Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрическа самобръсначка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електрическа самобръсначка

    Някой ползва ли и може ли да ми каже дали е доволен. Също така ако може да препоръчате марки и модели.

  • #2
    До: Електрическа самобръсначка

    Много одавна пробвах такова чудо.Ефекта при мен беше, че се изривах след бръсненето!Мой приятели са се оплаквали от същият проблем.
    Предпочитам добрите стари и изпитани ножчета!
    Поздрави!
    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

    Коментар


    • #3
      До: Електрическа самобръсначка

      Ползвам в командировки понякога. Моята марка е Пфилишейв. Моделът ми е стар. Вече 4та година работи без промяна на качеството. Имай предвид че могат да бръснат малка брада. Когато окосмяването нарастне не върши работа.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        До: Електрическа самобръсначка

        Аз. Имам два различни модела Браун с барабани. Доволен съм. Ако се бръснеш всеки ден, няма никакви грижи. Малко по-сложно е, ако пропуснеш 2-3 дни... тогава първо трябва да подкъсяваш с приставката за махане на бакенбарди.. ама пак става. Дори и след седмица с повечко зор. От години не съм ползвал обикновена самобръсначка.

        Пробвал съм от тези с трите диска, но не останах очарован. Причината обаче може да е и от това, че беше модел с батерия и вероятно не й е достигала мощност.
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #5
          До: Електрическа самобръсначка

          аз пък ползвам подстригвачка....
          Брадата става като на два дена, леко набола, но не се изриваш, става за секунди, а и приятелката по- ме харесва

          самобръсначка не мога да ползвам, тъй като по навик се бръсна доста рядко и тъй или иначе трябва първо да се подкъсявам, после по сто пъти със самобръсначката и т.н..

          Голямо удобство е да е на батерии, зареждаш веднъж в месеца и си се бръснеш под душа

          Коментар


          • #6
            До: Електрическа самобръсначка

            Първоначално публикуван от ifchon Преглед на мнение
            аз пък ползвам подстригвачка....
            Брадата става като на два дена, леко набола, но не се изриваш, става за секунди, а и приятелката по- ме харесва

            самобръсначка не мога да ползвам, тъй като по навик се бръсна доста рядко и тъй или иначе трябва първо да се подкъсявам, после по сто пъти със самобръсначката и т.н..

            Голямо удобство е да е на батерии, зареждаш веднъж в месеца и си се бръснеш под душа
            От 15 години брадата ми не е виждала бръснич. Ползвам такава подстригвачка и забравих обръщането на косъмчета, изривания и престъргвания. Голям кеф. Виж тиквата обаче си бръсна редовно.

            Коментар


            • #7
              До: Електрическа самобръсначка

              Дайте повече инфо за тези подстригвчаки за под душа... Гледах в каталога на Метро нещо подобно пише "за бръснене на всички зони" или нещо такова. На Фирипс е. Прилича на стандратна самобръсначка, но си е машинарийка. Става и за под душа и струва към 80 лева. За такава ли подстригвачка става въпрос?
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • #8
                До: Електрическа самобръсначка

                Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                Дайте повече инфо за тези подстригвчаки за под душа... Гледах в каталога на Метро нещо подобно пише "за бръснене на всички зони" или нещо такова. На Фирипс е. Прилича на стандратна самобръсначка, но си е машинарийка. Става и за под душа и струва към 80 лева. За такава ли подстригвачка става въпрос?
                Моята не става за под душа.

                Коментар


                • #9
                  До: Електрическа самобръсначка

                  Мойта е такава:
                  http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09032529

                  Не знам дали е по-хубава или по-лоша от други, ползвам я от около два месеца и ми е първата такава машинка...засега е ОК и съм доволен

                  Коментар


                  • #10
                    До: Електрическа самобръсначка

                    Преди 15 години си бях купил от Англия една електрическа самобръсначка HITACHI с тример. Издържа 5 години и се протри и проби тримерчето (лентичката с дупките), а в България нямаше как да намеря такова резервно.
                    Много бях доволен от нея, но тогава и брадата ми не беше особено гъста Пак бих си взел такава, но се съмнявам да се намери вече такова качество.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #11
                      До: Електрическа самобръсначка

                      И аз съм с Браун. И съм доволен, но при мен и брадата ми не е кой знае кокло гъста. И разбира се я дават, че може под душа или във ваната, но не съм пробвал.

                      Много съм доволен. Бръсна се за 20-тина секунди и заминавам....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Електрическа самобръсначка

                        Темата е много стара но да споделя че днес, за първи път се престраших и си купих електрическа самобръсначка от висок клас, да ви кажа родих се, не съм вярвал че може да е толкова приятно бръсненето с нея, бях се притеснил от многото негативи но се оказа супер, да уточня че машинката е на филипс, от тези които се бръснеш с пяна или гел под душа, не ми харесва сухото бръснене, но с гела или пяната имаш хубавото и свежо бръснене и с комбинация с машинката е супер

                        Коментар


                        • #13
                          От: Електрическа самобръсначка

                          Дай подробности, модел, цена, от къде....
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Електрическа самобръсначка

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            Дай подробности, модел, цена, от къде....
                            Модела е самобръсначка PHILIPS S7720/26 с докинг станция за автоматично почистване, стерилизиране и зареждане на батерията, купих го от Технополиса, цената е 429лв, но можеш да го намериш с 100 лева по-евтино чрез ebay.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1442425615-philips.jpg
Прегледи:1
Размер:54.8 КБ
ID:5746563

                            Коментар


                            • #15
                              От: Електрическа самобръсначка

                              Е аз се бръсна с китайска машинка за подстригване (втора по ред). С "конвеционална" не се бръсна от поне година и половина. Ма с електрическа комай си докарах навремето "възел" на брадата.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X