Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
    А сега клипове!















    Браво Чичко Фил ако не сте ти и Тодос да пускате снимки и клипове ша гледаме трънци БАТ ШОРО

    Коментар


    • #92
      До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

      Eто ви и другите снимки!

      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=405598
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • #93
        До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

        Бях на пролога в неделя, и за пореден път се убедих колко много има да се работи в организационно отношение при тези състезания. Честно казано не съм ходил на ендуро състезание в чужбина и не знам от първо лице как е там(макар че съм гледал доста филми и клипове, но те не винаги могат да предадат на 100%реалността), но благодарение на баща ми последните няколко години имам възможност да участвам в организацацията на всички по-големи състезания по ски и сноуборд в България. Сравнявайки ги в организационно отношение ендурото е пълна смешка. Естественно част от причините са ми ясни-ендурото е нов спорт за България, няма истински професионалисти които да контролират подготовката и изпълнението, не съм на 100%сигурен, но ми се струва че и по-голямата част от подготовката и обслужването на самото състезание продлжава да бъде на доброволни начала.
        Най-елементарният пример:при обявен старт в 14:00 юношите направиха загряваща тренировка, събраха се на старта без един, едва след 20мин. от организаторите тръгнаха да видят къде е детето, нямаше ли контроли по самото трасе, нямат ли радиостанций? Направо не ми се мисли ако момчето беше паднало някъде в реката и мотора го беше затиснал...съжалявам но това ми се струва несерьозно.
        Слушал съм добри и лоши водещи, този беше отвратителен, дано не взема пари, защто със сигурност не ги заслужава, не може на състезание с международно участие водещия да знае два езика-Български и някакъв местен диалект.
        Бих могъл да дам и още няколко примера, но може би грешката ми е че го съпоставям със състезанията които съм виждал.
        Естественно при толкова много критични забележки няма да е честно ако не кажа това което ми направи добро впечатление. Не може да не се отбележи перфектно направените изкуственни препятствия, като изключим камъните до края на състезанието нито едно от препятствията не мръдна, публиката от една страна можеше да наблюдава, а от друга не беше прекалено близо.
        Забелязвам че след всяко състезание няколко човека се изказват негативно и след това всички им се нахвърлят като глутница вълци, и хората изказали критиките спират да пишат.
        Надявам се че след това излиание няма да бъда разкъсан, не искам да се заяждам с никой, просто харесвам ендурото и искам да гледам интересни състезания.

        Коментар


        • #94
          До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

          и много други снимки
          http://snimka.bg/album.php?album_id=50869
          [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

          Коментар


          • #95
            До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

            така е за съжаление Gichev,много имаме още да се учим,за да стигнем нивото на европейците,но това важи за всичко което става в България,така че няма как и ние да сме нещо по-различно въпреки усилията които се полагат да стане нещо както трябва,но мисля че участието на толкова чужденци в това състезание дава надежда,че усилията които се полагат при нас се оценят и ценят,на базата на цялата бъркотия в страната
            това са само клиповете които успях да направя,но то нямаше и много за снимане,по този екстрийм преминаха много малко участници
            [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

            Коментар


            • #96
              До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

              Всичко е много лесно и става добре когато има пари. Тогава автоматично има фирмени отбори, състезатели които тренират постоянно защото имат пари от спонсори, има много публика защото има шоу оттам и реклами на спонсорите и така, всичко е свързано.
              Нека сега да кажат колко фирми в БГ които продават мотоциклетни масла примерно, защото там оборотите хич не са малки са отделили пари за реклама в ендурото и на колко млади, талантливи и перспективни състезатели са помогнали.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #97
                До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                Временно класиране?
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #98
                  До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                  За съжаление кофти новина от днес.Коцето от джуниърите е счупил китка.
                  Мирко и той беше до тук.След като за два дни три пъти пука гуми.вчера Кокера му даде неговите джанти с мусове.За съжаление задната гума беше почти на нула.Направил е хубава гонка с австрийците.Обаче на 2-3км. от финала излиза от трака и има наказание.
                  ........................
                  Иван Маринов
                  CRF 250 X
                  Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                  Коментар


                  • #99
                    До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                    Класирането от вчера:
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                      Класиране от SiX Days Crazy Job 2009:
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                        Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                        За съжаление кофти новина от днес.Коцето от джуниърите е счупил китка.
                        много лоша новина наистина,това означава че се лишаваме от усмивката и компанията на Коцето за неизвестно време/дано да е кратък срока/,пожелавам бързо възстановяване на малкия и по този повод аз и група приятели събираме по 20лв за операцията на Коцето,ако някой има желание е добре да помогне

                        Коментар


                        • До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                          До тук сме вече трима
                          Дидо
                          Мишо
                          Pimax

                          Коментар


                          • До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                            Поздравления за Пламен Янков. Най сетне пробив
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                              Съжалявам, че не се включих по-рано в отразяването на състезанието, но нямах и секунда свободна през тази седмица !
                              Скоро ще направя ретроспекция на шестдневката, а докато това стане, ето ви два линка от Австря за да добиете обща представа за случилото се:

                              http://erzbergrodeo.at/jart/prj3/mma...=1248122203369

                              http://www.facebook.com/ext/share.ph...=GZdat&u=xEo5m
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                                Бързо възтановяване!
                                [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
                                [/SIZE][/B][/COLOR]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X