помощ по въпроса.Мерцедес С 220Д.

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                            Ами моя е 99г и по схемите от трите сайта и от снимките в предния ми пост излиза, че е като този от сайта който си дал за 2001г. А и каталожните номера 53054629АА съвпадат с този от 2001г. Днес в ауто фокс ми намериха подобен на моя, та утре ще ходя да видя ще ли бъде същия. А по варианта по шаси го изключвам, защото за 1 гума 10х10, над 500 лева не ми се или по- точно НЯМА да дам! Иначе мерси все пак, че ме ориентира макар и да не мога да си обясня това разминаване в годините, а и горната планка на тампона не е същата като моята. На моята има една стърчилка с гумичка накрая, която на схемата на планката не я виждам.

                            Е, то не е баш една гума, щото е маслен тампон.
                            Може кутията ти да я сменяна (заедно с карантиите около нея), и затова да има разминаване.
                            Виж това дали ще ти свърши работа:

                            http://plentycar.ru/autopart/588379
                            Най ме е страх от хора без мечти...

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              Оправихме се! В ауто фокс намериха тампона и го взех за 50лв, на всичкото от горе и здрав! ;] Кутията си била фабричната (захващанията/ планките/ резбите и към купето и към долната греда излгежда са оригиналните) и освен в КАТ да са объркали годината да не е 99 ами 2001 е още по- добре Мерси за информацията и помощта, не знам следващия с такъв проблемен тампон обаче какво ще прави, освен да взима мерцедесовия!

                              п.с. Звъннаха ми да ми кажат, че кутията е сглобена, с чисто нова турбина и отремонтирани фтулки и луфтове в кутията. Наляли са маслото- 9 литра глътнала (8 мопар АТФ +4 от onufriz и 1 от майстора) така, че механичната част на кутията е на 6! Оказа се, че кутията на 3.1 няма нищо общо с кутиите на 4.0 и 4.7- по- големи със съвсем различен мозък и камбана, та нищо не може да се ползва от тях. Утре отивам да го тествам и ако не ми хареса, не ускорява и 3-тата пак не я задържа, продължаваме да търсим проблема в електронния блок, педала на газта или мозъка...
                              Последно редактирано от baha; 05-04-12, 23:57.
                              R 727cc BB KIT
                              ZJ V8
                              WK2 V6

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                Дадоха ми диагноза Маp(Maп) сензор на моя Jeep Gr.Cherokee 3.1 2001г. поръчах си със съдействието на Joro CSKA един от ebay,сложих го но НЕ ,оказа се че не е настроена добре помпата. Дълга и широка е, та сега имам един излишен Мап сензор взех го за 120 лв. с доставката, ако на някой му трябва Работещ Мап-продава се цена 100 лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X