Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

    А аз забелязвам,че всички гласували за А са с такива фронтери.Аз за 1година съм минал 20000км.+около 3000 извън пътя и за сега съм сменил само радиатор.ФронтераБ 2.2DTI
    Jeep Гранд Чероки 3.1

    Коментар


    • #17
      До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

      Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
      А аз забелязвам,че всички гласували за А са с такива фронтери.Аз за 1година съм минал 20000км.+около 3000 извън пътя и за сега съм сменил само радиатор.ФронтераБ 2.2DTI
      Е как разбра,като още на пръв поглед от гласувалите за Фронтера А има поне 4 колеги,които никога не са имали Фронтери...Също така има собственик на Фронтера А гласувал за Фронтера Б.

      Аз мисля че гласуването не е емоционално обвързано с притежаван от гласувалия джип.Евала.Това прави форума уникален.
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • #18
        До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

        А кое е по-добро: бабата или внучката?
        Отговор- зависи за какво!

        Коментар


        • #19
          До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

          Аз определено гласувам за "Фронтера"-А!Не изхождам от това,че съм я притежавал,а от това,че този джип ме търпя близо три години през,които какво ли не правих с него!Моята я знаете,вече собственост на друг колега от Форума.Той може да потвърди какво му казах когато си тръгваше - "Нека да те слуша така както мен",а вярвайте ми казах го от сърце.
          Безкрайно обширна е темата и може много да се спори по въпроса....но аз категорично съм за стария фейс на джипа...

          Коментар


          • #20
            До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

            Опа.... поправка не всички а тези които познавам
            Jeep Гранд Чероки 3.1

            Коментар


            • #21
              До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

              Първоначално публикуван от nemirko Преглед на мнение
              Здравейте,
              От четири месеца имам фронтера Б. Засега не съм имал сериозен проблем с нея. Карам я в града всеки ден, а през уикендите я водя по язовирите. Глезотийките, които има са ми добре дошли при тези условия. Все пак друго си е, когато навън вее и дуе и вали яко сняг да можеш да включваш или изключваш 4х4 с едно натискане на бутона.
              Поздрави!
              Съгласен.Ако искаш по комфортен и по добре изглеждащ автомобил,то Б.Но ако искаш да ходиш повече в гората и си имаш резервен вариант за града,то А.Аз сум за града и риболова и за това гласувам за Б.При това съм почти сигурен,че ако на Б се направят нужните подобрения,ще се бори достойно с батко си

              Коментар


              • #22
                До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

                В интерес на истината "Фронтера"Б ми беше мечта - признавам си ... но "Тойотата"направо ме плени...

                Коментар


                • #23
                  До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

                  Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                  В интерес на истината "Фронтера"Б ми беше мечта - признавам си ... но "Тойотата"направо ме плени...
                  Е ми всеки си намира любовта някога

                  Коментар


                  • #24
                    До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

                    Нека някой да каже разлики, прилики и еднакви неща в дете модификации. Кое е махнато, кое е запазено, кое е променено, кое е новото?
                    На мен това ми е най-интересно в темата. А и оттук според ще стигнем до истината.

                    Коментар


                    • #25
                      До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

                      Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                      Нека някой да каже разлики, прилики и еднакви неща в дете модификации. Кое е махнато, кое е запазено, кое е променено, кое е новото?
                      На мен това ми е най-интересно в темата. А и оттук според ще стигнем до истината.
                      Ами това трябва да е някои които познава двата модела на практика или на теория.Аз мисля че това е трудно и анкетата се превръща по скоро в това кой каква Фронтера кара илииска да кара.

                      Коментар


                      • #26
                        До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

                        Първоначално публикуван от zari6 Преглед на мнение
                        Ами това трябва да е някои които познава двата модела на практика или на теория.Аз мисля че това е трудно и анкетата се превръща по скоро в това кой каква Фронтера кара илииска да кара.
                        Каза го точно!...

                        Коментар


                        • #27
                          До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

                          Колеги,старата поговорка я знаете всички:"За всеки влак си има пътници" и съм почти сигурен ,че всеки от нас си е задавал въпроса "Защо карам точно тази марка и модел 4х4" и всеки от нас има точно определен отговор.В подкрепа на темата аз бих задал следния въпрос:Ако срещу нас стоят двата модела А и Б,но и двата са "девствени" и все още не са имали собственици,т.е .не употребявани всеки от нас кой модел би предпочел?
                          Последно редактирано от fanatic; 08-12-08, 22:25.
                          088пет16пет3пет7

                          Коментар


                          • #28
                            До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

                            Първоначално публикуван от zari6 Преглед на мнение
                            Ами това трябва да е някои които познава двата модела на практика или на теория.Аз мисля че това е трудно и анкетата се превръща по скоро в това кой каква Фронтера кара илииска да кара.
                            Точно така е,без последната част от изказа,по отношение на това кой каква Фронтера кара.Друг е въпроса кой каква иска да кара.Разликата в цената за еднакви по ТТ данни е от 5000 лв.Това също е определящо,колко хиляди лева си готов да хвърлиш в калта.Моето мнение е че ако отиваме на 15 000 и на горе са СУВ,предпочитам друго возило по-различно от Фронтера.За тази цена има не лоши джипове.Но ако става въпрос за джип,15 000 лв също е цена за джип мечта.Не знам защо в съзнанието ми отново не изплува Фронтера.

                            В заключение мога да кажа мнението си.Ако ми се даваха 15 000 лв. за СУВ,нямаше да е Фронтера.Ако става въпрос за ОФФ роуд също не искам Фронтера.Затова предпочитам от двете злини по-добрата...а сега от начаяло,КОЯ Е ПО-ДОБРАТА???

                            ПС:Е бати адвокатския исказ,толкова много думи а нищо не си разбрах...


                            w.krumoff
                            Младши участник Не разбрах само една и съща ли е цената???Щото ако ми предлагаш старата Е класа на Меро и новата Е класа,избирам старата.А то и цената им е еднаква нищо че са нова и стара.
                            Последно редактирано от adwokat; 08-12-08, 21:34.
                            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                            Коментар


                            • #29
                              До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

                              Така е колега.Напълно си прав за цената и модела и въпреки,че се радвам и експлоатирам все още в рамките на нормите Фруктиерата си 94г.КБ знам мого добре,че за пълен офф не става.При този авто трафик и пътната ни инфраструктура /в града/ пък и извън него 4х4 е мечта за всички останали участници в движението,които не разполагат с цитираната по-горе екстра.
                              Последно редактирано от fanatic; 08-12-08, 22:26.
                              088пет16пет3пет7

                              Коментар


                              • #30
                                До: СТАРАТА ИЛИ НОВАТА ФРОНТЕРА ?

                                Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                                Точно така е,без последната част от изказа,по отношение на това кой каква Фронтера кара.Друг е въпроса кой каква иска да кара.Разликата в цената за еднакви по ТТ данни е от 5000 лв.Това също е определящо,колко хиляди лева си готов да хвърлиш в калта.Моето мнение е че ако отиваме на 15 000 и на горе са СУВ,предпочитам друго возило по-различно от Фронтера.За тази цена има не лоши джипове.Но ако става въпрос за джип,15 000 лв също е цена за джип мечта.Не знам защо в съзнанието ми отново не изплува Фронтера.

                                В заключение мога да кажа мнението си.Ако ми се даваха 15 000 лв. за СУВ,нямаше да е Фронтера.Ако става въпрос за ОФФ роуд също не искам Фронтера.Затова предпочитам от двете злини по-добрата...а сега от начаяло,КОЯ Е ПО-ДОБРАТА???

                                ПС:Е бати адвокатския исказ,толкова много думи а нищо не си разбрах...
                                Вярно доста го засука,но си прав от твойта гледна точка.Последната част от изказа ми е мойта гледна точка,а тя е че сравнението е между модели Опел,а не марки и модификаций джипове,и показва моето пристрастие за което съм гласувал по-горе
                                Последно редактирано от fanatic; 08-12-08, 22:26.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X