Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

    От доста време не съм влизал и имам същия проблем като Иван /пост 163/.
    Response: 530 Login incorrect.
    Error: Critical error: Could not connect to server
    Нещо някой да предложи ??

    Коментар


    • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

      Работи си!
      Току що проверих!
      Никакви ядове.
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ... Вярната Файлзила се взема от тук: http://sourceforge.net/projects/filezilla/
        Всички други места са по определение съмнителни.
        Да, ама из нет-а се носят писъци, че инсталаторът, който се сваля от Sourceforge, бил опакован с разни досадни програми, някои от които трудно се махали. То си го и пише под линка за сваляне: "This installer may include bundled offers." ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

          Не съм забелязал. Все едно де, интригата с троянизираната файлзила беше отдавна.

          Коментар


          • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

            Срам ме е да призная, ама като гледам 2007г. ми е последното влизане. Проблема си остава.

            Status: Connecting to 66.96.162.96:21...
            Status: Connection established, waiting for welcome message...
            Status: Insecure server, it does not support FTP over TLS.
            Command: USER krum
            Response: 331 Password required for krum
            Command: PASS *****
            Response: 530 Login incorrect.
            Error: Critical error: Could not connect to server

            Може и аз да бъркам нещо, знам ли ????

            Коментар


            • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

              Невярна парола, ти казва сървърът. Какво неясно има?

              Коментар


              • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                Неясното е че тази парола ми я е давал Венци Петров 2007г. и чакам някой, който има власт тука да се разкрие и да ми даде нова. Наличната я пробвах н-пъти. Налична защото я прочетох н-пъти от съобщението от Венци, което си го паза до момента в пощата.

                Коментар


                • Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                  Писах им да сменят паролата и да ми я пратят - ще ви я изпратя като дойде.

                  Коментар


                  • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                    Някой може ли да каже как се достъпва ftp-то в момента?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Някой може ли да каже как се достъпва ftp-то в момента?
                      Че то от много време (поне някоя и друга година) може да се използва адрес ftp://files.offroad-bulgaria.com/

                      П.П. Между другото, проблемът с този невалиден домен направо е съсипал форума, защото много по-стари теми са останали без снимки. А въпросът може да се реши много лесно като един администратор отвори съответната таблица в базата данни и пусне една замяна на невалидния домен с горецитирания, който работи.
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 31-07-17, 07:37.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                        Това сме го говорили много отдавна.

                        Коментар


                        • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                          Сега погледнах мое мнение от миналата година, с прикачен в него файл от ФТП, вижда се без проблеми.
                          Адресът, на който виждам, че са файловете е: http://files.offroad-bulgaria.com/

                          ПП. Интересното е, че отново не ми позволява в мнението да "качвам" снимка (537х752 пиксела и 180 Кб) от паметта на компютъра.
                          Прикачени файлове
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Това сме го говорили много отдавна.
                            Явно форумът е оставен на самотек ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • Re: От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                              Сега погледнах мое мнение от миналата година, с прикачен в него файл от ФТП, вижда се без проблеми.
                              Адресът, на който виждам, че са файловете е: http://files.offroad-bulgaria.com/

                              ПП. Интересното е, че отново не ми позволява в мнението да "качвам" снимка (537х752 пиксела и 180 Кб) от паметта на компютъра.
                              Ники, линковете са сменени. Вече няма вързани с домейн.бг

                              Коментар


                              • От: Re: От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                Ники, линковете са сменени. Вече няма вързани с домейн.бг
                                Не знам дали сега е направено, обаче линкове са заменени с такива към ftp.offroad-bulgaria.com/ , което също е невалиден адрес. Ей сега си поправям една тема от 2007. Работещи адреси са files.offroad-bulgaria.com или htftp.offroad-bulgaria.com
                                Последно редактирано от Чавдар (V93); 02-08-17, 01:12.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X