Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

    Хайде и аз да се похваля ,от днес и аз си имам джип-Daihatsu Feroza 1.6 16v F300.Естествено много се кефя и въобще не съжалявам за избора си,но и аз като всеки новак имам питания.Моля да ми кажете откъде мога да си намеря дребни неща,като гумени тапи за пода(липсват две,три и направо се вижда асфалта,като махна мокета),копчета за вентилатора и температурата в купето(счупени са),антена за радио и др.малки нещица.Знае ли някой автоморга,където има ферози или тези неща само от вносителя на вълшебни цени?Благодаря ви предварително и желая много късмет на всички колеги от форума!

  • #2
    До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

    Здравей колега,

    Поздравявам те за избора! Няма да съжаляваш

    За дреболийте които търсиш наистина моргите и автомобилите на части са правилното място.

    http://www.avtomorgadaro.com/index.php?s=3&l=bg
    Тези ги открих скоро. Имат разни чаркове. Пробвай ги ако са ти удобни като местоположение.

    Иначе има писано доста. Потърси Здравко от Петрич, Радо от Габрово. Смятам, че могат да ти помогнат.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #3
      До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

      На колегата - поздрави за избора! Добро решение, за малък, корав джип!

      А относно линка изпратен от Ванката Горчев - за тази морга има цяла тема....не особено ласкава.

      Коментар


      • #4
        До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

        Честито много добър избор си направил наистина си е яка джипка!!!
        А за антена за радиото по-добре си сложи вътрешна-не се закача по клоните в гората
        Много безаварийни километри пожелавам
        RAV 4
        F650GS

        Коментар


        • #5
          До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

          Поздрави за покупката.
          Много сме!
          Георги Тонев

          Коментар


          • #6
            До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

            Първоначално публикуван от zillius Преглед на мнение
            Моля да ми кажете откъде мога да си намеря дребни неща,като гумени тапи за пода(липсват две,три и направо се вижда асфалта,като махна мокета......
            Аз действах с безцветен силикон от пистолет и монети от 5 стотинки. Вършат чудесна работа
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • #7
              До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

              Благодаря на всички за отговорите и пожеланията.Това със стотинките си е добра идея ще взема и аз да я приложа нагледно.Иначе да попитам къде бихте ме пратили за смяна на консумативи от до,както и преглед на окачването и рамата?Става въпрос за София.

              Коментар


              • #8
                До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

                Аз лично, моята я преглеждах в сервиза на един съфорумец:
                http://www.autoexpress-2.com/
                Доволен съм, за мен беше важно работното им време да ми е удобно.
                Също така там смених ангренажа и маслата.
                Георги Тонев

                Коментар


                • #9
                  До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

                  Като си взимаш безцветния силикон, гледай да е неутрален, а не от обикновения, дето мирише на оцет. Ще тръгне ръждица иначе, ако има дори и малко откъртена боица.

                  Много безаварийни километри.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

                    Честита Ви Японка!
                    Всички най-добри пожелания!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

                      Oтново благодаря на есички отзовали се,както и за пожеланията!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

                        Днес затворих дупката,която имаше в купето с 50 ст. и неутрален силикон и стана много прилично,доволен съм!Имам един проблем обаче,който не мога сам да реша,става въпрос за релето което е отговорно за степените на духане на вентилатора в купето.Прочетох всичко писано по въпроса,но нямям меобходимите познания за да се справя сам с тези електрики.Моце ли някой да ми помогне или да ми кажете къде да отида да си платя и да ми го направят,че сега зимата без вентилатора е кофти.Благодаря предварително за помоща!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

                          Първоначално публикуван от zillius Преглед на мнение
                          Моце ли някой да ми помогне
                          Моце да опитам, ама трябва да дойдеш
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

                            Ok,съгласен съм,само да си в София.Трябва са си сложа седалките и мокета само,че падна голямо чистене след покупката и ще ти се обадя да се срещнем в удобно за тебе време и място,мерси!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Нов фен с DAIHATSU FEROZA!

                              Ама то релето ако не ти работи, ако не се лъжа парното си духа, ама само на директна /четвърта/ степен?! При мен първа я няма и все ме мързи да се заема. Като си ги оправиш-пиши по темата точно как и може и аз да събера смелост да си поиграя с моите. Ако не ме лъже паметта, бяха някакви жички-съпротивления с различна дължина?!
                              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                              Toyota Land Cruiser KDJ 125

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X