Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за Алфа 156

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Информация за Алфа 156

    Някой ако има инфо за алфа 156 1.9гтд или 2.4гтд 1998-2002година. интересува ме какви дефекти има автомобила.Мерси предварително.

  • #2
    До: Информация за Алфа 156

    Първоначално публикуван от honda_racing91 Преглед на мнение
    Някой ако има инфо за алфа 156 1.9гтд или 2.4гтд 1998-2002година. интересува ме какви дефекти има автомобила.Мерси предварително.
    Мога да кажа някоя добра дума за този двигател - 1,9jtd. Не съм чувал някой да се оплаква от него по форумите на Алфа. Аз лично си взех за служебна една 145 2001 година с 1,9jtd и меко казано съм доволен. Икономичен, пъргав, тих двигател. Никакви проблеми за 30 000 км откакто я карам из Варна. За 2,4 съм чувал също само положителни неща... Иначе Алфата е хубава кола ако искаш да ти друса т.е. да имаш пряк контакт с пътя.... За сега нищо не съм правил от първоначалната профилактика - масла, съединител.... та за ремонти и части не съм особено запознат..... Форума на алфа е мястото което е хубаво да посетиш.....

    Коментар


    • #3
      До: Информация за Алфа 156

      145 и 156 нямат нищо общо като окачване

      жтд 2,4 -98-2002 - т.е. cf1 и cf2 версиите стават, но cf3 - 150 кс ем върви повече ем харчи по-малко и си струва парите

      проблеми общо взето нямат

      не си взимай 1.9
      алфа имат една особеност - разходът е еднакъв независимо то кубатурата, разликата обаче във вървежа е видна
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        До: Информация за Алфа 156

        Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
        Мога да кажа някоя добра дума за този двигател - 1,9jtd. Не съм чувал някой да се оплаква от него по форумите на Алфа. Аз лично си взех за служебна една 145 2001 година с 1,9jtd и меко казано съм доволен. Икономичен, пъргав, тих двигател. Никакви проблеми за 30 000 км откакто я карам из Варна. За 2,4 съм чувал също само положителни неща... Иначе Алфата е хубава кола ако искаш да ти друса т.е. да имаш пряк контакт с пътя.... За сега нищо не съм правил от първоначалната профилактика - масла, съединител.... та за ремонти и части не съм особено запознат..... Форума на алфа е мястото което е хубаво да посетиш.....
        На теб правила ли ти е проблеми с паленето зимата , защото казват че не са мижли да палят при миносови температури.Спрял съм се на 1.9 заради данъците че са по малки. В понеделник ще ходя да гледам една такава и ако ми хареса направо я взимам.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X