Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде са най-евтините камиончета?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде са най-евтините камиончета?

    Добър вечер, аз съм нов потрнител тук и не знам дали това е най-точният раздел, но искам да ви попитам къде може да се намерят най-евтините лекотоварни камиончета в България?Като се има предвид разбира се по - новички и запазени ... а бе с две думи максимум качество минимум заплащане
    Благодаря ви много предварително , наистина ми трябва спешно !!!

  • #2
    Абе ... Май никъде. Едно време нито Трансортерите нито Транзитите поевтиняваха. 20 годишни - и пак някви проценти по-евтини от нови. Сега май изобщо няма клас "неубиваеми и работяги", от никоя фирма. А буклуците са си буклуци - квото и да е, за кви да е пари ... Консуматив, като кашоните.
    Ако си луд и не ти трябва да изкарваш с него пари в града си купи Буханка. Никога няма да си с чисти ръце, никога няма да се возиш тихо и меко, никога няма да е бързо и лесно. Обаче ще ходиш където си поискаш и ако го обичаш вечно ще ти е кеф.

    Коментар


    • #3
      Опитай в Харманли. Там съм виждал доста покрай пътя в ляво. Обаче за цени и качество не знам. Всичко след 94-та произвезено в и около Европа е напудрен БОКЛУК!!!!
      Поздрави
      ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

      Коментар


      • #4
        Еми това е много успокояващо ... Ама на мен ми трябва точно за да изкарвам пари с него Сега вече я втасах.
        А някой да знае тогава къде е най-големият избор за такива камиончета ? Дали излиза по-евтинко да си ги докарам от чужбина , да ида в някоя авто къща или в нета има достатъчно меродавни обяви , които да отговарят на действителните цени?

        Коментар


        • #5
          Съмнявам се. Виж как карат маршрутките, баничарките, разните градски пощи. След година това са практически вторични суровини. Мокетите изглеждат нови, обаче амортизацията е сигурно 200%. Пък толкова ги и поддържат. Без друго така карат и в чужбина. А за товарните автомобили най-първия и най-важен параметър е време на път/време в ремонт. И средната скорост по маршрута. Цената на камиона трябва да е 40% от парите похарчени за него през целия му живот. Иначе е нерентабилно. Ако се загробиш във вечно правене и кърпене цялата работа губи смисъл. Това е развлечение от друг вид.
          Май нямаш особен избор. Нов, та поне с това да ти е мирна главата. И чувам че лизингът бил страшно набутване, със заем от банката било по-добре.

          Коментар


          • #6
            Малееее , ами мерси за съветите (макар че искрено се надявах да са от друго естество ) ! Ще гледам сега ново от къде да намеря на нормални цени. Те новите са доста лъскавки , ама и доста доооста слъпички.

            Коментар


            • #7
              Последен съвет от мен. Ако е ново вземи нещо което е произведено в Япония или Корея, но не марката да е от тая страна, а автомобила да е произведен там! Това е единствената гаранция че ще вземеш нещо което отговаря на парите си! Лъскавото никога не е най добро, а точно обратното. Поръчкай в нета и по форумите в чужбина и по- точно по форумите в Азия, ако ще вземаш японски.
              Поздрави и успех
              ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

              Коментар


              • #8
                Последно се спрях на внос от Германия. Сега ще изследвам надълго и нашироко преди да се реша , но отново благодаря за съветите

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X