Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

    Здравейте колеги!
    Притежавам Нокиа Е90 и искам да си купя картата ОФРМ Геотрейд 4.70.
    Много ви моля да ми кажете откъде мога да си я закупя - директно и без прекупвачи или дистрибутори. От София съм.
    Също ме интересува и актуалната цена.

    Благодаря ви предварително!

    Поздрави!

    Г. Е.

  • #2
    До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

    Ти позачете ли изобщо из раздела?

    Иначе от Sabin, магазинът е на Гурко - на 200 метра от бул. Левски, посока Раковска от дясната страна.

    Коментар


    • #3
      До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

      Да не забравяме, че само картата не е достатъчна трябва и софтуеър който да я подкара

      Коментар


      • #4
        До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

        Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
        Да не забравяме, че само картата не е достатъчна трябва и софтуеър който да я подкара
        ако тел има symbian няма проблеми да се изтегли garmin mobile xt от сайта на гармин - безплатно е. ще си плати само картата на Събин.
        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

        Коментар


        • #5
          До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

          Stuntman_Mike - Да, позачетох раздела и мисля, че има много полезна информация, но е разпокъсана и е трудно да я намериш.

          Има доста постове, но някак релевантното инфо е разкъсано. Нормално, нали това все пак е дискусия! ;-)

          Започнах темата, защото мисля, че ще много удобно за всички - и за новите, и за стари членове, както и за хората, които "попрочитат" отвреме на време сайта.

          Имам предложение за 1 постоянна тема, в която да е описано актуалните версии на продуктите, от къде и на какви цени (ако е възможно) може човек да си ги закупи. Мисля, че това ще улесни много всички, най-вече хората, които преглеждат сайта само и предимно за новини. Както и по този начин Събин ще направи "реклама" на продуктите си - в добрия смисъл на думата.

          Смятам, че е чудесно това, че в БГ има инициатива за направа на карти за ГПС, един вид "да си помогнем сами, а и на другите".
          Поради тази причина аз лично смятам да си ЗАКУПЯ картата от Събин, така искам да покажа, че уважавам неговия труд.
          И дано да има повече инакомислещи и въобще мислещи в тая държава - само по този начин можем да излезнам от блатото на действителността ни!

          Поздрави на всички!

          Коментар


          • #6
            До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

            Уважаеми колега, достатъчно е да идете в електронният магазин към портала... там картата си се продава и ще се продава и за в бъдеще... от автора...

            eshop.offroad-bulgaria.com
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

              Благодаря за допълнението г-н Петров.

              Едно нещо само не ми стана ясно - ако отида до магазина на ул.Гурко, ще могат ли там да ми запишат картата на микро СД картата,която използвам в момента с телефона ми?
              Искам да кажа,че си имам карта (2 ГБ) и не ми е нужно да закупувам нова......

              Поздрави.

              Коментар


              • #8
                До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

                Да ще може!

                Коментар


                • #9
                  До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

                  Събин - Благодаря за отговора.
                  В някой от следващите дни ще посетя магазина ти.

                  Поздрави!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

                    Днес минах през Техномаркет - Хасково да купя ОФРМ Геотрейд 4.70, но се оказа, че имат някакви архивни версии (от порядъка на 4.20 ) и то единствено на SD! Мен ми трябва за eTrex Legend HCx, така че SD не ми върши работа. Продава ли се някъде картата на диск?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

                      Здраве желая,
                      И моите проблеми са същите, както на колегата.
                      Аз не съм млад човек, с компютрите съм на "Вие".
                      От Бургас съм и не мога да дойда до София за една инсталация.
                      Въпрос:
                      Къде другаде в България Вие предлагате тази услуга:
                      1. Да ми регистрират навигатора Гармин
                      3. Да го ъпдейтват
                      2. Да закупя Картата за България
                      4. Да я инсталират и ъпдейтват
                      5. Да изключат картата на Европа
                      6. И това ъпдейтване ми е мътна работа (поне за хората на мойта възраст)-не може ли да се абонирам за някаква сума към някой Ваш представител в страната за 2 години и периодично на 6 месеца да го посещавам?
                      6. И друго, каквото трябва да се направи по тази играчка.

                      Нека това да е комплексна услуга, предоставяна срещу заплащане, но да знам, че е направена професионално. Щом като имам да дам около 800лв,за карта и GPS, сигурно имам още 50лв за инсталация.
                      Може да ми повярвате, че не съм само аз, който тези проблеми го възпират закупуването на картата и GPS.
                      Дори и да нямате представители, мисля, че за кратко време можете да организирате тази услуга.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

                        И още нещо да допълня - нека да има ясно разграничаване на имената на картите -станах луд, аз дъртака - България , Събин, ОФФРоад, Геотред, Петър. И всичките са 4.70.За такива като мен това е пълно объркване и накрая сигурен съм, че ще закупя това, което не ми трябва. А искам да взема карта за пътищата и населените места-улици, адреси, номера. Въобще, ама въобще, не ме интерисува оффроад, който натоварвал системата. Какво карта за Бг да купя? Днес вече е купено устройството от Австрия - Garmin 255WT, което в цена излиза по-скъпо отколкото в БГ.(подарък от дъщерята)

                        Щяло да има нова версия на Картата на Събин, която е 4.70. Ама това не било истинското име и никъде не го пишело на опаковката, било под разбиране, да внимавам. Ха сега де?Да не съм Ванга? Не може ли с тази нова версия ясно и точно в заглавието да се визира за какво се използва?

                        Разбрах, че ОФФРоада товарел картата на Събин. Не може ли да се раздели на: "Главни пътища и ОффРоад" и "Пътища и населени места". Да се продават заедно в общ пакет, но на различни СД карти, и да си инсталираш това, което искаш?

                        Незнам как да се запише, Вие имате повече опит в маркетинга-но името трябва да е запомнящо, ясно, точно да указва за какво се използва.Така, ние покупателите ще се ориентираме в този нов свят.
                        Сигурно се смеете на мойте писания, но не всички сме млади като Вас.
                        Последно редактирано от kiril_bulgaria; 06-03-09, 12:32. Причина: за допълнение към мнението, уточняване

                        Коментар


                        • #13
                          До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

                          Във форума има достатъчно информация по въпроса, но може би едно обобщение ще бъде от полза.

                          Картовият продукт се нарича ОФРМ Геотрейд (картата на Събин, офроуд картата и т.н. са популярни имена на същия продукт) и към този момент актуалната негова версия е 4.70. Това е комплексен продукт, който съдържа информация за населените места в страната, пътната мрежа, офроуд пътеки, туристически пътеки, растителната покривка в страната, обекти от най-разнообразен характер и т.н. Съдържанието на картата е описано тук. На този етап продуктът се продава самостоятелно само на SD носител, към който е заключен и е готов за употреба с поставянето му в слота на GPS навигатор от марката Garmin.

                          За случаите, в който устройството не разполага с SD слот и е необходимо инсталиране на картата директно в паметта на устройството, можете да се обърнете за повече информация към е-мейл адреса по поддръжка на картата: karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com или да посетите фирмения магазин на ул.Ген.Гурко 45 в столицата.

                          Ако не се намирате в София, можете да потърсите някой локален дилър на продуктите на Гармин тук или тук.
                          OFRM Team
                          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                          Коментар


                          • #14
                            До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

                            Първоначално публикуван от v_abozov Преглед на мнение
                            Днес минах през Техномаркет - Хасково да купя ОФРМ Геотрейд 4.70, но се оказа, че имат някакви архивни версии (от порядъка на 4.20 ) и то единствено на SD! Мен ми трябва за eTrex Legend HCx, така че SD не ми върши работа. Продава ли се някъде картата на диск?
                            За SD ли става въпрос или за микроSD. Легенда има микро слот, нали?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

                              Картата е записана на Micro SD носител и в комплекта има преходник към SD, за да може да се използва и при двата варианта слотове.
                              OFRM Team
                              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X