Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

    Колеги можели да се слага раздатка от друг модел за фероза ?

    Коментар


    • От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

      Привет и от мен ...а сега да попитам и на свой ред...алтернатор ( динамо) все тая как ще го наречете , за фероза от коя кола да заменя ?

      моя оригиналния сега е DENSO 27060-87603


      P.S. Ако някой има да продава ..да свирка , че джипока вече 2- ра седмица е в бокса и неми се нрави , майстора ми взема на час
      0888 422186 Петко от гр. Бургас

      Vani4a за ремонт ми поискаха 180 лв. ..а намерих нов за 170 лв. затова мислех за нов, но искат някаква карта пей бау / дето хич не съм я чувал/ или да си поставя номера на дебитната карта , а на мен това не ми се нрави. За Оригиналния на денсо в продавалника видях, но и двата му са с коносовиден ремък а моя е с пистов с 3-4 канала затова не съм звънял .
      Последно редактирано от p_dzatara; 29-05-17, 19:10.

      Коментар


      • От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

        Здравей отново, я кажи от къде си, че не си го написал в профила, а така не може да те насочим към подходящ човек.
        Както ти казах в другата тема - глупаво е да правиш "импровизации", които ще са с неясен резултат, а цената им ще ти стъпи минимум колкото тази на "цивилизованото" решение на проблема. За една минута намерих оригинален алтернатор "втора ръка" в олх на цена от 100лв., без дори да съм прозвънял обявите за коли на части. Както е писано и в друга тема има една Фероза на части в Берковица и човека е точен и дава разумни цени, та сигурно може и за под 100 лева да се намери. За мен това не е най-доброто решение на проблема защото "новият" може да сдаде багажа в бързината, но все пак е по-добре от "импровизации".
        Както и в другата тема ще те питам - знае ли се какво му е на твоя и свален ли е от джипа? Задавам ти тези въпроси защото аз лично бих рециклирал наличния, така и така ще вадиш едни пари поне да знаеш, че си свършил работата като хората. Ако в твоето населено място няма кадърен майстор или са скъпчии може да се намери точен човек от друг град, който работи с еконт и да ти реши проблема. Това дето беше писал, че в Русия си го намерил за 30 лева, ами чак толкова ниска цена няма.
        Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
        Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

        Коментар


        • От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

          Здравейте,

          Кардана към предния ми мост превъртя в шлиците някъква идея от какво би могло да сложа и да е съвместим с оригиналния?

          Даихатсу Роки 2.0i(3Y) от 1987г.

          Коментар


          • От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

            Ми...най-добре оригинален, пуснал съм ти лично.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X