Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

    Първоначално публикуван от Suzuki_Sj410 Преглед на мнение
    ......Моля те... дай мъъъничко разяснение, за самото разкачане и колко време ти отне. Аз съм "бос" в сервизното дело, но пък с мерак да проходя....

    .....

    Ами... около 3 дни. Като по голямата част от времето ми беше да описвам къде какво разкачвам. При Ферозата инжекця паяжината от кабелчета и маркучета е голяма. При Самурая предполагам ще е по-лесно.
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #17
      До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      Търси неизгнила рама. Тая и да я минеш на песъкоструй ...
      Оказа се, че Ферозите са голяма рядкост с неизгнили рами.
      Другата седмица почвам дисекция с флекса да видя къде, кво, що и докъде е изгнило. После ще го мисля, ще го въстановявам ли, ще рискувам с друго ли?
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • #18
        До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

        Почна се. Най-накрая. Дано нямаш особени проблеми, и да стане хем бързо, хем качествено.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

          Малее,ще си имаш забавление за зимните месеци...Дано не ти дава излишни ядове.Спорна работа.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #20
            До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

            Успех ! Ще слезим с интерес темата, а после надявам се да цъкаме одобрително
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • #21
              До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

              Бреййй, бреййй. Мислех, че само на мен ми хлопа дъската. Стискам ти палци.

              Иначе за шасито аз направих следното. Един чук и отидох в Петрич. Имаше 4-5 които бяха за разглобяване. Викам пичове почвам да чукам яко, ако има некое дед да не се пробие земам го. Общо взето имаше две хубави. За 4-5 часа ми разглобиха едно и си го прибрах. Дадох го в една фирма ремонт на кораби, почистиха го и го грундираха с епоксиден грунд. След бластирането се отвориха 2-3 малки дупчици на такива места на които не пречи, но като цяло мнението на всички е, че шасито си е много читаво. Прехвърлянето хич не ме озори.
              Само че аз така и не съм сложил купето. Не мога да се наканя, а и ми мина мерака. Дано при теб да е по траен.

              А, шасито ми го дадоха за 300 лева а куриер, еконт, ми излезе 80 до варна. Общо към 400. Ти ако си в София може да намериш и нещо да си го земеш сам.

              Коментар


              • #22
                До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                "Ех тия подаръци, колко много работа отвориха. И за вичко е виновен Колайдера."
                С Вашия ентусиазъм и старание смятам, че Ферозата ще стане отлично. Пък и нали и се заклехте във вечна вярност.
                И Приятен Успех в начинанието!

                Коментар


                • #23
                  До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                  Успех в начинанието

                  Коментар


                  • #24
                    До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                    това гледал ли си го?
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=26587&page=2

                    Коментар


                    • #25
                      До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                      Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                      това гледал ли си го?
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=26587&page=2
                      Да от А до Я. Както и темата на Деян_g и други подобни.
                      Даже веднъж бях в Априлци докато Калоян(Koko11) я правеше.
                      Консултирах се с него, за мойта какво да я правя. Неговият съвет беше - "продавай, голяма играчка е не си заслужава".

                      Да ама аз се амбицирах и реших да си я оправя.
                      О899 2б2 1З2

                      Коментар


                      • #26
                        До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                        Да ама аз се амбицирах и реших да си я оправя.
                        Започва се (по спомени) от 55-та маса на "Славейков" там продава Стефан (не от форума), а той доставя ремонтните справочници на "Хайнес" (има и други начини да си ги купиш, не само този) .....нататък....
                        Ми тя рамата ти е като нова по моите стандарти Ако ти дойде музата звънни да си клюкаме какво точно е изгнила рама и как се възстановява (без пари) както и нива на възстановяване, мога и да ти показвам ако се дотъркаляш, иначе от опит по Джипчо: стигнах до най-близката поща и си купих бели пликове за писма и половината джип го складирах в тях. отвън пишех какво и от къде е + малка схема при по-сложните..... имам по три щанги между задния край на предните калници и купето - просто и еднозначно сложени за това на тях не им правих схема....сега три години по-късно след изкърпването и боядисването имам шест щанги които незнам как и къде точно да сложа ....
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #27
                          До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Започва се (по спомени) от 55-та маса на "Славейков" там продава Стефан (не от форума), а той доставя ремонтните справочници на "Хайнес" (има и други начини да си ги купиш, не само този) .....нататък....
                          Въс форума има пълно сервизно ръководство. Вътре е описано точка по точка кое как се проверява , как се разглабя, сглабя, сменя, мери, и т.н.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                            Благородно ти завиждам ! Успех и дано излезе това което очакваш !
                            :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

                            Коментар


                            • #29
                              До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                              Успех колега, доста работа те чака, ама в това е кефа.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                                този сериал го минах пролетта но при мен не беше така даже при мен беше само козметично но кефа като го направише огромен успех и от мен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X