Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ванти за Фероза?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ванти за Фероза?

    Първоначално публикуван от ipivo Преглед на мнение
    е,те това сътворих вчера
    Поне сложи обтегачите от другата страна та като се скъса въжето да не стане и джама на сол
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Ванти за Фероза?

      В крайна сметка..май , като чета проблемите покрай тези ванти са повече от ползите и сериозно се замислих дали да си слагам .....

      Коментар


      • От: Ванти за Фероза?

        Първоначално публикуван от p_dzatara Преглед на мнение
        В крайна сметка..май , като чета проблемите покрай тези ванти са повече от ползите и сериозно се замислих дали да си слагам .....
        Положението е "според зависи". Ако човек по-често и по-сериозно се завира в гората, без ванти уплътнението на предното стъкло много бързо може да стане на парцал. Ако пък има ванти и в даден момент те се запънат в някой баят клон, може да изкривят нещо или, в по-екстремен случай, вантата да се изплесне и със замах да строши задното стъкло. Май отдавна не сме споменавали Закона за липсата на пълно щастие ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Ванти за Фероза?

          Привет колеги !
          Прочетох цялата тема и се навих и аз да си сложа такива ванти.
          Дал съм булбара да му добавят две извивки около фаровете и от горе ще сложа такава стойка за халогени с халогени и на нея ще сложа въжете.Скоро ще ви кача снимки с резултат.

          Коментар


          • От: Ванти за Фероза?

            Първоначално публикуван от Warlikeinside Преглед на мнение
            Привет колеги !
            Прочетох цялата тема и се навих и аз да си сложа такива ванти.
            Дал съм булбара да му добавят две извивки около фаровете и от горе ще сложа такава стойка за халогени с халогени и на нея ще сложа въжете.Скоро ще ви кача снимки с резултат.
            За прочел не знам, ама за разбрал не си.
            Купе и шаси са подвижни едно спрямо друго, а булбара на бронята допълнително и спрямо двете.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Ванти за Фероза?

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              За прочел не знам, ама за разбрал не си.
              Купе и шаси са подвижни едно спрямо друго, а булбара на бронята допълнително и спрямо двете.
              Нямам намерение да дупча калниците ,а и без това ми се вижда грозно да хващам въжето за тях.
              Купе и шаси са подвижни части ,но те не мърдат по 10-20 санта...Булбара е толкова здраво хванат с допълнителни планки за бронята И купето ,че няма как да мръдне.Ще ти кача снимка другата седмица.Също така не смятам да опъвам въжето като на китара за да свиря на него.

              Коментар


              • От: Ванти за Фероза?

                Успех ти пожелавам
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Ванти за Фероза?

                  Привет колеги !
                  Ето и моят начин за монтаж на ванти без дупчене ,който излезе доста сполучлив.Тази неделя ги тествах по обстойно и при два дни каране из обраслите пътеки системата не е мръднала.Идеята дойде от тази тема тук и половината е по вашите идеи а другата половина по "втория акъл" на българина (проба-грешка)
                  Видях по-горе ,че китайските багажници се предават лесно за това моят го подсилих с допълнителни планки.
                  Да отбележя: Тавана на ферозата не може да се отвори ако монтирате в задния му край от китайските багажници !
                  Понеже тази екста не я ползвам изобщо се лиших от нея.
                  Ето няколко снимки:



                  Коментар


                  • От: Ванти за Фероза?

                    1 година по-късно вантите и багажника не са мръднали с разликата ,че багажниците раждясаха и се наложи да ги пръскам с черен спрей за да скрия ръждата им.

                    Коментар


                    • От: Ванти за Фероза?

                      Да отупаме прахта от вантите

                      Сега и аз съм решил да слагам ванти, харесва ми варианта с винкелите по улеите за вода и планка с ухо, хваната за болтовете на калниците, както и много ми хареса варианта за преместване на захвата в посока от фаровете към челното стъкло. Попринцип не ме интересува много дали ще се одере капака при отваряне и затваряне, то даже калниците срязах за да събера 33-ки, но към колегата от предните постове изпълнението е "красиво", но ще си позволя да изкажа съмнение относно "1 година по-късно вантите и багажника не са мръднали", то ако не се кара може и след 20 години да не мръднат, като гледам лачената ферозка с хромчетата дори и по степенките не вярвам да е минавала из гората. Та дори няма и един спукан пласмасов уширител по калниците.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X