Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автоматични хъбове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автоматични хъбове

    Един приятел има форд бронко ако не се лъжа и прееба единият автоматичен хъб и сега не може да намери.Има ли значение ляв и десен и има ли ръчни.Благодаря
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

  • #2
    До: Автоматични хъбове

    няма ляв и десен,еднакви са

    Коментар


    • #3
      До: Автоматични хъбове

      Виж дали правят www.avm.com.br. Ако правят, ще се намери.

      Взимай ръчни. Комплект. Автоматичните се трошат лесно.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Автоматични хъбове

        Видях има 418 е номерът или е цената незнам не мога да се оправя не разбирам англиският.Сега как да поръчам.И колко трябва да чакаме.Няма ли някаде в българия да се вземе по скоро
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар


        • #5
          До: Автоматични хъбове

          На есенния панаир хората на "Явор - Вромос" (или той лично не го познавам ) ме нокаутирах с отговора за автоматични хъбове на CJ, нещо което търсих от много време и неможех да намеря. Първия запитан кратко каза "Да имаме" (липсата на какъвто и да е бюджет за Джипчо ме въздържа за сега) Звънни им, може и за "бронко"-то да имат. По спомени, много грубо като порядък за CJ-я ръчните бяха около 400, а автоматичните 800
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            До: Автоматични хъбове

            Доколкото знам, при Бронко, май,имаше разлики в количество на шлиците по полуоски. Разни години - различен брой шлици. Тъй че пребройте ги за всеки случай.....
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #7
              До: Автоматични хъбове

              Пише 66-96 година всичките са еднакви. 110+35лири от англия. Пристигат за 6-7 дена. Автоматичните са 300 лири +35 шипинг.

              Ама, звънни на братя Петрови -Ликон ЕООД, или на Явор (VROMOS). Може да имат налични, понеже същите стават и на един куп други коли.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Автоматични хъбове

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                ...ръчните бяха около 400, а автоматичните 800.
                Ей... това автоматиката било скъпо нещо.
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар


                • #9
                  До: Автоматични хъбове

                  Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                  Ей... това автоматиката било скъпо нещо.
                  Ъхъ. И аз бях твърде учуден. Барем да бяха вакуумни, а то от тия-трошливите.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Автоматични хъбове

                    Да ама ако си като мене дядо и софт.... са си удобство.
                    Ако 4х4-то ти е основна кола ( на ден въртя поне 100 км ) 1-2-3л. в разхода на бензин (газ) в годишния семеен бюджет си е цифра
                    Да ме прощава "Гдеч" за спама
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      До: Автоматични хъбове

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Да ама ако си като мене дядо и софт.... са си удобство.
                      Ако 4х4-то ти е основна кола ( на ден въртя поне 100 км ) 1-2-3л. в разхода на бензин (газ) в годишния семеен бюджет си е цифра
                      Да ме прощава "Гдеч" за спама
                      Ми те се държат исключени бре. Само като мислиш че ще ти трябват - тогава включваш.

                      Най-лошото на автоматичните е че при спускане въртят номера. При клатене напред-назад (не на мацка, а на джипката у калта) - също. Затова се и трошат. Много "добре" се чува по разходките на спускане.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Автоматични хъбове

                        Някои знае ли морга кадето да потърся хъбовя за бронкото да е в софия моргата може и половдив някаде по на близо
                        0885 297985,мтел-Радо
                        0876 556870,виваком като домашен

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X