Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

    Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
    За това ставаше дума - как се държат други елземпляри освен моя при 4х4 Low. Дали това "пукане" си е характерно за модела или при мен е повреда? Имаш ли представа дали нещо се блокира в този режим?

    Поздрави
    Незнам дали нещо се "блокира" знам само 4е леко "приритва" според един познат това било защото скоросната кутия задвижвала колелата всяко за себеси???

    Коментар


    • #47
      От: До: Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

      Момчета, малко да разръчкам тази тема.. Форд експлорер 4.0 1999 207 коня + ГИ, отново ли проблемни скорости и за този модел? Има ли смисъл да се дават пари за подобен джип?

      Коментар


      • #48
        От: До: Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

        Първоначално публикуван от go6o_lud Преглед на мнение
        Момчета, малко да разръчкам тази тема.. Форд експлорер 4.0 1999 207 коня + ГИ, отново ли проблемни скорости и за този модел? Има ли смисъл да се дават пари за подобен джип?
        Не мисля, че по-мощната версия 207 коня има проблемни скорости, поне като гледам как гладко върви като цяло. Според мен всичко опира до добро поддържане и редовно сервизиране на автомата. Иначе, по другия въпрос - за един има смисъл да се дават пари, за друг - не Но ако разсъждаваме с оглед самият автомобил, мисля че на пазара на употребявани автомобили той е приемлива опция за голям и тежко стоящ на пътя 4-5 местен шосеен SUV за дълъг път, понеже е комфортен и безшумен, с много екстри вътре и не ме изморява дори и след дълго шофиране.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X