Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

    Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
    Има едни малки огледалца, които могат да се въртят във всички посоки, лепят се на огледалата от вътрешната страна, аз си купих такива и съм много доволен. Цената е 4 лв за бройка, във Варна ги има на бившия магазин на Мототехника на пазарчето до Гюрлата.....
    Я дай малко по-подробно и ако може и снимки на огледалцата.Вършат ли работа за сляпото петно?
    Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

    Коментар


    • #77
      До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
      Да, така е. Всеки гласува за своята си машинка. Май е време темата да се заключи ?
      Категорично не съм съгласен.Вече веднъж го написах,но явно не всичко се чете.Има много хора,гласували за новата,които притежават старата и един двама обратното.Има и такива като мен ,които не са гласували.В този ред на мисли ,считам че заключението ти ,че "всеки гласува за своята си машинка" е малко невярно.

      Иначе мисля че каквото имаше да се каже като аргументи се каза и че темата може да се заключи.
      Очаквах все пак да чуя нещо за агрегатите,плюсове и минуси.Колко хиляди километра издържат двигателите(различните видове),имат ли проблем със скорости,раздатки.Какви са предните и задните дифове.Проблеми с електрониката.Шасито на старата е уникално ,какво е на новата?и т.н.

      Един аргумент в полза на новата фронтера е липсата на автоматични хъбове,които при старата не издържат на натоварвания.Този проблем при новата с дискънектърите не съществува.Аргумент беше и лошата видимост заради колонката на старата,което не е свързано с качеството.
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • #78
        До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

        Имах старата Фронтера и си бях много доволен(не ми е правила никакви проблеми)но бях влюбен в новата и сега си я карам.Разлика има,возията на новата няма нищо общо със старата(пружина-ресор)но мотора на старата беше някак си по пъргав по лесно набираше и подържаше по високи скорости(130-140)докато тази е по тромава сякаш чака да сляза да я бутна (това са само първоначалните ми впечетления).
        [B][I][U]Ако някои се опита да те засенчи остави го да слънчаса[/U][/I][/B]

        Коментар


        • #79
          До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

          Първоначално публикуван от for_ex Преглед на мнение
          Имах старата Фронтера и си бях много доволен(не ми е правила никакви проблеми)но бях влюбен в новата и сега си я карам.Разлика има,возията на новата няма нищо общо със старата(пружина-ресор)но мотора на старата беше някак си по пъргав по лесно набираше и подържаше по високи скорости(130-140)докато тази е по тромава сякаш чака да сляза да я бутна (това са само първоначалните ми впечетления).
          За дизел ли става въпрос или бензин ?
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #80
            До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

            Първоначално публикуван от for_ex Преглед на мнение
            Имах старата Фронтера и си бях много доволен(не ми е правила никакви проблеми)но бях влюбен в новата и сега си я карам.Разлика има,возията на новата няма нищо общо със старата(пружина-ресор)но мотора на старата беше някак си по пъргав по лесно набираше и подържаше по високи скорости(130-140)докато тази е по тромава сякаш чака да сляза да я бутна (това са само първоначалните ми впечетления).
            Колега ти май така и не разбра, че караш старата фронтера А именно Фронтера А2, демек фронтера А с пружини и по-обло табло.
            Фронтера Б е съвсем друго купе.
            no signature no problems

            Коментар


            • #81
              До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

              Ейййй пак съм сгафил добре че знаете за какво говоря а мотора 2000 бензин
              [B][I][U]Ако някои се опита да те засенчи остави го да слънчаса[/U][/I][/B]

              Коментар


              • #82
                До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

                Поради желанието на автора темата се заключва.
                no signature no problems

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X