Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сравнение между Man TGA и Mercedes

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сравнение между Man TGA и Mercedes

    Колеги, моля който има мнение и опит със самосвали Man TGA и Mercedes,триосни, моля спделете.Интересува ме кои са по-добри, предимства на едните и на другите. Моля споделете мнение!

  • #2
    До: Сравнение между Man TGA и Mercedes

    Какъв МБ. Иначе мановете ги хвалят. За Актросите съм чувал негативни отзиви от към ЕДЦ.
    http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
    Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

    Коментар


    • #3
      До: Сравнение между Man TGA и Mercedes

      За какво искаш да ги използваш?Имаш ли осигурена работа.Нови или втора ръка?
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #4
        До: Сравнение между Man TGA и Mercedes

        Не искам да влиая с моито мнение но Мана е много преди Мерцедеса и защо ли Мерджана дава много дефектчета и то е такава политиката на Мерцедес-Бенц печалба от части и за това лизинговата схема на мерцедеса е по приемлива и по малки вноски.Аз ходих за мерцедес или ман но просто трябва много яка работа за да се изплатят.А при мана дава дефект единствено електрониката разни букси на датчици и на компюърат,карал съм от София до Драгоман с 29км заради една раждясала букса пребала се ит киселината дето го мият по автомивки.Правото на избор е твое
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар


        • #5
          До: Сравнение между Man TGA и Mercedes

          Първоначално публикуван от te4o Преглед на мнение
          Колеги, моля който има мнение и опит със самосвали Man TGA и Mercedes,триосни, моля спделете.Интересува ме кои са по-добри, предимства на едните и на другите. Моля споделете мнение!

          3 осен или 4 осен? какви са ти сервизните условия? Къде ще се ползва? Колко гаранция ти дават? Каква? Кои мотори сравняваш? Абе дай повече инфо и ще получиш повече инфо...

          Коментар


          • #6
            До: Сравнение между Man TGA и Mercedes

            КОЛЕГИ МИСЛЯ ЧЕ ИСТИНСКИТЕ КАМИОНИ СА ВОЛВО ТА ДА ПОГОВОРИМ ЗА НЕЩО ИСТИНСКО

            Коментар


            • #7
              До: Сравнение между Man TGA и Mercedes

              Първоначално публикуван от BONEV Преглед на мнение
              КОЛЕГИ МИСЛЯ ЧЕ ИСТИНСКИТЕ КАМИОНИ СА ВОЛВО ТА ДА ПОГОВОРИМ ЗА НЕЩО ИСТИНСКО
              Eвала за първи пост. Мойто куче е най-мъжко! Сега и камазаджиите да се изкажат.
              Несъмнено Волво са добри, но зависи и от компромисите на които е готов човек.
              Лично мнение при МБ не ми харесват каретата на карданите - сглобката е като на лека кола. Окачването не е по различно от на Ивеко та остава главно името.
              http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
              Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

              Коментар


              • #8
                До: Сравнение между Man TGA и Mercedes

                здравейте!
                пак съм тук
                камионът ще се използва за изкопи основно
                търся триосен
                но не мога да избера между MAN TGA и Мерцедес 2540
                чувам различни отзиви от познати и затова искам да чуя и независимо мнение.
                със самосвала ще се влачи и багер на платформа, тежащ 25 тона
                работи се при тежки условия - кал, стръмни терени

                Коментар


                • #9
                  До: Сравнение между Man TGA и Mercedes

                  Първоначално публикуван от te4o Преглед на мнение
                  здравейте!
                  пак съм тук
                  камионът ще се използва за изкопи основно
                  търся триосен
                  но не мога да избера между MAN TGA и Мерцедес 2540
                  чувам различни отзиви от познати и затова искам да чуя и независимо мнение.
                  със самосвала ще се влачи и багер на платформа, тежащ 25 тона
                  работи се при тежки условия - кал, стръмни терени
                  Ето ти безпристрастно мнение (Аз продавам камиони от марка различна от двете):

                  За мене Ман-а е по добър. И двата са лакоми, и двата са здрави, но според мен Ман-а е една класа нагоре.

                  До колкото разбирам ще търсиш втора употреба и в този случай ще трябва да отчетеш и факта късмет. Но при всички положения ако опреш до сервиз, в Ман ще получиш по-качественно обслужване (София)...

                  Другите неща предполагам си ги знаеш... щом е за изкопи, проверки блокажи, Щом е за ремарке, Задължително оригинални изводи за въздух и токове (теглича можеш и ти да си ги поставиш).. и задължително диагностика преди покупката... за да ти излезе ефтината Диагностика ....

                  Успех с покупката... и нали знаеш, че банките в момента не са много в час откъм раздаване на средства...имай едно на ум

                  Коментар


                  • #10
                    До: Сравнение между Man TGA и Mercedes

                    Благодаря на всички за мненията!
                    За мен са все пак някакъв ориентир.
                    Пък ще видим какъв ми е късмета...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X