Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Петте най-големи грешки на човека

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Петте най-големи грешки на човека

    Петте най-големи грешки на човека били........от Голф1 до Голф5 Днес ми го казаха в сервиза! Попиках се от смях!

  • #2
    Край, навлече си омразата на Йори навеки!
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #4
        Сервизен хумор. Много яко.
        Ти тях ако ги питаш най добрия Форд е продадения.

        Коментар


        • #5
          Ааааааааааа! Не така! Който кара Форд е горд!!!!

          Коментар


          • #6

            Коментар


            • #7
              Бе ... Има и други грешки ...
              Ако имаше машина на времето, сигурно щях да се хвана в деня в който пропуших, и в деня в който ми показаха Багирата мъртва в някъв двор. И щях да се пребия с ритници.
              Мда. Тежки наркомании. Зловещи абстиненции. Нов стил в офроуда - джипостроителство. Карането на джипове е по-лека форма за заболяването. Даже в онкологията има ремисия. В това няма. Че не те оставят и да умреш на спокойствие, живееш дълго и трудно. Вампирясваш. Посягаш да се здрависаш с някого а ръката ти се превърнала в гаечен ключ. Посегнеш да се почешеш с другата, а тя вече флекс. Ядосаш се, плюеш на пода, размажеш плюнката - глупости некви - тва не може да е нормален вискозитет бе, кво искат тия??? С тва лагерите се опичат. Гледаш пушека от цигарата, бах мааму, вода в маслото ...
              Нема оправия.
              Кой измисли тия джипове бе, дайте го тука нешто да говориме, а?

              Коментар


              • #8
                Арне го рече, Стевко,
                до гроб е братче.Е нема
                управия, ама поне е кон-
                церт по желание, никой не
                кара другия на сила.
                Е, те това му харесвам -
                предварително си знаеш и
                диагнозата и леченето, ама...
                се меткаш сам у катрана.
                Кеф !!! А па ти - лечене,
                е па нема лечене а само
                следващи модели ...
                Да живей куманизъма!

                Коментар


                • #9
                  Не пипайте Голфа .Аз съм имал от едно до три и не съм се оплаквал.Много.Що се касае за "Форда",/и такова чудо съм имал в двора/в Англия пък има друг лаф"Фордовете са като гъзните дупки" .Всички имали .И поради тази причина ,не се оплаквали от качеството на автомобилите "Форд"и няма ли нищо против тях.
                  B+

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Петте най-големи грешки на човека

                    Първоначално публикуван от disem
                    Петте най-големи грешки на човека били........от Голф1 до Голф5

                    ееееее стига де
                    аз сега съм на голфче.....
                    само реве за предни амортикьори ама...... ша риве, ша риве и ша спре

                    но не го жаля хич.....

                    леко избегали са десните тазчета - хванаха крачета нещо

                    Коментар


                    • #11
                      До: Петте най-големи грешки на човека

                      На един друг сервиз пишеше : "Италиански коли и свирки не правим!"

                      Коментар


                      • #12
                        До: Петте най-големи грешки на човека

                        Първоначално публикуван от gvvalchev Преглед на мнение
                        На един друг сервиз пишеше : "Италиански коли и свирки не правим!"
                        В Хановер, когато ходих миналата година видях култовата автокъща: "Менте Аутомобили"... Какво продават? - Ланча, Алфа, Фиат Съвпадение?

                        П.с. Не мога да си намеря снимката, но го имам документирано
                        "That is not dead which can eternal lie,
                        And with strange aeons even death may die."
                        ~H. P. Lovecraft

                        Коментар


                        • #13
                          До: Петте най-големи грешки на човека

                          Че к'во и е на Алфата, жената кара Алфа ГТВ кабрио и е бомба !

                          Голф карах по принуда няколко дни в месеца, когато пътувах до една определена дестинация и честно казано беше пълен боклук. Чисто нов голф посленото какво е 5 ли 6 ли ? Няма такава бъгава, пластмасова, грозна, неудобна и крива кола. Единственото предимство и беше, че песетеше много горивото. Много.
                          VW Touareg V10, 5000cc

                          Коментар


                          • #14
                            До: Петте най-големи грешки на човека

                            Няколко години карах голф 3. Веднъж се наложи да сменя преден десен лагер. Изключително удобна, приятна и непретенциозна кола. Произведена през 1995г., все още е с оригиналния акумулатор. В момента я кара тъста ми.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Петте най-големи грешки на човека

                              Аааа, не се подигравайте с Голфа (Гоуфа според някои ), особено 2-ката! Няколко години ни беше верно семейно другарче един такъв (1988 набор) и колко гърч и товарене е видял, само той си знае... Наистина много корави, здрави и непретенциозни, също и икономични коли. За децата пък, докато бяха малки и много безопасна, защото имаха навика да отварят вратите в движение, а така - с 2 (3) врати - нямаше къде да идат . За съжаление произведените след 1995г. не са същите и все по-инакива ще стават..
                              Иначе от всички модели и марки коли (джипки) има готини и смотани, както всички ще се съгласите мисля
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X