Обява

Свий
Няма добавени обяви.

търся транспорт за пикапи от Германия!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: търся транспорт за пикапи от Германия!

    Колега, знам един пич от Пловдив, само с това се занимава, има камион с ремарке. Ако искаш приказвай с него лично. 0898 50 57 80
    Последно редактирано от kinex; 17-12-08, 20:57. Причина: латиница

    Коментар


    • #17
      До: търся транспорт за пикапи от Германия!

      Първоначално публикуван от sto4o 5 Преглед на мнение
      kolega znam edin pi4 ot plovdiv samo s tova se zanimava ima kamion s remarke ako iska6 prikazvai s nego li4no 0898505780
      Колега камиона е качвал 5 коли.0898505780 и е взимал сръвнително евтино.И следващия път внимавай как пишеш.Че проблем.
      sigpic

      Коментар


      • #18
        До: търся транспорт за пикапи от Германия!

        Колеги нищо не става с този транспорт , първо на всеки платформата му е широка 2 метра, а тези монстери са широки към 2,30 - 2,40 и всеки вика трудно и не става, питам ги дали могат да измислят допълнение кум платформата нещо да измислят за под гумите, ама никои не може, освен това единственото нещо което не съм сигурен е колко тежко едният монстер, може ли някои да провери,,аз зам към 2500 кг,, ама за по сигурно ще разчитам някои дапровери и да ми каже,
        ето това е положението , ако някой може да помага ще съм много благодарен.
        поздрави

        Коментар


        • #19
          До: търся транспорт за пикапи от Германия!

          Аз докарах мойте 2 на платформа, просто трябва да намериш чифт джанти с нормални гуми за да можеш да ги качиш на платформата.
          Колко монстъра трябва да дойдат?

          Коментар


          • #20
            До: търся транспорт за пикапи от Германия!

            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
            Аз докарах мойте 2 на платформа, просто трябва да намериш чифт джанти с нормални гуми за да можеш да ги качиш на платформата.
            Колко монстъра трябва да дойдат?
            ами за сега 3 трябва да тръгват заедно яворе , проблема че там о момче наям да имам тази везможност, , нито жацк нито такива джанти,и то 3 комплекта едновременно , дай друга идея ако обичаш или тел на някой дето платформата му е по широка, и ще черпя.

            Коментар


            • #21
              До: търся транспорт за пикапи от Германия!

              Разбери точно колко са широки гумите и колко са дъги да ги мерят в Германия, имам идея как да ги докараш.Приятел има извън габаритна платформа която се дърпа от седлови влекач, би трябвало да ги събере.

              Коментар


              • #22
                До: търся транспорт за пикапи от Германия!

                Стандартно ремарке е 13,62/ 2,48 и не би трябвало да има проблем с широчината... ако са по 6 метра влизат 2 бр. теглото не е проблем за обикновен прицеп. Ако те интересува този вариянт ми пиши. Отделно цените по вноса /за транспорт/ паднаха мнооого - сега е момента, имай го в предвид! Отделно въпреки забраните - доставката е експресна - по празниците всички шофьори драпат да се приберат!

                Коментар


                • #23
                  До: търся транспорт за пикапи от Германия!

                  Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                  Стандартно ремарке е 13,62/ 2,48 и не би трябвало да има проблем с широчината... ако са по 6 метра влизат 2 бр. теглото не е проблем за обикновен прицеп. Ако те интересува този вариянт ми пиши. Отделно цените по вноса /за транспорт/ паднаха мнооого - сега е момента, имай го в предвид! Отделно въпреки забраните - доставката е експресна - по празниците всички шофьори драпат да се приберат!
                  Колега моя Биг Фут е 2.60 тези може и да са по широки. В Немско си е проблем да транспортираш нещо извън габаритно.

                  Коментар


                  • #24
                    До: търся транспорт за пикапи от Германия!

                    ами добре де, даите поне цени на лична , а със сигурност не е повече 2.40 широко, немците в Германия така ми казаха след като ги свалиха там, а всичко е готово само чакат да пратя камион да ги товари, за сега 3 другите след 2 седмици, обаче я ми кажете тези немци дали работят от понеделник или след 24-ти, аз ще им се обадя утре и дано да работят един ден,,ама митницата там дали работи незнам,
                    ако цените ви са приемливи ще черпя ,айде чакам цените ви на лична

                    Коментар


                    • #25
                      До: търся транспорт за пикапи от Германия!

                      Така е! Ако е 2,60 лошо. И не само в немско . То си е друг бизнес - извън габаритното.....

                      Коментар


                      • #26
                        До: търся транспорт за пикапи от Германия!

                        Дай си телефона на ЛС утре ще ти звънна

                        Коментар


                        • #27
                          До: търся транспорт за пикапи от Германия!

                          Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                          Така е! Ако е 2,60 лошо. И не само в немско . То си е друг бизнес - извън габаритното.....
                          Добре де, не може ли да се сменят големите джанти с някакви тесни стандартни които да не стърчат настрани ? Големите гуми и джанти ги стягате с колани на платформата и готово ?
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #28
                            До: търся транспорт за пикапи от Германия!

                            Така съм карал камион в камион от Германия. Гумите просто се свалят след като се качи колата в камиона. Трябва една резачка, две греди 100/100мм и големи пирони. Правят се 4 подпори. Аз ги правих на мостовете ама това не го знам има ли мостове. Резачка можеш да купиш някаква смотана и на място за 50 евро, също чук и пирони. Ако отидеш на извън габаритен удвояваш цената на стоката....поне. Имам човек в Пловдив който ще ти ги докара без проблеми и с нищо не се занимаваш но цената ще дойде на 2000 евро на кола, което ми се вижда страшно.
                            Поздрави.
                            Вальо.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #29
                              До: търся транспорт за пикапи от Германия!

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              Така съм карал камион в камион от Германия. Гумите просто се свалят след като се качи колата в камиона. Трябва една резачка, две греди 100/100мм и големи пирони. Правят се 4 подпори. Аз ги правих на мостовете ама това не го знам има ли мостове. Резачка можеш да купиш някаква смотана и на място за 50 евро, също чук и пирони. Ако отидеш на извън габаритен удвояваш цената на стоката....поне. Имам човек в Пловдив който ще ти ги докара без проблеми и с нищо не се занимаваш но цената ще дойде на 2000 евро на кола, което ми се вижда страшно.
                              Поздрави.
                              Вальо.
                              мерси за съвета ,само майстори като теб може да го направи, едва ли ще мога аз сам да се оправям там, но тази цена е невероятно скъпа, то на ход да ги докарам ще е половин цена, благодаря и поздрави .

                              Коментар


                              • #30
                                До: търся транспорт за пикапи от Германия!

                                Koлко са дъги?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X