Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Присаждане на скорости...???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Присаждане на скорости...???

    Един приятел имаше симсон с 3 скорости и си сложи някак си и 4-та скорост.. та моя МЗ след спъването му със новите венци (отзад 43, отпред 13 (ижова стъпка)) скороста му доста се смали и неможе да бяга много иначе си катери, но максималната му скорост доста се понижи...
    Идеята беше дали на МЗ ТС 250 може да му се сложи 6-та скорост (скорост за бутане на разхода и повишаване на максималната скорост по ~ равен терен ?)
    Витаеше ми се в главата и сега се досетих да питам дали е възможна тая работа
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

  • #2
    Не.
    Поне не със стария механизъм на скоростите и със старите скорости.
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #3
      Аз не съм чувал някой досега да е успял да "присади" 6-та скорост на MZ.
      Нека, сега като върви по-бавничко е по-траялско
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #4
        Даниеле сега колко ти е максималната скорост та искаш да го преправяш???
        Чувал съм, че на кросови ЧЗ 250 присаждали пета, обаче създавала проблем тая пета. При твойта МЗ-ка незнам дали е възможно. Ама ако питаш мен не се занимавай с таз шеста, слагай повечко бензин и газ.
        Другия вариант е два пиньона според зависи от трасето сменяш пиньоните

        Коментар


        • #5
          Симсон С51 Ендуро оригинално е с 4 скорости и електронно запалване така че може просто да е сложил скорсти от такъв. Приятеля на когото си продадох симсона намери немска страница за тунинг, има цилиндър на 124 кубика, 17,5 коня(Оригинално 50сс, 3,5 коня) 5 скоростна кутия, гърнета, електроники какво ли не, мисля че имаше и за МЗ тунинг части но вобще не са евтини.

          Коментар


          • #6
            Мен ако питаш намери си наи големия възможен пинион за отпред и го слагаи преди да правиш по големи преходи аз така си карам моито сузуки при разлика от два зъба на предния пинион скоростта се променя о почти 20 км което савсем нее малко

            Коментар


            • #7
              Днес се блъснах във един бус, почти челно със почти максимална скорост и да ти кажа.............променям си мнението ....... реших да не му правя промени, че да качвам скороста, тази беше напълно достатъчна за да ми се размине на косъм края на житейския ми път !
              последствия: Нямам представа но най-вероятно осукано коляно и скъсани мускулни връзки на бедрения мускул но ще видим какво ще каже лекаря като отида после при него ...
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #8
                А ти отиде ли на доктор или ти си мислиш че това е станало? Айде дано не е толкова серьозно. Е как успя да го удариш така челно, отне ти предимство или си надскочил въможностите на теб/мотора/пътя?
                Пожелавам ти бързо оздравяване и дано е само натъртване !

                Коментар


                • #9
                  Кара си обръща се назад да види нещо и през това време
                  се удря в буса (дръжката на кормилото) и се беше таркалял малко
                  и беше без каска хубаво,че не пострада много мина с най-лекото
                  Даниеле бързо да оздравяваш и скоро да се разходим из природата
                  "Опознай Родината за да я обикнеш"

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от BADGO
                    Кара си обръща се назад да види нещо

                    какво толкова имаше за гледане Даниеле

                    Коментар


                    • #11
                      обърнах се на страни да не ми влиза кал в очите....и докато се обърна усетих как върхи крака ми се потътрази мотора.....нищо не съм гледал на страни
                      ----
                      ПП. Споко бадже .... само да се оправя и ще си довършим пистичката тука в дерето
                      ----
                      ПП. Дидинка, мило, първо теб ще видя само да оздравея, да ми се оправи крачето
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #12
                        Добре Даниеле ще я довършим пистичката..

                        ДИДИ я вземи ти ела..тук стани една мед сестра да го излекуваш
                        момчето се нуждае от грижи.....
                        "Опознай Родината за да я обикнеш"

                        Коментар


                        • #13
                          ооо ше го излекувам толкова лесон него



                          ама толкова лесно ше го излекуваааааам



                          аз му казах как ще го лекувам де

                          нека ти каже той

                          Коментар


                          • #14
                            Срам ме е да кажа
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Different_Soul
                              Срам ме е да кажа
                              ари я мръСник кажи ся...не се скатаваи
                              магаре срам има ли
                              "Опознай Родината за да я обикнеш"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X