Страница 19 от 19 ПървиПърви ... 91516171819
Резултати 361 до 377 от 377

Тема: Части за Джийп / Систематизирано

Място
    По света...
    Публикации
    4,320
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    20

По подразбиране От: Части за Джийп / Систематизирано

Пълен каталог от части за 2011 ДжейКей - http://www.gmb.be/CJD_parts/CD5/Catalogs/06-09/11jk.PDF

Не знам дали го има в систематизирана информация, някой Мод ако иска да го добави в темта на Елиан примерно за ДжейКей.

Ето линк в ДропБокс ако горния спре да работи понякое време -
    Бъдете живи и здрави

Публикации
    72
    Точки (при гласуване)
    6

Някой може ли да ми каже дали въпросната умна дюза за Jeep Cherokee XJ 2.5 TDI е на BOSCH и ако да какъв ѝ е каталожният номер? Знам, че нова е безумно скъпа и искам да се поровя в нета да видя какво ще намеря преди да обикалям моргите, номера на частта е „4886 231AA“, но по него нищо смислено не откривам. Тука има някаква, която я дават за Chrysler Voyager и Dodge Caravan, които май са със същия VM двигател, но предполагам не става за XJ.

Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте някой ако продава за Grand cherokee wj crd 2.7 2004 година от кръглите халогени да каже. Запазени и работещи търся. Благодаря!

Изпратено от моят Lenovo S850 с помощта на Tapatalk

Публикации
    15
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте!
    Препоръчайте магазин с добри цени и наличност като RockAuto, но да е в ЕС, за да не се плаща мито и ДДС. В момента търся 4те ламбда сонди и разни други датчици (MAP, Температурен, IAC, датчик колянов и разпределителен вал и др.) за Grand Cherokee 4.7. Ако имате специално за тях предложение от къде да ги купя, може да предложите (може и БГ магазин да е).
    За ламбда сондите някакви предложения за марки? Чувал съм, че Denso са добър избор. Другите датчици мисля да са оригинални на Mopar.
    Благодаря предварително!

Място
    София
    Публикации
    1,024
    Точки (при гласуване)
    10

То ако е в ЕС ще е платено вече Мито и ДДС и цената ще е по-висока... не мисля че има алтернатива на Рокауто, особено в Европа!
    Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

тел. 0897818449

Място
    София
    Публикации
    21,635
    Точки (при гласуване)
    79

Цитат Мнение на kmpan Преглед на публикациите
    Здравейте!
    Препоръчайте магазин с добри цени и наличност като RockAuto, но да е в ЕС, за да не се плаща мито и ДДС. ...
    Както вече са ти казали, по европейските сайтове мито и ДДС са вече начислени и цените са по-високи. Вярно е, че нещата могат да ти дойдат директно, без да се занимаваш с митница, ама поне 2-та немски магазина, които поглеждам и ползвам от време на време, дават по-малко информация за продуктите и имат по-малък асортимент от Рокауто. При това, като че имат уклон към по-евтинките, т.е. по-китайски, части и трябва изрично да ги попиташ от кой производител е съответният артикул.

Публикации
    15
    Точки (при гласуване)
    0

Ламбда сондите вече ги поръчах от рокауто. Един от проблемите е, че в рокауто почти всичко, което съм гледал е на алтернативни марки и много рядко има части на Mopar. Знам няколко сайта пак в USA, в които има мопарски части, но още не съм поръчвал от там. Ясно е, че ако частите вече са внесени в ЕС ще има начислени такси към крайната цена. Обаче има и друго - ако е голям вносител, ще внася с палети с ниска стойност за доставка на продукт, като ще купува частите и с отстъпки. Съответно ще може да предложи същите цени като в USA + включено към тях мито и ДДС, но доставката ще е от ЕС и ще е много по-ниска от тази от USA...
    Аз знам за един такъв вносител в UK, но точно тези датчици, които ми трябват в момента ги няма налични. Преди няколко месеца си поръчах от рокауто PCV и малко след това получих оферта точно от въпросния вносител и цената му беше 12.6 паунда с включена доставка срещу 18.85 долара от рокауто - хем по-евтино, хем от ЕС, как става това?

Място
    София
    Публикации
    1,024
    Точки (при гласуване)
    10

Ами тези пичове от ЮК продават главно китайски части...затова цената е същата като в рокауто. Не че там няма китайски, но са "маркови" китайци.
    Рокауто вече има топция да си предплатиш мита и ДДС с някои от доставките и да не се занимаваш с БГ идиоти.
    Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

тел. 0897818449

Публикации
    15
    Точки (при гласуване)
    0

Да, за тази поръчка си предплатих таксите, надявам се да не изискат отново нещо. Иначе за горния пример съм забравил да поясня - и за офертата от рок ауто и за тази от УК става въпрос за една и съща част, оригинална на Mopar. В магазина от УК ми предложиха по-ниска цена + доставка. Може да е единичен случай, не съм гледал цени на други части..

Място
    София
    Публикации
    68
    Точки (при гласуване)
    1

Ползвай кода за отстъпка за RockAuto.com. Отстъпката не е голяма но на 300$ дискаунт от 5% пак са нещо.

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: До: Части за Джйип / Систематизирано

търся автоматична скоростна кутия за гранд чероки 5.2 бензин.

Място
    София
    Публикации
    68
    Точки (при гласуване)
    1

По подразбиране От: До: Части за Джйип / Систематизирано

Цитат Мнение на long71 Преглед на публикациите
    търся автоматична скоростна кутия за гранд чероки 5.2 бензин.
    0877277022 търсиш Митко

Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте, търся кръгли халохени за grand cherokee wj 2.7 crd 2004 година. Ако някой продава запазени нека ми пише на лично.

Изпратено от моят Lenovo S850 с помощта на Tapatalk

silverfox е офлайн Старши участник | +ПЛ || ДВиП |
    | Модератор |
    Място
    Козлодуй
    Публикации
    6,388
    Точки (при гласуване)
    27

Някой ако знае откъде мога да си намеря качествени предпазители за ZJ да казва, че търсих по ebay и само китайски ми излизат. По нашенските магазини е същото положение. В идеалния случай търся оригинални.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

Място
    Варна
    Публикации
    34
    Точки (при гласуване)
    2

Колега, аз живея в Германия и ако искаш мога да проверя цените за теб оттук. Аз лично имам нов WK2 и нямам нужда от части докато съм още 4 години почти в гаранция (макар че не се знае де). Пишете ми само парт номерата и аз по телефона ще се постарая да ги получа тия цени. Изпращането после до БГ е лесно. Тук до депото в Нюрнберг е 7 евро със застраховка до 500 Евро, а после Вие си го получавате в БГ и плащате на килограм.

Публикации
    15
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте! Къде мога да намеря скоби против тракане на накладките ( 5093185AA) за Grand Cherokee WJ с Akebono предни апарати? В някои комплекти накладки ги има, но не ми харесват марките (Optimal, Blue Print). Или евентуално да ми препоръчате хубави накладки, които в комплекта имат и скобите? За момента съм се спрял на ATE дискове и TRW накладки (на АТЕ няма накладки за Акебоно или поне не намирам) и в комплекта няма такива скоби. Благодаря!

Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте, търся преден мост /Магаре/ за Jeep Patriot 2008г.; 2000куб.; 120к.с. Не знам дали са съвместими с моделите Компас и Чероки Спорт

Страница 19 от 19 ПървиПърви ... 91516171819

Сходни теми

1. Части за Джйип
    От andro_3j във форум JEEP
    Отговори: 347
    Последно мнение: 29-10-17, 14:56
  2. Проекти 4Х4 систематизирано
    От Дявол Коледа във форум Автомобили 4x4
    Отговори: 64
    Последно мнение: 17-09-13, 12:49
  3. Land Rover - систематизирано
    От stojan_defender-a във форум Land Rover -Систематизирана информация