Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"...Ветеранът" :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "...Ветеранът"

    Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
    Андро,имал съм такъв мотора е много, слаб просто да го знаеш.
    Гена, ами... "да го направиме".

    Коментар


    • #17
      До: "...Ветеранът"

      Честити Андро,ще стане машина,Лъчо е прав за кибиците,ама може и да завиеме по някоя бурма

      Коментар


      • #18
        До: "...Ветеранът"

        Андро не се съмнявам в твоята упоритост. Проблема е в машината, която си избрал. Без блокаж, с ресъори, с тежеста на мокра тухла четворка.... абе ти си знаеш. От това ще стане супер машина за пред кафето. А, ако искаш да стане за в гората ще ти потрябва някоя и друга година лежане под нея.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #19
          До: "...Ветеранът"

          аз мисля че избора ти е добър желанието е най-важния фактор при изработване на такъв проект пожелавамти успех и да качваш снимки да зърнеме как еволюира "ветеранът"
          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

          Коментар


          • #20
            До: "...Ветеранът"

            Голди, доколкото знам все пак е почти 300 кила по-лека от следващия Патрул. Но зе ресьорите си прав напълно. За двигателя и аз съм малко скептичен, отлично би било да бъде сменен с един 4,2 бензин.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #21
              До: "...Ветеранът"

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Голди, доколкото знам все пак е почти 300 кила по-лека от следващия Патрул. Но зе ресьорите си прав напълно. За двигателя и аз съм малко скептичен, отлично би било да бъде сменен с един 4,2 бензин.
              И като се изхвърлят ресьорите ще олекне още...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #22
                До: "...Ветеранът"

                Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                Андро не се съмнявам в твоята упоритост. Проблема е в машината, която си избрал. Без блокаж, с ресъори, с тежеста на мокра тухла четворка.... абе ти си знаеш. От това ще стане супер машина за пред кафето. А, ако искаш да стане за в гората ще ти потрябва някоя и друга година лежане под нея.
                Влади, ами да го направиме "СУМ" приятелю.
                Мисля че не е толкова тежък. Снаряжена маса 1800кг.

                Коментар


                • #23
                  До: "...Ветеранът"

                  Андро бате в какъв филм влизаш пак ........... айде честито и от мен ще очакваме развитие и снимки по темата

                  Коментар


                  • #24
                    До: "...Ветеранът"

                    Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
                    Андро бате в какъв филм влизаш пак ........... айде честито и от мен ще очакваме развитие и снимки по темата
                    Стана интересно! Отдавна не съм бил толкова... възбуден.
                    От едно желязо!

                    Коментар


                    • #25
                      До: "...Ветеранът"

                      честито андро
                      много приятна машинка
                      ако нещо трябва да се бута, мести или да се пие бира сме насреща
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #26
                        До: "...Ветеранът"

                        Честито Андро!
                        Със здраве и кеф да го направиш и караш...
                        Аз лично не съм много въодушевен, но това няма никакво значение...
                        Най-важното е ти да му се радваш и да се кефиш!

                        Коментар


                        • #27
                          До: "...Ветеранът"

                          Честито и от мен,макар че и аз съм от скептиците,че това не е точната база.Ще е необходим много труд и пълна преработка/да не кажа че ще го правиш на ново/,но въпреки това......евалла за куража и ентусиазма.Поздрави.
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • #28
                            До: "...Ветеранът"

                            Охоо, двамата "Андро"-вци се сдушиха най-накрая. Време беше!

                            Ще си имаш занимавка за доста време, но с малко постоянство - ще стане.

                            А на двигателя нищо не пречи да му се сложи един газов инжекцион. Ще тръгне по-добре, и ще харчи по-малко парички.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #29
                              До: "...Ветеранът"

                              Честито бате Андро,почвай го,знам че ще го направиш много добърТози филм ще е много интересен давай да го гледаме

                              Коментар


                              • #30
                                До: "...Ветеранът"

                                Андро, няколко колеги по-горе са се изразили по-заобиколно...
                                Аз ще бъда по-прям, това желязо не става за траял! Можеш, на инат да се заемеш и да направиш нещо прилично, но не очаквай кой знае какви резултати накрая...
                                Тук, във форума, имаме един ентусиаст, който тръгна от далеч по-подходящата машина и направи нещо сравнително добро, но колко време му отне и от колко други неща се лиши, колко пари му коства, само той си знае... Сега се шегува, че от оригиналната машина, останал само надписа на предния капак...
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X