Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли да се регулира съединител на фронтера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Може ли да се регулира съединител на фронтера?

    А опита ли какво ще стане?
    Не се отказвай, защото може този опит да ти икономиса едни 400лв за извесно време! До колкото разбрах трябва да отпуснеш хода, т.е да навиеш стержена към педала. Тогава по-късно ще ти отцепва и по-рано ще зацепва! При мен проблема беше обратния- не отделяше добре и прихъркваха скоростите. След като развих малко стержена от планката нещата си дойдоха на мястото, сега отделя чудесно!
    За това опитай поне!
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • #17
      До: Може ли да се регулира съединител на фронтера?

      Износеният съединител и малкият ход на педала са две коренно различни работи.При износен съединител каквото и да правиш - все тая.
      Ако е отделял много малко и скоростите са хъркали съм склонен да мисля че скоро е имало смяна на съединителя и той не е бил регулиран в последствие - това си е напълно поправимо с тази регулировка на стержена.
      BMW X6

      Коментар


      • #18
        До: Може ли да се регулира съединител на фронтера?

        Здравеите, аз сащо имам подобен проблем сас моята фронтера ,А 98 дълга база .Понякога когата карам и има някое нагорнище или друга ситуациа ,на втора или трета на ниска предавка съединителят започва да боксува и колата се форсира а не варви моля за помощ от ваша страна или савет какво да направя, поздрави на всички вас
        Land rover 2.5 tdi
        0884035413

        Коментар


        • #19
          До: Може ли да се регулира съединител на фронтера?

          Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
          Здравеите, аз сащо имам подобен проблем сас моята фронтера ,А 98 дълга база .Понякога когата карам и има някое нагорнище или друга ситуациа ,на втора или трета на ниска предавка съединителят започва да боксува и колата се форсира а не варви моля за помощ от ваша страна или савет какво да направя, поздрави на всички вас
          Смени си съединителя.
          no signature no problems

          Коментар


          • #20
            До: Може ли да се регулира съединител на фронтера?

            Определено не се регулира, сменях помпата, защото течеше и не можеше да се оправи с нови гумички.....та се наложи цялата да сменя (не искам да споделям колко ме одраха за нея в Каргоекспрес и колко време я чаках да пристигне от склад в Германия), няма за регулиране, когато започне да отделя много високо педала се налага смяна на съединителя (не искам да си представям този момент, досещам се какви ще са цените за комплект....) съжалявам, ако съм разочаровал колегите с тази новина

            Коментар


            • #21
              До: Може ли да се регулира съединител на фронтера?

              Около 400 лв комплект за ОФА 2.0. Едва ли ще е повече и за 2.2 Б. Зависи обаче от къде го купуваш...
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #22
                До: Може ли да се регулира съединител на фронтера?

                Здравеите нека кажа и във Димитровград колко върви цената на комплект съединител:аксиален лагер-125 лева,феродов диск-185,и притисквател-280 ако някои може да ми каже по добра цена и от каде да си го закупя ще сам му много благодарен
                Land rover 2.5 tdi
                0884035413

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X