Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Land Cruiser HDJ80 - 4.2 турбо дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16

    А това е кораба

    Коментар


    • #17
      а колко тежи това ремарке с лодката ?

      от това което се вижда на снимката, ми се струва че е американския стандатр, 80% от теглото да е на теглича, от това на задниямост му се завива свят, ако цялото нещо е повече от 3т. мислете за нещо, което отзад е с дана 80
      drive alive

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от go go go
        а колко тежи това ремарке с лодката ?

        от това което се вижда на снимката, ми се струва че е американския стандатр, 80% от теглото да е на теглича, от това на задниямост му се завива свят, ако цялото нещо е повече от 3т. мислете за нещо, което отзад е с дана 80
        заблуждаваш се - тежестта си е равномерно разпределена, нищо чудно сам човек да може да откача и закача ремаркето...
        а и със сигурност не е 3 тона това е яхта, не моторница а и колесарът е само с един мост...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #19
          Ремаркето и лодката са 1.2 тона
          Теглото при ябълката е между 15 и 30 кг когато е статичнно

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от N.Medarov
            Ремаркето и лодката са 1.2 тона
            Теглото при ябълката е между 15 и 30 кг когато е статичнно
            слушайте какво ви говоря - 3 лодки съм сменил за 4 години /и 2 колесара направих по поръчка/... ама накрая си взех надуваема...

            не се вижда много добре на снимката как е направен колесара, но по принцип най-задната чат трябва да са задните светлини, а не килът...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X