Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раници. Кой с каква раница кара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Раници. Кой с каква раница кара?

    Преди 4-5 години си взех една шантава раница на Nike -EPIC. Пластмасова е и я използвам когато ми се налага да се екипирам с техника, която трябва да се пази. В България трудно се намират. Имам 2-3 превъртания през глава и директно падане върху нея. Пое удара и запази съдържанието. Намерих едно филмче за нея: http://www.youtube.com/watch?v=8JfiCDEtBtE
    Иначе се смятам за нещо като колекционер - непрекъснато си купувам раници. Въпреки това в планината, а и най-масово ползвам една 45л+15л от Илиянци за 20лв. В TCM-те продават една с кемълбак (2л) за 15лв. Върши ми доста добра работа (особено мехура). Има страхотни евтини модели и неоправдавам покупката на скъпа раница освен ако не е със специално предназначение.

    Коментар


    • #17
      До: Раници. Кой с каква раница кара?

      Защо не погледнеш Dakine Nomad? Има доста екстри и е наистина добре направена, вярно е преимно за мтб, но като си знам обема на протекторите и шлема, те не се различават много от моторджийските.
      http://www.mtb-bg.com/index2.html?ht...omptest051.htm

      Поздрави!
      SUBARU OUTBACK 2.5
      LZ1WLF

      Коментар


      • #18
        До: Раници. Кой с каква раница кара?

        Свалям мизата с цените- този сезон изкарах с раница за 10 лева, от Илиенци, ако не ме лъже паметта. Някакси ми се свиди да дам 200 лева за раница, която мятам в прахта, дера по клони, оливам с какво ли не.... но за догодина смятам да инвестирам малко повече пари за по-солидна раница с по-надеждни ципове и плат
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • #19
          До: Раници. Кой с каква раница кара?

          Първоначално публикуван от amestaff Преглед на мнение
          Защо не погледнеш Dakine Nomad? Има доста екстри и е наистина добре направена, вярно е преимно за мтб, но като си знам обема на протекторите и шлема, те не се различават много от моторджийските.
          http://www.mtb-bg.com/index2.html?ht...omptest051.htm

          Поздрави!
          Номада наистина е добра раница. Имам приятел, който ползва таква - пича кара MTB. Възможно е все пак при по-високи скорости да излезнат проблеми, които не се виждат при по-ниските. Все пак е хубава раница. Опцията за шлема и наколенките е много добра за MTB и няма никакъв смисъл в ендурото.

          Коментар


          • #20
            До: Раници. Кой с каква раница кара?

            Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
            Свалям мизата с цените- този сезон изкарах с раница за 10 лева, от Илиенци, ...
            И аз свалям...мойта е от примоциите ма Мтел...без пари.
            Има някъде снимки из темите ми ама не помня сега къде..

            Коментар


            • #21
              До: Раници. Кой с каква раница кара?

              Първоначално публикуван от amestaff Преглед на мнение
              Защо не погледнеш Dakine Nomad? Има доста екстри и е наистина добре направена, вярно е преимно за мтб, но като си знам обема на протекторите и шлема, те не се различават много от моторджийските.
              http://www.mtb-bg.com/index2.html?ht...omptest051.htm

              Поздрави!
              Както написах по-горе - вече си взех раница и тя е DaKine Apex, т.е. по-голяма е от Nomad с 4 литра.
              Per aspera ad astra.

              Коментар


              • #22
                До: Раници. Кой с каква раница кара?

                е то 4 литра са доста
                особенно ако е ракия или вино

                ако някога се засечем да караме заедно, ще гледам все край теб да съм
                EnduroX Alba-Damascena 2019

                Коментар


                • #23
                  До: Раници. Кой с каква раница кара?

                  хахахах, е и camel pack-a е по-голям
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Раници. Кой с каква раница кара?

                    За разходки бих си купил това...

                    Коментар


                    • #25
                      До: Раници. Кой с каква раница кара?

                      Търся си водоустойчива раница. Бях видял такава, със някакви такива "мазни" силиконирани ципове, и беше с дръжки за да може да се носи и като сакче. Но пича който я имаше ми каза, че му е подарък и е "викната" от някакъв щатски сайт.
                      След голямото плуване тази пролет в Хисаря твърдо търся водонепроникаема раница или сакче за АТВ.
                      А мой съсед, който продава чанти, козметика и др. ми беше казал, че е виждал на живо презентация на такова нещо: потапяли раницата в аквариум, а после вадели от нея сухи носни салфетки.
                      Ако някой може да помогне.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #26
                        До: Раници. Кой с каква раница кара?

                        Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                        За разходки бих си купил това...
                        Ехеее освен инструменти , калъф за каска и незнам какво, има джоб за лаптоп Това е ако си си купил новия CRF 450 да си го настройваш по пътя!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Раници. Кой с каква раница кара?

                          Това на ricon е интересно, но не съм го срещал у нас.
                          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                          Коментар


                          • #28
                            До: Раници. Кой с каква раница кара?

                            Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                            Ехеее освен инструменти , калъф за каска и незнам какво, има джоб за лаптоп Това е ако си си купил новия CRF 450 да си го настройваш по пътя!
                            Нямам никакво намерение да мъкна лаптоп с мен. Отделението става идеално за кутията с шестограмите и 'камъните', която смятам да си купя от 'Gedore'. Мразя компютри - по цял ден само това гледам и вече не мога да ги дишам!

                            Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                            Това на ricon е интересно, но не съм го срещал у нас.
                            Марката се казва "Icon" и ако не се лъжа Зедмото, могат да я доставят с поръчка... без да съм 100 процента сигурен.
                            Последно редактирано от господин никой; 04-12-08, 07:48. Причина: typo...

                            Коментар


                            • #29
                              До: Раници. Кой с каква раница кара?

                              Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                              Ехеее освен инструменти , калъф за каска и незнам какво, има джоб за лаптоп Това е ако си си купил новия CRF 450 да си го настройваш по пътя!
                              Ясене сега от асус разработват специален 5 инчов лаптоп CRF едишън покриващ военните стандарти за устойчивост и ще може дори да се закрепва на конзолите на кормилото

                              иначе по темата. някъде гледах протектор за тялото който в задната си част напрактика е кемъл бак и раничка за някой неща, много ми допадна като идея, но не се сещам на коя фирма беше.

                              ...
                              ....
                              .....
                              ааа ето мисля че я открих Zac Speed
                              имат 2 модела но цените са малко над 200$
                              Последно редактирано от Краси; 08-12-08, 08:51. Причина: добавка
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • #30
                                До: Раници. Кой с каква раница кара?

                                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                                Ясене сега от асус разработват специален 5 инчов лаптоп CRF едишън покриващ военните стандарти за устойчивост и ще може дори да се закрепва на конзолите на кормилото
                                ...
                                А има ли уаерлес за да можеш да си чатиш с другите от групата?

                                Аз карам с моторджийска раница, но не ендуристка. Представлява елек с много джобове и прикрепена раница към него. С всичкия си акъл в момент на временна невменяемост дадох 100лв за нея. Баси къв съм прост. Та сега си я карами в гората. Купих си един кемълбак за 17лв и си джъткам така.
                                "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X