Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

    Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
    ... Ама дали не спамим яко темата...?!?
    Доста яко!

    Коментар


    • #17
      До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

      ..ето един разказ на участник наскоро участвал в подобно състезание ..при това с малко по малък брой участници :

      http://www.dirtrider.com/features/we...out/index.html

      Коментар


      • #18
        До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
        .. имам един приятел с КТМ 300 ..който е много подходящ мотор за там..освен ако договорим някакъв наем с него..да взема и аз да дойда
        Честно казано доста се съмнявам
        Иво Георгиев
        Gworkshop

        Коментар


        • #19
          До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

          С тая забрана за носене на допълнителен бензин, и с това безкрайно буксуване в пясъка - баш е най-подходящия
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #20
            До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

            С тая забрана за носене на допълнителен бензин, и с това безкрайно буксуване в пясъка - баш е най-подходящия
            ..Нищо де..ти нали си вносител на онез големите IMS резервоари

            Коментар


            • #21
              До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

              Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
              ..Нищо де..ти нали си вносител на онез големите IMS резервоари
              Доколкото знам и с голям резервoар не може, само оригиналния!
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-12-08, 18:59.

              Коментар


              • #22
                До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

                Може с голям резервоар, но не трябва гърлото му да се намира в точка по-висока от скобите на кормилото.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

                  Вече направихме резервации в LE TOUQET. Това е хотела:





                  Оказа се, че в този хотел даже на същия етаж ще са и фирмения отбор на Yamaha. Хотелът се намира на 50м. от затворения парк и на 200м. от мястото за награждаване.

                  Коментар


                  • #24
                    До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

                    Тоше, Десо, фотограф няма ли да ви трябва да ви снима изявите
                    [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

                    Коментар


                    • #25
                      До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

                      Днес направих първата сериозна тренировка на пясък...все пак състезанието наближава...
                      Десо не дойде, защото му било разглобено АТВ-то ( бях забравил, чв "морковите" ги продават като "Лего"-сам си ги сглобяваш
                      Веско Делфина и Яшката дойдоха с мен и ме заведоха на уникално място, перфектно за тренировки и почти като във Франция
                      Малко преди Шкорпиловци има плажна ивица с дължина около 8 км., а успоредно с нея пясъчни дюни с много "камилска трева"





                      Оказа се, че карането по пясък няма нищо общо с всичко друго, което съм карал...особено по дюните и през тревата...
                      На втората обиколка бях вече без ръце, твърдата трева "блъска" яко в колелата, а от там в ръцете...



                      Обаче големият кеф и почивка за ръцете е движението по плажната ивица...постоянно на газ и супер купон





                      Исках да проверя максималната скорост и общата дистанция и за целта се бях въоръжил с GPS в джоба. Най-високата скорост, която поддържах за 8-те километра постоянно бе 100 км/ч. Явно трябва да сменя пак "зъбаците", че изчезна максималната скорост







                      Даже и без да искам тръгнах и на задни колела да карам, но за кратко...трябват тренировки



                      Лошата новина дойде след 50-я километър...на АТВ-то му се скапа съединителя (още като ново имаше тоя проблем)
                      Утре момчетата на Crazy Fox ще го отворят и ще видим какви съм ги надробил...
                      Перфектните снимки са от Яшката, а Веско Делфина снима с камера, ако е направил читаво видео, ще го кача след малко
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-02-09, 20:17.

                      Коментар


                      • #26
                        До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

                        Видеото на Делфина е супер, но ще го кача в неделя, нямам кабел за лаптопа...
                        Преди да тръгнем обаче, успях да окопая качествено джипката, щото ме мързеше и исках да стигна до АТВ-то



                        И започна едно голямо ровене из пясъка и дълбаене...не бях го правил от малък, като си издигахме пясъчни кули





                        И накрая разбира се, ползвахме жокер..."Помощ от приятел"...Варненската група "долетя" за нула време, свърши си работата и изчезна за София, утре са на курс за съдии в БФАС
                        Благодаря на Николай Колев и Йосиф, задължиха ме с бутилка Троянска отлежала

                        Коментар


                        • #27
                          До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Лошата новина дойде след 50-я километър...на АТВ-то му се скапа съединителя
                          Нормално, Мерцедес и Can-am !!!

                          Коментар


                          • #28
                            До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

                            И най-после дългоочакваното ВИДЕО След излъчването му по кабелните телевизии в село Разстрелци, Трапоклово, Рашко Блъсков и целия Шуменски окръг,
                            Веско Делфина получи оферта за коментатор на постоянна заплата

                            Коментар


                            • #29
                              До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

                              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                              Нормално, Мерцедес и Can-am !!!
                              Тук само наполовина си прав

                              Коментар


                              • #30
                                До: "LE TOUQET 2009 ENDUROPALE/QUADURO"

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Видеото на Делфина е супер, но ще го кача в неделя, нямам кабел за лаптопа...
                                Преди да тръгнем обаче, успях да окопая качествено джипката, щото ме мързеше и исках да стигна до АТВ-то
                                Христов, може би проблема за окопаването на Мерцедеса е или машината /твърде вероятно, т.к. съм виждал окопал се МЛ на плажа, бяхме заедно с Иван Попов и компания, а сина ми Иван ръчкаше смело "състезателната" витара на Попов, не оная с големите гуми, а с "писалките" и не закъса. Също така Баха Албена също синът ми току-що навършил 9 г. за първи път кара на пясък с неподготвен Jeep, никъде не закъса и мисля, че беше на 10-то място, /може да направите справка/ като изпревари един куп офроуд имена с наточени машини, та значи може и причината да е в задкормилното устройство.
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...5&postcount=27
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 09-02-09, 13:11.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X