Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов собственик на Диско 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нов собственик на Диско 1

    да градски сме,като те видя със звяра ще ти се обадя
    на сушата и град помага

    Коментар


    • До: Нов собственик на Диско 1

      ремъка е 60 лв. ролките ще доидат утре, джип ли караш?
      Discovery I, 300 TDI

      Коментар


      • До: Нов собственик на Диско 1

        Диско 1, не съм му сменял и почвам да се притеснявам...

        Коментар


        • До: Нов собственик на Диско 1

          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
          Колко струва ремък + ролки + работа?
          350-400
          за 200 тди като твоя.
          Цената е за части и труд в БГ.
          Ремък много трудно ще скъсаш. Почти невъзможно. По-вероятно е да блокира някой лагер.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • До: Нов собственик на Диско 1

            моя ремък беше доста поизносен а от ролките нищо не ставаше
            Discovery I, 300 TDI

            Коментар


            • До: Нов собственик на Диско 1

              Така както се е заформила дискусията да взема да запитам: Кой ти пави ремонтчетата в Севлиево? Питам превантивно, защото от време на време се завръщам в града и може да ми се наложи нещо да се пипа.
              Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

              Коментар


              • До: Нов собственик на Диско 1

                по принцип във фирмата която работя имаме майстор и ползвам него, но сега е зает и закарах джипката Боша, маагзина му се намира под големия блок на битака, а защо ми се струва че сме комшии с теб, виждал съм ти диското (ако е 3.5 V в уличката срещи книжарницата,аз съм в блока над железарята
                Discovery I, 300 TDI

                Коментар


                • До: Нов собственик на Диско 1

                  Някой колега от София да знае случайно къде продават кожен калъф за LR пък може и и да не пише точно LR, че в петък ще идвам по София да си купя един
                  Discovery I, 300 TDI

                  Коментар


                  • До: Нов собственик на Диско 1

                    Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                    по принцип във фирмата която работя имаме майстор и ползвам него, но сега е зает и закарах джипката Боша, маагзина му се намира под големия блок на битака, а защо ми се струва че сме комшии с теб, виждал съм ти диското (ако е 3.5 V в уличката срещи книжарницата,аз съм в блока над железарята
                    Точно така, майка ми живее срещу магазина на Банко - там си паркирам Диското, когато идвам.

                    А за кожен калъф не знам. Те обикновено са винилови или от някакъв друг полимерен материал - гледах ги в католога на падок. Ако някъде в София се предлагат на разумна цена и аз бих си взел.
                    Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                    Коментар


                    • До: Нов собственик на Диско 1

                      Не е задължително да е кожен, тук в Севлиево има за по 16 лв от някаква евтина кожа, ама имат само за Тойота и Нисан, не върви да го сложа на диското
                      Discovery I, 300 TDI

                      Коментар


                      • До: Нов собственик на Диско 1

                        Наистина ли никой незнае къде се пеодават кожени калъфи за резервни гуми в София!?Или някои магазин за аксесоари за джипове?Накрая утрешното ми ходене до София ще остане безполезно
                        Discovery I, 300 TDI

                        Коментар


                        • До: нов собственик на диско 1

                          Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                          Говорим за разход 10/100 г р а д с к о.
                          Този разход е невъзможен.
                          1.Времето е студено.
                          2.Кара се на къси разстояния студен мотор.
                          3.Работи на място /сфетофари, трафик/
                          4.Кара се на ниски предавки /повечко обороти на коляновия вал -по малко изминати километри/

                          Който твърди , че разхода му е 10/100 градско, да си сипе в 10литрова туба гориво, след като му се изпразни резервоара, да си налее и да види дали ще мине 100км. градско . Ще има голяма изненада.

                          Ако има смелост да проведе експеримента, за всеки случай, да си вземе още една тубичка гориво - за да няма тичане да бензиностанцията
                          Успех на ентусиастите.
                          Аз се сдобих с диско 200 тди август месец-първо впечатление 10 на 100 в града,мина малко време,някъде към 11 на 100(докато беше топло карах с отработено олио и съм следял разхода горе долу.Като дойде есента и започнах да наливам на бензиностанция нафта от 2.60 лева нещата се промениха още,към днешна дата мога да кажа ,че разхода на 100км в града е 12 литра нафта(разбирасе не го жаля карам го доста бързо и имам навик да ускорявам рязко,моя грешка)

                          Коментар


                          • До: Нов собственик на Диско 1

                            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                            Диско 1, не съм му сменял и почвам да се притеснявам...
                            Здрасти Насов,за съжаление и аз съм на същото дередже с ремъка,на около 55000км. направо ме е страх да карам, но не бих се наел за сега да го сменям сам,можеби с ръководство и с още някой желаещ бих опитал. Ти имаш ли някяква идея ?Ако не друго поне заедно да си поръчаме частите от падок,знам, че добре се справяш с поръчките,ако не можеш можеби Лазар ше ни достави .Аз ще пробвам да намеря комбинация от добър и евтин майстор(един приятел се беше навил,ама като видя окислените ми болтове на капака на ангренажа направо ми каза да карам докато скъса ремък, той поема ремонта,смятай колко е зле работата)

                            Коментар


                            • До: Нов собственик на Диско 1

                              на мен за комплект ролки и ремък ми взеха 209 лв
                              Discovery I, 300 TDI

                              Коментар


                              • До: Нов собственик на Диско 1

                                Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                                на мен за комплект ролки и ремък ми взеха 209 лв
                                Извини ме,но ако можеш да уточниш за цена на комплект ремък+ролки(кит) ли става въпрос или за цена на монтажа на въпросният кит, просто не те разбрах добре.А откъде ги поръча?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X