Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрически офроуд скейтборд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електрически офроуд скейтборд


    Повече информация тук: http://www.electricskateboards.co.uk/
    Не е лошо, като идея за градско придвижване.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

  • #2
    До: Електрически офроуд скейтборд

    Мен ме кефи много и бих се пробвал да покарам такова нещо, но предполагам, че цената ще е до небесата
    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

    Коментар


    • #3
      До: Електрически офроуд скейтборд

      На приятел баща му ги произвежда за БГ ,но мисля че бяха с бензиново моторче от резачка Страшна кретения е,удобно е ,но малко нестандартно за управление

      Коментар


      • #4
        До: Електрически офроуд скейтборд

        Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
        На приятел баща му ги произвежда за БГ ,но мисля че бяха с бензиново моторче от резачка Страшна кретения е,удобно е ,но малко нестандартно за управление
        Аз го гледах това при Милен Цветков, даваха две момчета които ги карат и едното каза че баща му ги правел,бил някаъв инжинер и много ми хареса.Ама цената беше ми доста висока.

        Коментар


        • #5
          До: Електрически офроуд скейтборд

          Дайте инфо за цената и производителя за България! Тва ще е много готино.

          Коментар


          • #6
            До: Електрически офроуд скейтборд

            Първоначално публикуван от nenoA Преглед на мнение
            Аз го гледах това при Милен Цветков, даваха две момчета които ги карат и едното каза че баща му ги правел,бил някаъв инжинер и много ми хареса.Ама цената беше ми доста висока.
            Toчно затова говоря,тия двамцата са ми дружки от деца Ма и аз чух че било доста скъпичко

            Коментар


            • #7
              До: Електрически офроуд скейтборд

              Е, скъпичко спрямо обикновен скейтборд, но за МПС, щото вече все пак си е с мотор мисля не е много скъпо. Според посочения по-горе сайт цената е 399 паунда.
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #8
                До: Електрически офроуд скейтборд

                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                Е, скъпичко спрямо обикновен скейтборд, но за МПС, щото вече все пак си е с мотор мисля не е много скъпо. Според посочения по-горе сайт цената е 399 паунда.
                ... голям кеф ще ми е да те видя на такова " моторно превозно средство "

                Коментар


                • #9
                  До: Електрически офроуд скейтборд

                  Открих го,Ето сайта на фирмата: http://www.sk-lex.com/
                  а ето и едно клипче на БГ варианта:
                  http://www.vbox7.com/play:9ccf3da7

                  Коментар


                  • #10
                    До: Електрически офроуд скейтборд

                    Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                    Toчно затова говоря,тия двамцата са ми дружки от деца Ма и аз чух че било доста скъпичко
                    Евалата на тези момчета,малко хора се заемат да правят такива неща

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X