Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати 41 до 48 от 48

Тема: Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

s_s1 е офлайн
    Светослав Генчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ |
    Място
    с. Стража до гр. Търговище
    Публикации
    7,491
    Точки (при гласуване)
    25

По подразбиране До: Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

Цитат Мнение на MoT Преглед на публикациите
    А аз исках да попитам как е с разхода на гориво на 4x4 и само на един мост , на бензин и на газ . И скъпа ли му е подръжката как вървят частите горе долу !!!
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=2936&page=19
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=2936&page=25
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Публикации
    38
    Точки (при гласуване)
    10

Post До: Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

Цитат Мнение на T.T Преглед на публикациите
    Да обсъдим как се държи Форда при 4х4 low. При мен когато волана е завъртян на пвече от 30 градуса, при бавно движение от предния мост се чува пукане, което никак не е приятно. За по-висока скорост не знам още не съм пробвал.
    Поздрави
    колега, как е експлорера, лети ли?
    иначе за 4х4 low в моето сервизно упътване пише да се ползва само ако закъсаш и то да го ползваш за малко че можело да ти счупи колата??????

Място
    Sofia
    Публикации
    398
    Точки (при гласуване)
    13

За това ставаше дума - как се държат други елземпляри освен моя при 4х4 Low. Дали това "пукане" си е характерно за модела или при мен е повреда? Имаш ли представа дали нещо се блокира в този режим?

Поздрави
    Тодор Томов
    =============================
    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

Място
    Sofia
    Публикации
    38
    Точки (при гласуване)
    10

Аз иам форд експлорер и съм мн доволен от него . до са карах без предно щот беше счупено и невиждаше никаде зор са като ми бачка ептен никаде не съм закъсвал. 30 литра бензин ми изгори за 240 километра балкански път. Като само на места съм вклучвал 4х4 но то по принцип се вклучва автоматично като виде зор.
    Зимаи форда и не се плаши тфа е доста добра машина . Но има едно но нестава за офроуд джипа иначе за пикници да хоиш некаде на вила ала бала си е перфето

Място
    Kaliningrad-Vilnius
    Публикации
    538
    Блог Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    13

Мне (коль все правильно понял на Болгарском) расход бензина (и газа) в городе 15 литров (зимой до 16), а на трассе 13,5 литров.
    Газовый бак я вставил так (см. фото)
    стоит газовый инжектор.
    Прикачени картинки Прикачени картинки  
    ... и это пройдет.....
    Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

Публикации
    38
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на T.T Преглед на публикациите
    За това ставаше дума - как се държат други елземпляри освен моя при 4х4 Low. Дали това "пукане" си е характерно за модела или при мен е повреда? Имаш ли представа дали нещо се блокира в този режим?

Поздрави
    Незнам дали нещо се "блокира" знам само 4е леко "приритва" според един познат това било защото скоросната кутия задвижвала колелата всяко за себеси???

Публикации
    15
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: До: Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

Момчета, малко да разръчкам тази тема.. Форд експлорер 4.0 1999 207 коня + ГИ, отново ли проблемни скорости и за този модел? Има ли смисъл да се дават пари за подобен джип?

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: До: Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

Цитат Мнение на go6o_lud Преглед на публикациите
    Момчета, малко да разръчкам тази тема.. Форд експлорер 4.0 1999 207 коня + ГИ, отново ли проблемни скорости и за този модел? Има ли смисъл да се дават пари за подобен джип?
    Не мисля, че по-мощната версия 207 коня има проблемни скорости, поне като гледам как гладко върви като цяло. Според мен всичко опира до добро поддържане и редовно сервизиране на автомата. Иначе, по другия въпрос - за един има смисъл да се дават пари, за друг - не Но ако разсъждаваме с оглед самият автомобил, мисля че на пазара на употребявани автомобили той е приемлива опция за голям и тежко стоящ на пътя 4-5 местен шосеен SUV за дълъг път, понеже е комфортен и безшумен, с много екстри вътре и не ме изморява дори и след дълго шофиране.

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •