Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В


    Здравейте някой ползвал ли е масло Арека 10-40 казаха ми че било кото мотула и на хубава цена е 60лв. 5л.

    Коментар


    • #17
      От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

      4 смяни съм все с магнетика на кастрол 10-40 имал съм случаи 10к да ги мине без да доливам, друг път доливам към 800-900 грама, сега преди тази смяна долях към 300 грама, сега ще видя с сегашното как ще е, явно въпреки че е едно и също си има разлика в партидите, инак мотора вътре свети, бих опитал и с друго ама не знам с какво
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • #18
        От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

        Някой ползвал ли е този продукт - ГЕЛ-РЕВИТАЛИЗАНТ ЗА БЕНЗИНОВ ДВИГАТЕЛ Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4da06316c0811-250x250.jpg
Прегледи:1
Размер:52.5 КБ
ID:5585767... нещо ме сърбят ръчичките да го пробвам.

        XADO ми се струва известна марка, поне доколкото съм ги виждал по рекламите върху джипове и камиони участващи в OFF ROAD състезания.

        P.S. Третирал съм предишните ми коли с различни продукти от подобен род като само в един единсвтен случай ми се удаде да се убедя в резултата.
        Колата беше RENO19, ревитализанта по спомен - DURALUB. Картера на Реното е ламарина, а всмукателя на маслото на няколко санта от дъното. Чукването уж беше безобидно ама лампата за маслото светна, а стрелката за темп. на антифриза отиде на 100 градуса и така ... 25km.
        Honda CR-V 1-st Generation

        Коментар


        • #19
          От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

          Доста мои познати купуваха от тва чудо, повечето е плацебо ефект маи, едни бяха доволни други не, предимно за скорости купуваха за италянките че на тях нещо все им куца. Колегата ми на форда къде ли не му наля от тва нещо ама каза че никва фаида нямало, но пък понзнати сипваха в скоростите на разни фиати и казваха после че включвали много по добре. Тези които сипаха и на моторите не отчитаха някъква промяна или подобрение в някои показател.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

          Коментар


          • #20
            От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

            Първоначално публикуван от peich64 Преглед на мнение

            Здравейте някой ползвал ли е масло Арека 10-40 казаха ми че било кото мотула и на хубава цена е 60лв. 5л.
            Не знам, но при цена 62лв. също за 5л. и то за Мotul 6100 synergie+ 10w40, бих предпочел Motul-a
            HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
            Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

            Коментар


            • #21
              От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

              Тази Арека10х40 ми я предлагат за 42лв 5л. уж шведско? та и аз се чудя...
              CRV 1998г 128кс

              Коментар


              • #22
                От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

                ми аз съм доволен минах 2000км. двигателя не се чува за горенето още е рано да пиша

                Коментар


                • #23
                  От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

                  Аз пък наи после си намерих от де да взема Zic и следващата смяна ще е с него да
                  го видим
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                  Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

                    Здравейте колеги темата е малко стара но да не пускам нова ще пиша тук.Имам от половин година CR-V 2000г. 147 к.с. на 208 000 км. за почти 8000 км съм и долял около 1,7 л. масло,което мисля че е много.Марката на маслото е Mobil 10w40.Сутрин като я паля няма да пуши,случва се рядко да припушва след 5-6000 оборота.Поразпитах на няколко места казват ми гумички или било възможно да не си харесва маслото,на картера имаше малък теч който се отстрани със затягане на болтовете.Какво е вашето мнение трябвали да се отваря двигателя.Мерси предварително на отзовалите се.
                    Honda CR-V FACE

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

                      Приятелю , погкеждай го това ниво на масълцето по-редовно.На повечето щеки между мин и макс е литър.не си причинявай разходи в пари.Няма дя е назидателен тон , но и другите флуиди понаглеждай (както си написал , че бръмчи около червения сектор...) Не бързай с отваряне на мотора.
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

                        Аз не бих пипал мотор заради това,проверявай и доливай,така може да кара с години.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

                          Като забелязах че пада го следя редовно, а за червения сектор беше само за проба на място не че я карам постоянно там.Точно за това питам защото неискам да отварям мотора че ми казаха цена 1000 лв.Забравих да кажа че колата се кара предимно извънграда,ако това има някакво значение.
                          Honda CR-V FACE

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

                            Първоначално публикуван от Vasil82 Преглед на мнение
                            .... ... .Точно за това питам защото неискам да отварям мотора че ми казаха цена 1000 лв.... ..... ... .
                            1000 лв. за какво?
                            Толкова няма да ти дадат у никоя скрападжийница!

                            Друга тема е,че тоя двигател за 1000 лв. се прави за .... Продаване.
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

                              Първоначално публикуван от Vasil82 Преглед на мнение
                              Здравейте колеги темата е малко стара но да не пускам нова ще пиша тук.Имам от половин година CR-V 2000г. 147 к.с. на 208 000 км. за почти 8000 км съм и долял около 1,7 л. масло,което мисля че е много.Марката на маслото е Mobil 10w40.Сутрин като я паля няма да пуши,случва се рядко да припушва след 5-6000 оборота.Поразпитах на няколко места казват ми гумички или било възможно да не си харесва маслото,на картера имаше малък теч който се отстрани със затягане на болтовете.Какво е вашето мнение трябвали да се отваря двигателя.Мерси предварително на отзовалите се.
                              Сина има Хонда HRV 1.6 и също гори масло , пробвахме какви ли не марки Лъки моли, Кастроли разни и др. За сега най-малко масло гори с Игат 10/40.
                              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                              Място и хора към които да принадлежи ...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какво масло е най-добро за Хонда ЦР-В

                                1000 лв. за гумички,маслени сегменти,легла на клапаните главата смяна на водачи,гарнитури ако не забравям нещо
                                Honda CR-V FACE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X