Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

    Ако ще се събирате... дали и аз да не кандидатствам..
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • #17
      До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

      Ти па вече си ясен Ако се откажеш, ще кажа на Таргата да ти разбие втулките на раздатката

      Коментар


      • #18
        До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

        Ама ти още не си ли кандидатствал?
        LR Discovery I 300 TDI

        Коментар


        • #19
          До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

          Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
          Ако ще се събирате... дали и аз да не кандидатствам..
          Айде и ти да отговориш на анкетата, ако искаш естествено.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #20
            До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

            Е, г-н Златев и почитаеми членове, щом сте започнали процедура за гласуване, да се вмъкна и аз.
            Искрено, се надявам да уважите моето желание за кандидатстване и евентуално приемането ми в КЛУБА

            1. Запознат ли сте и приемата ли да спазвате Устава на Клуба?
            2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?
            Не, но взимам назаем, от време на време.
            3. Излизате ли сред природата с автомобила си?
            И не само с автомобил.
            4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?
            - ДА
            5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?
            - ДА
            6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?
            - като за начало се надявам да натрупам такива
            7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?
            - Открит - да, уравновесен- колкото повечето хора (имам си своите моменти )
            8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?
            - Е, при тези обстоятелства - имам ли избор
            9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот?
            - До колкото ми е възможно - да
            10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?
            - Определено

            Поздрави
            Последно редактирано от cveti; 19-11-09, 20:25.

            Коментар


            • #21
              До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

              Първоначално публикуван от mona Преглед на мнение
              Е, г-н Златев и почитаеми членове, щом сте започнали процедура за гласуване, да се вмъкна и аз.
              Искрено, се надявам да уважите моето желание за кандидатстване и евентуално приемането ми в КЛУБА

              1. Запознат ли сте и приемата ли да спазвате Устава на Клуба?
              2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?
              Не, но взимам назаем, от време на време.
              3. Излизате ли сред природата с автомобила си?
              И не само с автомобил.
              4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?
              - ДА
              5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?
              - ДА
              6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?
              - като за начало се надявам да натрупам такива
              7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?
              - Открит - да, уравновесен- колкото повечето хора (имам си своите моменти )
              8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?
              - Е, при тези обстоятелства - имам ли избор
              9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот?
              - До колкото ми е възможно - да
              10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?
              - Определено

              Поздрави

              Съобщение отмодератор:
              Моля, напишете си в профила от къде сте.
              Ми на Номер 1 какъв е отговора?
              ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
              lre-bulgaria.org

              Коментар


              • #22
                До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                Веднага попълван въпросника
                1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - ДА
                2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? -ДА, ЛР Дисковъри 1 2.5 TDi
                3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - ДА, особено след акто си довърша тунинга
                4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - ДА
                5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - ДА
                6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - КОЛКОТО МОГА
                7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? -Да ужасно съм уравновесен
                8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - ДА
                9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? - Ще участвам
                10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - Определено ще участвам

                Поздрави
                Land Rover Defender 110SW 300tdi

                Коментар


                • #23
                  До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                  Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                  Веднага попълван въпросника ..........

                  7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? -Да ужасно съм уравновесен
                  .....................
                  Поздрави
                  Човекът наистина е спокоен и уравновесен. .......... Като: Годините след 9-ти бяха мирни и свободни..... Мирно, свободно!, .. мирно, свободно!.
                  Да.
                  Невротикът има място сред нас
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

                    Първоначално публикуван от Navi Преглед на мнение
                    Ми на Номер 1 какъв е отговора?
                    Защо така с лошо, бе Navi Имам малък технически проблем, както знаете, но ще го реша възможно най- бързо, за да изпълня и тази точка!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

                      Първоначално публикуван от mona Преглед на мнение
                      Защо така с лошо, бе Navi Имам малък технически проблем, както знаете, но ще го реша възможно най- бързо, за да изпълня и тази точка!
                      Въпрос 1 е за съгласие с Устава и няма нищо общо с автомбил.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #26
                        До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Въпрос 1 е за съгласие с Устава и няма нищо общо с автомбил.
                        И моят проблем не е свързан с автомобил Злати, а с windows vista не успявам да отворя файла с устава

                        Коментар


                        • #27
                          До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                          Да взема и аз да се кандидатирам, че ако има сесия за прием на нови членове да ни приемете наведнъж.
                          1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - Да, имам някои забележки, но ще ги споделя на някое Общо събрание, ако бъда приет разбира се.
                          2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? -Да, ЛР Дисковъри 1 300 TDi
                          3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - Да, с голямо удовоствие
                          4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - Да
                          5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - Да, времето ми е ограничено, но ще се постарая
                          6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - Да, знания имам в доста области, техническите ми умения са по - скромни
                          7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - Когато не съм ядосан съм доста уравновесен, не съм от хората които имат какво да скрият
                          8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - Решенията на управителния орган се спазват, иначе няма смисъл от цялата организация
                          9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? - Да
                          10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - Да

                          И след въпросника един съвет към г - н Златев - Направете една кратка презентация на клуба с някоя снимка. Ако един такъв като мен иска да стане член на тази организация то той има само един устав за четене (суха юридическа материя) и един закрит форум в който не може да влезе. Т.е трябва да гадае за какво кандидатства.
                          И ако има "чакалня" за членство, то тези чакащите да могат да влизат в закрития форум само като читатели ако ще и само за ден - два.
                          Не бързай ако искаш да стигнеш
                          __________________________________
                          Discovery II TD5 10P

                          Коментар


                          • #28
                            До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                            Няколко уточнения.
                            Скоро ще има Клубен сайт, където в детайли и подробнсти ще се вижда кое и как е било и какви са идеите занапред. Така че всеки мераклия подробно да види за какво става дума.
                            По отношене на масовия прием, такова нещо няма, всеки кандидатства когат реши, има отработена процедура. Но тъй като в момента сме в процес на смяна на ръковдството и скоро аз няма да съм Председател, някои неща ще се забавят, в това число и приема на още хора. За което моля да бъдете търпеливи и се извинявам.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #29
                              До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                              Да попълня и аз въпросника и да питам може ли това да се счита като МОЛБА за членство в клуба?
                              1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - да
                              2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? - да - LR Defender 2.5 TDi
                              3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - да, когато ми се удаде случай за това
                              4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - да
                              5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - да
                              6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - да, доколкото ги имам
                              7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - да
                              8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - да
                              9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? - да
                              10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - да


                              С уважение: М.Танчев

                              Коментар


                              • #30
                                До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                                Първоначално публикуван от DOC- Преглед на мнение
                                Да попълня и аз въпросника и да питам може ли това да се счита като МОЛБА за членство в клуба?
                                1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - да
                                2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? - да - LR Defender 2.5 TDi
                                3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - да, когато ми се удаде случай за това
                                4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - да
                                5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - да
                                6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - да, доколкото ги имам
                                7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - да
                                8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - да
                                9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? - да
                                10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - да


                                С уважение: М.Танчев
                                Считайте написаното от Вас за достатъчно за стартиране на процедура за кандидатстване за Клубно членство. Отнема малко време, защото е свързана с разни бирюкратични действия и гласуване. Новото ръководство на Клуба ще се свърже с Вас.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X