Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

    Нищо им няма на телефоните. Два с ВинМоб съм сменил и Гармина си Фърчи. Да не говорим за АйГоу и Навигон, еле последния е светкавица. Андроида още по-добре, тъпото е че не може да се метне Събиновата карта, ама и на нея ще и дойде времето за андроида. Нахуй ( да се чете "защо") ми е допълнителна тухла в колата, еле па в джоба.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

      Ами докато шофираш трябва да го закачиш тоя телефон на зарядно, щото ГПС работи и куп други неща, а това събаря батерията.. Преди да си взема нуви ползвах телефона си и съм на 100 процента сигурен че му се прецака батерията заради гармин-чето..
      Отделно ако някой ти звънне какво правиш? Сваляш го от стойката, говориш и го слагаш отново.. Една дълга и широка.. Друг е въпроса за работата на Мобайл Екс Ти.. Толкова е бъгав.. Няма нищо общо с работата на нуви, а човека като го гледам, похарчил е сума парички за телефон, едва ли още 180 ще го съборят за нуви 50..

      Коментар


      • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
        Ами докато шофираш трябва да го закачиш тоя телефон на зарядно, щото ГПС работи и куп други неща, а това събаря батерията.. Преди да си взема нуви ползвах телефона си и съм на 100 процента сигурен че му се прецака батерията заради гармин-чето..
        Отделно ако някой ти звънне какво правиш? Сваляш го от стойката, говориш и го слагаш отново.. Една дълга и широка.. Друг е въпроса за работата на Мобайл Екс Ти.. Толкова е бъгав.. Няма нищо общо с работата на нуви, а човека като го гледам, похарчил е сума парички за телефон, едва ли още 180 ще го съборят за нуви 50..
        Да споделя малко личен опит: батерията не може да се скапе от Гармин, ХТ е бъгав на бъгави телефони, на моя що не е бъгав, а и батерията е вече на 2 години и не е мръднала.
        За разговорите с някой звъннал - има си блу туут ( синя зъб му е индианското име) , нищо от никакви стойки не сваляш.
        За 180 лв. - картата не струва толкова, почти двойно по-малко.
        За Гармин - шефката ми е стара дружка, ама нали сме тук за да си помагаме, иначе няма лошо да си купувате Гармини, тя ш' почерпи.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Да споделя малко личен опит: батерията не може да се скапе от Гармин, ХТ е бъгав на бъгави телефони, на моя що не е бъгав, а и батерията е вече на 2 години и не е мръднала.
          За разговорите с някой звъннал - има си блу туут ( синя зъб му е индианското име) , нищо от никакви стойки не сваляш.
          За 180 лв. - картата не струва толкова, почти двойно по-малко.
          За Гармин - шефката ми е стара дружка, ама нали сме тук за да си помагаме, иначе няма лошо да си купувате Гармини, тя ш' почерпи.
          Значи ХТ си има един проблем, който не зависи от телефона - при разглеждане на картата - забива, е не всеки път, но го прави и този софтуер е от 2008 година, и не се е развивал до момента(за Симбиън).. Не знам колко често го ползваш.. Когато тръгнеш с колата, слагай го и бучи зарядното, та да видим крайния резултат.. Модела, който съм споменал е на изключително добра цена за функциите си и работи подобно на моето 3790... Не знам, както си реши колегата, но според мен това е може би най-доброто решение..

          Коментар


          • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

            Някой знае ли дали може да работи нормално Garmin mobile XT на Nokia E6
            или има ли някой нов модел смартфон с който може да се ползват гармински карти и ако да кой и как?
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Някой знае ли дали може да работи нормално Garmin mobile XT на Nokia E6
              или има ли някой нов модел смартфон с който може да се ползват гармински карти и ако да кой и как?
              Garmin mobile XT работи с всичко което е с Симбиан без особени проблеми,тези с уинмобаил също работат с гармин и картите му.Има гармин за аифон,а се сега гледам са пуснали и за последният андроид,но нещо май не е изпипана още работата!!!

              Коментар


              • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                Някой знае ли дали може да работи нормално Garmin mobile XT на Nokia E6
                Аз съм го ползвал на Е6. Работи нормално.

                Коментар


                • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Аз съм го ползвал на Е6. Работи нормално.
                  а с коя версия на ХТ си го правил, защото в нета виждам много често проблем с визуализацията, понеже екрана на Е6 е ориентиран хоризонтално, а програмата е направена за вертикални.
                  получава се едно дублирано изображение след 2/3 на екрана.
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                    5.00.60 и 70 (не съм намерил разлика между двете). Работи и в двете ориентации на екрана, независимо колко превключваш между тях.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X