Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Читав сервиз за автостъкла????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Читав сервиз за автостъкла????

    След като направих злополучен опит да сменя челното стъкло на SAMURAIA в "КОБРА" в клона им на ул.Бесарабия а след това прочетох и доста негативни отзиви в нета и за другите им сервизи в София.Тъй като времето ми е кът както и на повечето от нас и за да избегна повторна грешка.Искам да,ви попитам:
    Къде бих те ми препоръчали да отида за смяна на стъклото?
    "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

  • #2
    До: Читав сервиз за автостъкла????

    Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
    След като направих злополучен опит да сменя челното стъкло на SAMURAIA в "КОБРА" в клона им на ул.Бесарабия а след това прочетох и доста негативни отзиви в нета и за другите им сервизи в София.Тъй като времето ми е кът както и на повечето от нас и за да избегна повторна грешка.Искам да,ви попитам:
    Къде бих те ми препоръчали да отида за смяна на стъклото?
    А какво по точно стана? Наскоро сменях в Кобра на Пунто задно. Срещу Арена, на Тодор Александров. Нямам забележки. С чакането за 2 ч.

    Коментар


    • #3
      До: Читав сервиз за автостъкла????

      и аз съм за кобра
      куче или вълк?
      в клетка ,или свободен?
      въпрос на личен избор.
      Вихрен Илиев
      0888249888
      blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
      Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #4
        До: Читав сервиз за автостъкла????

        На Самурая предното стъкло не е ли с уплътнение?Какво беше злопулучното при опита ти?
        Принципно и аз ползвам услугите на тези с/у Арена-купувам стъкла от тях понякога.Един-два пъти са идвали за "домашен монтаж".Засега,не мога да се оплача,но за всичко си има първи път
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          До: Читав сервиз за автостъкла????

          Сменявал съм предно стъкло на Витара в една пряка на ул Христо Ботев, това беше най-евтината оферта в малките обяви на "24 часа". Две години от тогава, без забележки. За съжаление не помня точното име на сервиза, не беше Кобра.

          Коментар


          • #6
            До: Читав сервиз за автостъкла????

            Щом питате ще ви кажа какво ми е злополучното.Два дена ме разкарват от Младост до Левски и накрая SAMURAIA e без челно стъкло.Звъня им по телефона и ги питам имате ли челно стъкло за SAMURAI 99год.
            Отговарят ми даааа имаме.Докарайте го сутринта в 8.Закарах им го в 8 както ми казаха по телефона.Почнаха да идват работниците кафенце закуска цигарки....Хора сме нямя лошо да ми кажат да отида в 9 примерно.Половин час кибик докато да се нагласят да погледнат джипето.И като го видяхя оооооо ми той вашия не е с уплатнение трябва да го лепим нямаме сега такова стъкло елате утре и ще доставиме като за вашия.Още в този момент трябваше да се откажа от услугата им след като са ме разкарали напразно.Отивам на другата сутрин към 8.30 нека си закусят на спокойствие момчетата!Видяха ме и ми казааха оставете го ние ще го залепиме и към 16.00часа елате технологично време им трябвяло.Брех кво да правя тия ми отрепаха деня ама викам си ок ще го оставя.Отивам в 16.00 и право при джипето да видя какво са направили.И ООО ИЗНЕНАДА.....samuraia си е със старото стъкло. Отивам да питам какво става????Много работа имахме но след малко ще ви го залепиме.Е хубаво де а технологичното време???????Грабнах си ключовете от джипето и газзз .
            А след това ето какво намерих за тях в нета:
            http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=75158
            Затова и питам за читави а не за такива ПОМИАРИ дето ми загубиха времето и грам работа несвършиха.Аз лично повече не искам да чуя за Кобра!!!!
            "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

            Коментар


            • #7
              До: Читав сервиз за автостъкла????

              Гадничко...Ако искаш, да ти пратя телефона на един стъклар,говори с него,дали може да ти свърши работа.При мен идва да лепи стъкло-оговорихме се за ден и час и беше точен.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #8
                До: Читав сервиз за автостъкла????

                Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                Гадничко...Ако искаш, да ти пратя телефона на един стъклар,говори с него,дали може да ти свърши работа.При мен идва да лепи стъкло-оговорихме се за ден и час и беше точен.
                Давай го колега.
                "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                Коментар


                • #9
                  До: Читав сервиз за автостъкла????

                  Колега, стъклото ти би следвало да е плоско. Сваляй шаблона и отиди в първата по- голяма джамджийница, дето правят стъклопакети, например . Даваш шаблона и ти режат един триплекс за около 45 лв. Другото и сам го можеш - като нямяш уплътнение- лепиш.
                  [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Читав сервиз за автостъкла????

                    Сменях челно стъкло в Кобра (стария Вагон-ресторант)преди 4 год. С уплътнение от Панда и тонирано стъкло от 54 лв за има-няма 15 мин. Доволен съм.
                    Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                    Стефан, 0888851800

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X