Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"...Ветеранът" :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "...Ветеранът"

    Ако не си променял предницата от вчера, (когато е видях) тя си е супер
    После задницата, както си говорехме, и промени чак след тест-драйва, ако се наложи
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • До: "...Ветеранът"

      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
      Аха идеята че разстоянието м/у моста и обеците е все едно и също.Аз минах по този път, явно и ти си наред. Но това не е решението според мен. Аз май ще тръгна по следващата пътека.Апропо, не помисли ли за асиметрични ресори но по-къси.Така хем моста отива напред, хем не удължаваш рамата.
      Тегли една линия. Сега е с 32-ки. Мисля за 35-тици. Колко ще е свеса? 80*? И по малко да е, лесно се разбива пръста със здрави греди и подвеждаща защита. 90* ще дойдат с пружини и много щанги. С койловери ще дойде и малко по голям ход отпред. Обаче може да станат и грешки, че все пак това е преден мост. А трябват и кинти - за кое по напред!
      Аз отпред ще го докарам на ходове по големи от 5 линк и пружини. Отзад с три точковото ще дойдат още по големи. Ще видим.
      А и трябва да остане нещо за преработване в бъдеще - я мотор, я окачване, я друго. Няма да свърша наведнъж всичко я.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: "...Ветеранът"

        а защо не му сложиш тракторна шарка 33" браво нетерана стана тинейджър поздрави
        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

        Коментар


        • До: "...Ветеранът"

          Андро, има ли някакво развитие по проекта
          П.С. Нямам търпение да го видя вече в действие
          Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
          Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

          Коментар


          • До: "...Ветеранът"

            Първоначално публикуван от monter_m Преглед на мнение
            Андро, има ли някакво развитие по проекта ...
            Чакай малко, че тия дни пада голяма борба със задното окачване и разни сметки, и местеници.

            Коментар


            • До: "...Ветеранът"

              Здравейте, колега.Има ли някакво развитие по проекта, че ни е много интересно?Браво за смелото начинание, ти май си правиш нов автомобил, като гледам за какви промени по конструкцията става въпрос.Успех и ни дръж в течение какъв дзвяр се получава.
              Поздрави
              Subaru Legacy 2.5
              Suzuki GS500 E

              Коментар


              • До: "...Ветеранът"

                Браво Andro много хубава я правиш тази траялка Пожелавам ти много успех в довършването и....

                Коментар


                • До: "...Ветеранът"

                  Гледам, че на колегите им е интересно и дават зор, ама и аз се озорвам от време на време.
                  Още не съм готов със задното окачване, ама щом е зор ще давам отчет.
                  Бях решил по принцип, 3-точковото малко да го преработвам.
                  После Чавдар небрежно ми пусна тази муха:
                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Погледни тази тема. Може да ти е интересно.
                  Стана ми интересно. И реших да питам който разбира. Приятели, колеги и най вече Близнаците и Йори бяха категорични, че 4-точковото е по добро. И аз нали съм си рибе, клъвнах.
                  И влезнах малко неподготвен в истински филм. Махнах 3-точковото и почнах 4-линка, та върти, сучи го правих 2-3 пъти.
                  Добре, че са колегите и приятелите, че сигурно щях да го збъркам (то и сега не е много сигурно).
                  Първо прегледах тази тема на Кинекса:
                  Калкулатор 4-линк
                  Уверено почнах. Ама едно е да гледаш скици, друго е в действителност. Сглобих го един път - грешно.
                  Накрая, Близнаците ми дадоха много ценна информация и съвети, а Йори буквално ми отбеляза - това тук, а това тук и заварвай! Задължен съм на всички!
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: "...Ветеранът"

                    Да отбележа, че конструкцията на това А-рамо не е сбъркана! "Взаимствал" съм го от RR-Класик.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: "...Ветеранът"

                      Забравих да отбележа, че вече имам междуосие 2600 мм.
                      Сега съм в друг филм - да "наредя" пружините, противоударните тампони и амортесьорите. Десния диф изключително усложнява всички връзки и детаили по окачването!
                      Ще пробвам пружини от "Нива".

                      Коментар


                      • До: "...Ветеранът"

                        Да бе Андро,ама това от линка е с коулойвъри,а твоето не се различава много,и с А-рамото беше добре,просто трябва да влезе в гората и да му видим кусурите.

                        Коментар


                        • До: "...Ветеранът"

                          Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                          ...
                          просто трябва да влезе в гората и да му видим кусурите.
                          Кусури, че ще има е ясно, поне да има някое предимство.

                          Първоначално публикуван от azufo Преглед на мнение
                          Браво Andro много хубава я правиш тази траялка...
                          Офф... не много ясно "траялка" ли ще е, "бегачка" ли ... кво ли ще излезе накрая от гаража.

                          Коментар


                          • До: "...Ветеранът"

                            Андро,много сме говорили за плюсове и минуси,знаеш,че джипа става,иначе нямаше да го пипнеш,трябва си му тест.
                            При цялата променена и олекотена конструкция знаеш,че ще катери,не му се заигравай толкова,той си е станал.

                            Коментар


                            • До: "...Ветеранът"

                              Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                              При цялата променена и олекотена конструкция знаеш,че ще катери,не му се заигравай толкова,той си е станал.
                              Да бе - аз държа бутилка шампанско в хладилника само Андро да покани на примоцията (пуу беше тайна )
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • До: "...Ветеранът"

                                Андро, като дойде момента, покани ни на теста, ще гледаме отстрани и ще даваме акъл и ненужни коментари. Ще спретнем шоу, ще поканим журналисти( Ицо от списанието) и ще си направим барбекю, че да полеем Ветерана да е жив и здрав . Предлагам ти терена над картинг пистата в Бухово, около рекичката. Търтея го знае, има интересни места за тест и заигравки.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X