Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раници. Кой с каква раница кара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Раници. Кой с каква раница кара?

    За сега повеждам класацията за най-евтина раница.
    Полска . От Кауфланд. Харесва ми,че е малка и прибрана .Изглежда здрава и е добре ушита. 10 лв.



    Коментар


    • #32
      До: Раници. Кой с каква раница кара?

      Хммм раницата на ianakiev ми харесва.Ако и гърба й е от по-твърдичките и има добро разпределение на джобовете ще си е супер.А и на тази цена какво повече да иска човек.

      Аз все още съм си ЗА елечета с много джобове, но трябва да проверя в нашия Кауфланд какво има, че зимата е малко по-трудно с облеклото.Какво да облека, като ми стане топло къде да го прибера и т.н. но ще му хвана и на това цаката.

      П.П.За по-студените дни (няма значение зима или не) си нося винаги едни ръкави отстанали ми от колоезденето.Смея да твърдя, че вършат перфектна работа.Заемат изключително малко място (ако е много на зор с багажа човек може и в гащите да ги запретне или да си ги върже на кръста ако човека е по слаб).Като ми стане студено, спирам слагам ръкавите и айде пак газ.Ако ми стане по-топло леко ги смъквам надолу (може и през фланелката) до китката и така си карам.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #33
        До: Раници. Кой с каква раница кара?

        Аз карам с раница на Stihl. Незнам дали е оригинална, но един приятел ми я все от магазин за резачки.
        Тъмно зелена е има твърд мрежест гръб, удобни вироки презрамки, притягане около кръста и по-нагоре също, има джоб за малко шише оттрани, джоб отпред и джоб на горния капак. Общо взето е здраво направена и издържа 2-3 години без проблем. Мисля че последно я взех за 25 лв. но сега сигурно е повече.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #34
          До: Раници. Кой с каква раница кара?

          Аз използвам българска раница , нали сега е модерно !!!
          Раницата си купих от магазин "Метро" на цена от 50.00 лв.
          Вече три месеца я ползвам и нямам забележка.

          Обем: 30L
          • Височина: 45 сm
          • Тегло: 560 gr.
          • Материал: Polyester


          • Презрамки: ергономични
          • Стабилизираща кръстна лента
          • Гръден колан - регулиращ
          • Места за закачване на багаж:
          • Държач за пикел/щеки
          • Компресионни ленти -2х2 броя
          • D-халки за аксесоари
          • Вертикална челна лента за аксесоари
          • Голям преден джоб с цип
          • Джобове за рейки отстрани
          • Вътрешен джоб с цип
          • Светлоотразителен елемент
          • Двойно дъно
          • Защитени ципове
          • Двойни шевове и заячки на най-натоварените места
          Прикачени файлове
          Луд умора няма , само се поти !

          Коментар


          • #35
            До: Раници. Кой с каква раница кара?

            Аз пък карам обикновенно без раница И разчитам на другите, което никак не е хубаво ама съм в търсене на перфектната таница още. Искам да е максимално малка ако може камел бег-а да е вграден в нея и да е много яко прикрепена за мен( стегнато) за да не ме лашка, че аз не съм от най тежките и раницата се усща като не е залепена за мене.
            KAWASAKI Let the good times roll

            Коментар


            • #36
              До: Раници. Кой с каква раница кара?

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Аз карам с раница на Stihl. Незнам дали е оригинална, но един приятел ми я все от магазин за резачки.
              Тъмно зелена е има твърд мрежест гръб, удобни вироки презрамки, притягане около кръста и по-нагоре също, има джоб за малко шише оттрани, джоб отпред и джоб на горния капак. Общо взето е здраво направена и издържа 2-3 години без проблем. Мисля че последно я взех за 25 лв. но сега сигурно е повече.
              Имам същата много удобна и много здрава,което не е без значение.

              Коментар


              • #37
                До: Раници. Кой с каква раница кара?

                Първоначално публикуван от backo67 Преглед на мнение
                ...
                Не, че правя реклама, но по-хубави раници от на "Ташев" няма Поне за туризъм. Уникални са им големите модели, а предполагам и малките.
                Мотора си карам с обикновена, не много голяма раница, в която имам инструменти, някоя дреха и вода в шише, не ме кефят тръбичките за лапане...Струваше към 15-20 лв. Нищо особено не е, щото я прибирам винаги цялата в кал. (Тия от КТМ не се научиха да си правят калниците да предпазват от кал поне малко ...)

                Коментар


                • #38
                  До: Раници. Кой с каква раница кара?

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Аз карам с раница на Stihl.
                  Това май е запазена марка за севлиевци Всеки който знам от там е със Щил на гърба...зелена

                  Сори за спама.
                  No bike - no fun!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Раници. Кой с каква раница кара?

                    Първоначално публикуван от Dido_DR Преглед на мнение
                    Това май е запазена марка за севлиевци Всеки който знам от там е със Щил на гърба...зелена

                    Сори за спама.
                    Значи са добри
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #40
                      До: Раници. Кой с каква раница кара?

                      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                      ...Възможно е все пак при по-високи скорости да излезнат проблеми, които не се виждат при по-ниските. Все пак е хубава раница. Опцията за шлема и наколенките е много добра за MTB и няма никакъв смисъл в ендурото.
                      Не залагй на това, че са по-високи скоростите при ендурото, раницата се ползва за DH
                      A за носенео на протекцията съм съгласен
                      SUBARU OUTBACK 2.5
                      LZ1WLF

                      Коментар


                      • #41
                        До: Раници. Кой с каква раница кара?

                        Благодарение на колегата Янакиев и аз се сдобих с раница за 10лв от Кауфланд. Не е точно същата но много ме кефи .
                        Кавазаки КЛХ 300 04г
                        Кавазаки КХ 65 04г
                        Опел Астра 94г
                        Мерцедес 124 91г

                        Коментар


                        • #42
                          До: Раници. Кой с каква раница кара?

                          Ето още една снимка.
                          Последно редактирано от Светльо KLX; 11-12-08, 13:39. Причина: дума
                          Кавазаки КЛХ 300 04г
                          Кавазаки КХ 65 04г
                          Опел Астра 94г
                          Мерцедес 124 91г

                          Коментар


                          • #43
                            До: Раници. Кой с каква раница кара?

                            Преди малко се върнах от нашия Кауфланд и останах доста разочарован от тея чанти Е те само в 3 цвята бе Ама нищо взех си една подобна пак за 10 лева камуфлажна и мисля, че ще мога да и направя един тунинг и ще я видим после колко ще издржи
                            [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                            Коментар


                            • #44
                              До: Раници. Кой с каква раница кара?

                              И мойта е като на Бат Иван-Чинела от Прима пакетите на М-тел.Е малко не ми отива цвета но като ми е на гърба не я виждам.
                              [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                              Коментар


                              • #45
                                До: Раници. Кой с каква раница кара?

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                Търся си водоустойчива раница. Бях видял такава, със някакви такива "мазни" силиконирани ципове, и беше с дръжки за да може да се носи и като сакче. Но пича който я имаше ми каза, че му е подарък и е "викната" от някакъв щатски сайт.
                                След голямото плуване тази пролет в Хисаря твърдо търся водонепроникаема раница или сакче за АТВ.
                                А мой съсед, който продава чанти, козметика и др. ми беше казал, че е виждал на живо презентация на такова нещо: потапяли раницата в аквариум, а после вадели от нея сухи носни салфетки.
                                Ако някой може да помогне.
                                И аз като всички вас трябваше да си купя раница, защото е много кофти да разчиташ на другите за неща от първа необходимост, а и минава като "скатавка". След няколко инцидентни накисвания, твърдо бях решил раницата задължително да е промазана. Впредвид това, за което ще се ползва, е ясно , че се взима за да се съсипва, и според мен, както и според доста от вас, по-сериозна инвестиция е безмислена. Та се ограничих до две важни условия: по-ефтина промазана раница. Погледнах тук, погледнах там, и вече почти бях решил, че за това което искам ще отидат 80-100 лв., но съвсем случайно попаднах на един диалогичен управител на спортен магазин (който, за разлика от доста хора знаеше точно за какво е там) в Mall-а на "Стамболийски", който взе, че ми уйдиса на акъла, и след половин часов кръстосан разпит и доуточняващи въпроси от моя страна ми препоръча един Spalding за 36.99 лв. който, като цяло ми се видя добър компромис. Единственото по-съществено нещо което липсва, е пристягащи колани за кръста и гърдите, но така или иначе, мен и без това ме дразнят. За съжаление не мога да ви я покажа на снимки.

                                П.С. Въпросния младеж ми каза, че в METRO имало голям избор, но аз лично така и не стигнах до там.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X