Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се разберем да покараме около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се разберем да покараме около София

    Реших да пусна тази тема , защото сме 7-8 колеги които караме заедно и вечно се разбираме и пишеме по темите на другите колеги.Ако някой от модераторите реши да изтрие темата няма да му се сърдя.
    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

  • #2
    До: Да се разберем да покараме около София

    Да нашата група си е видно спамерска Къде минем читава тема не остава. Така го гледам времето хубаво, ако кошницата запали другия петък след маниполациите ще карам ако ще и жаби да валят от небето.
    KAWASAKI Let the good times roll

    Коментар


    • #3
      До: Да се разберем да покараме около София

      Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
      Реших да пусна тази тема , защото сме 7-8 колеги които караме заедно и вечно се разбираме и пишеме по темите на другите колеги.Ако някой от модераторите реши да изтрие темата няма да му се сърдя.
      Надявам се, че все пак темата ще остане, и благодаря за подкрепата вчера. А за каране съм на линия и през седмицата стига да има желаещи.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        До: Да се разберем да покараме около София

        Първоначално публикуван от iskrenhristov
        Иво няма проблем , ама трябва да се разбереме къде ще ви е удобно да се чакаме , не знам Железница дали ви е удобно.
        НЗ вие откаде ще минете защото до Железница не зн пътяЯ да видиме Чинела какво ще каже дали е съгласен

        Коментар


        • #5
          До: Да се разберем да покараме около София

          Чинела до Железница и сие няма да ходи защото сега не е време за преходи, поне според мен.
          Ние караме из полите на Рила над Дупница и най-много до мотокрос пистата която е на 5-6 километра от нас.
          Вчера минах покрай Самоков и от там до Дупница и снимах за Вас.
          Това е надморска височина 860 метра.
          Знам, че не е проблем да се кара, но за мен това не е кеф а мъка която не си заслужава в момента.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            До: Да се разберем да покараме около София

            Първоначално публикуван от iskrenhristov
            Не знам , може някъде по Алино или Ковачевци да слеземе да те вземеме.
            Значи ако идвате към Самоков 0895262133 звъннете ние сигорно ще караме някаде и може да доидем през Говедарци да се видиме и да покараме малко че Чинела е прав няма и много време денят стана много малък Ако ви се пък кара из Верила а сега по подходящо от там в момента няма освен във полето защото е по ниско и по топло пад се обадете.

            Коментар


            • #7
              До: Да се разберем да покараме около София

              Пресни пресни новини от каръшкия ден!
              На мен ми се скапа хондичката, много взе да пуши и да работи със зор само на смукач, та се наложи безславно да се прибера от Камбаните, току що ми се обади c_mo, на него пък му се е скапал съединителя и слиза от Бистрица, а още едно момче от групата е със спукана гума и той слиза.....
              А се бяхме събрали 8 моторетки....
              Дано поне останалите нямат аварии и се нарадват на хубавия ден за каране.
              Per aspera ad astra.

              Коментар


              • #8
                До: Да се разберем да покараме около София

                Ето ги снимките , ама аз не съм много по писането така че , малък ти гледай внимателно от какво се оттърва , егати влековете имаше.Моля някой от модераторите да ги направи в голям формат защото аз не знам как.
                Прикачени файлове
                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                Коментар


                • #9
                  До: Да се разберем да покараме около София

                  Браво само може да ме е яд че не дойдох но има времеА какви са тия въжета

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да се разберем да покараме около София

                    Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
                    Браво само може да ме е яд че не дойдох но има времеА какви са тия въжета
                    Това е минаването на Владайската река :за някои:
                    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да се разберем да покараме около София

                      Искрене няма да направя снимките голям формат защото си ги пуснал много големи..тоест не са 800х600.
                      Намали ги и ги пусни наново /в нов пост/ а аз ще ти редактирам стария пост...иначе браво за разходката и снимките....

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да се разберем да покараме около София

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Искрене няма да направя снимките голям формат защото си ги пуснал много големи..тоест не са 800х600.
                        Намали ги и ги пусни наново /в нов пост/ а аз ще ти редактирам стария пост...иначе браво за разходката и снимките....
                        Ванка,вече ще знам да ги намалявам до 800/600 , нека тези седят така сега не ми се занимава.
                        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да се разберем да покараме около София

                          Да аз владайската река съм я минавал и е доста гадна
                          А ти ако можеш ми прати клиповете на пощата. Драсни ми лично да ти го дам.
                          Хайде щото съм добър съм ресаизнал снимките и ето ги с коментари
                          Е тука не съм бил ама като гледам е от събирането.

                          А тука сме пред нас. Аз тамън дозавинтвах пластмасите на мотора, а бат искрен вика: "до тука съм направил 2 снимки добре ли е" Е то се види даже и 2 не са.

                          И айде в гората. Тука беше голямото мазало.

                          А преполовихме я сега и другата половина.

                          А познайте какво гледа надолу А аз слезнах да снимам

                          След бекфлипа който за съжаление испуснах. Ей много луд човек няма спирачки като се засили нагоре и...


                          Е свърши гората и на пътя...

                          ...дърво. Айде носене през него.

                          И до тука съм с коментарите до бензиностанцията.Щото после тръгнах обратно,че деня е кратък.








                          Последно редактирано от GSXR; 07-12-08, 16:25.
                          KAWASAKI Let the good times roll

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да се разберем да покараме около София

                            Айде продължавам с репортажа.
                            Обаче гледайте колко съм добър на нито една снимка не съм компроментирал никой от райдърите
                            http://www.vbox7.com/play:9fea60a8
                            А тука на второто обърнете внимание колко е пострадало дървото върху което бат Искрен си приземи мотора при предишния опит да мине между паднал мотор и дърво.
                            http://www.vbox7.com/play:cf2d05d0
                            И това е.
                            KAWASAKI Let the good times roll

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да се разберем да покараме около София

                              Хахаха, ей с цяло гърло се смях като видях тази позната гора... Снимките са от гората и после май пътеката дето оня път се лутахме към Владая?! А така и не разбрах кой е правил салта? Стори ми се, че на кавазакито отпред бялото(фара) е леко настрани - случайно да не се е метнал този дето вика на филмчето - ДАЙ ГАЗ! Ааа и това въже също ми стана интересно къв му е случая?! Абе само някакви въпроси задавам, а никой не коментира какво е ставало, само дето като пуснахте снимките и сега ще трябва да си признавате!
                              09 YZ290F Athena BB

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X