Обява

Свий
Няма добавени обяви.

камера за атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • камера за атв

    Здравеите колеги бихте ли ми казали с какви камери и къде ги слагате когато карате
    Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

  • #2
    До: камера за атв

    Samsung X210L. Може да се сложи на ластика на очилата или горе я слагам на козирката на каската с моя стойка. Обектива може да се регулира при наклон до 90 градуса. Това означава че може да го монтираш хоризонтално или вертикално.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: камера за атв

      А на каква цена е горе-долу тази камерка???

      Коментар


      • #4
        До: камера за атв

        Аз съм я купувал преди 2 години от САЩ за около 400$. Мисля че вече почнаха да я внасят и в Европа, но не съм сигурен за цената. Със сигурност излезе и нов модел X300L, може да има и по нов. Няма разлика нито в резолюцията, нито нито в нещо друго. Единствено май само във вътрешния капацитет на паметта.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          До: камера за атв

          е аз пък се сдобих с това чудо произведено в китаиската република марката е
          Oregon ,модела scientific артикулния номер е Е-АТ18G срещу скромната сума от 70 бг левчета от магазин на TCM но доколкото знам са се изчерпали вече!Снима много добре кусура им е че няма zoom и при -10 градуса може би батериите капват и започва да насича записа но може и да се заблуждавам понеже я имам от 2 дена и веднъж съм я тествал само
          Прикачени файлове
          KFX 700
          MEBELIX ATV-TEAM
          0878114344

          Коментар


          • #6
            До: камера за атв

            Имам я от година същата камера. Има 2 режима на работа. Ползвали сме я и зимата, когато сме карали АТВтата, не снима кой знае колко добре, но върши работа, вибрациите и влияят. На пистов мотор е още по-голям купон, но за тези пари е абсолютно прилична играчка.

            Коментар


            • #7
              До: камера за атв

              Абре хора вие ме отчаяхте за Орегона.Аз поръчах преди нова година и с такъв мерак я чакам.Ма ако не става давайте мнения за нещо по-професионално/за мини камера/.
              Няма невъзможни неща!Или техниката е слаба,или парите са малко...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X